Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Puma (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=113)
-   -   [Puma 2020- ] Nowa model?? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=294435)

TOMAS 10-01-2020 08:13

Odp: Nowa model??
 
2 załącznik(i)
W Szczecinie już mają w salonie, jeździć będzie można za jakieś 2 tygodnie bo muszą zarejestrować i pewnie przykleić reklamy. Mi auto na żywo podoba się bardziej niż w reklamie. Wrzucił bym zdjęcia ale muszę ogarnąć przez jaką stronę bo robiłem w bardzo dużej rozdzielczości i nie przechodzą jako załącznik forum.

Dobra przerzuciłem przez Messengera ale on ścina jakość.

Deska fajnie oklejona karbonem, bardzo ładne przeszycia foteli oraz przetłoczenia na alcantarze

wowo213 10-01-2020 13:51

Odp: Nowa model??
 
W tym kolorze piękny :)

szmelcmax 12-01-2020 18:37

Odp: Nowa model??
 
Cytat:

Napisał TOMAS (Post 3211293)
Deska fajnie oklejona karbonem, bardzo ładne przeszycia foteli oraz przetłoczenia na alcantarze

Tak to pewnie tylko w wersji ST.

TOMAS 12-01-2020 19:48

Odp: Nowa model??
 
Tak, oglądałem ST

bidżej 17-01-2020 16:28

Odp: Nowa model??
 
Siedziałem dzisiaj w tej nowej Pumie i... wrażenia są dość słabe. Nie wiem dlaczego ktokolwiek miałby się zdecydować na Pumę, skoro jest EcoSport - wygodniejszy większy w środku, bardziej praktyczny, w sumie z tym samym napędem i równie średniutko wykończony.

szmelcmax 17-01-2020 21:04

Odp: Nowa model??
 
Cytat:

Napisał bidżej (Post 3214026)
Nie wiem dlaczego ktokolwiek miałby się zdecydować na Pumę,

Może dlatego, że jest to "Nowa model" ?

Marcin-Prezes 17-01-2020 22:45

Odp: Nowa model??
 
2 załącznik(i)
w dniu dzisiejszym byłem w salonie zapoznac sie z nowa pumą. Kiedyś miałem poprzedniczkę pumy. Autko fajnie wyglada w załaczeniu zdjecia. Na ta chwile ubogie silniki tylko 1.0 ecoboost. Siedziałem w wersji titanium x jak dla mnie trzymanie boczne foteli przednich troszke znikome (może dlatego że jeżdze obecna kugą i tu mam fotele faktycznie z trzymaniem bocznym). Jesli z przodu siedzi wysoka osoba to tak jak w ecosporcie czy fieście z tylu na nogi malutko miejsca. Deska fajna prosta ale z polotem, ogolnie bardzo fajna propozycja jak ktos jezdzi 90% we dwie osoby.
Każdy musi sam sie przyglądnąć i ocenić.

boncio 20-01-2020 14:56

Odp: Nowa model??
 
Cytat:

Napisał bidżej (Post 3214026)
EcoSport - wygodniejszy większy w środku, bardziej praktyczny, w sumie z tym samym napędem i równie średniutko wykończony.

Tylko wygląda gorzej ;) Oczywiście kwestia gustu.
Dyskusyjna jest kwestia większego wnętrza Ecosporta nad Pumą, poza wysokością. Puma ma większy rozstaw osi o 7cm i znacznie większy bagażnik od Ecosporta, pomijam, że klapa elektryczna. Dodatkowo jest lżejsza o 70kg. No i ma możliwość dokupienia wszystkich asystentów, a nie tylko Bliss. No i konstrukcja nie ma kilku lat i 2 liftingów za sobą.

Co do reszty zgoda, wykończenie i jakość materiałów podobne, choć puma ma miękki boczek przy szybie gdzie się trzyma łokieć i wszędzie oświetlenie led, nawet w bagażniku. Przynajmniej do czasu aż wejdzie ST-line V, lub V-line.

Z ciekawości się umówię na jazdę próbną w tym tygodniu.

bidżej 20-01-2020 15:10

Odp: Nowa model??
 
Cytat:

Napisał boncio (Post 3215066)
Dyskusyjna jest kwestia większego wnętrza Ecosporta nad Pumą, poza wysokością. Puma ma większy rozstaw osi o 7cm i znacznie większy bagażnik od Ecosporta

Mając 195cm wzrostu więcej miejsca za kierownicą mam w EcoSporcie, bo deska rozdzielcza i wszystkie panele wkoło zabierają go znacznie mniej. Te 7cm rozstawu osi średnio się przekłada na wymiary wnętrza.
Elektryczna klapa niby ok, chociaż w Focusie działa bardzo średnio, no i EcoSport ma klapę bagażnika otwieraną na bok, więc zupełnie inną.

boncio 20-01-2020 15:54

Odp: Nowa model??
 
No mając prawie 2m, to fakt. Nie dla Ciebie klasa B i B+ ;) Ale to nawet gorzej masz w Focusie przecież.
Na długość widać te 7cm, ale nad głowami z tyłu już nie. Miałem spory luz przed kolanami siedząc za sobą (1,8m), ale głową szorowałem o podsufitkę.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.