Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   Omijaj z daleka ( Warsztaty ) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=45455)

marwyk 07-06-2008 19:04

Omijaj z daleka ( Warsztaty )
 
Jak w temacie nic dodać nic ująć.
Proszę podać pełen adres, ew. nazwisko właściciela oraz to z czego byliście nie zadowoleni - krótki opis ale rzeczowy

poll 07-06-2008 20:06

Re: Omijaj z daleka ( Warsztaty )
 
Widzę że pomysł był dobry więc zaczynajmy ktoś musi !!!

poll 14-06-2008 22:46

Re: Omijaj z daleka ( Warsztaty )
 
Prowadziłem rozmowę na GG z panią z Tych masakra co pisała o sowich mechanikach . Oddała samochód na wymianę oleju i stwierdzili że musi zostawić samochód na 12 godzin bo olej powoli ścieka normalnie masakra ludzie (mechanicy) z kąd wy się bierzecie :569: to się nadaje do TVN Usterka :fcp7

galecki11 19-06-2008 08:20

Re: Omijaj z daleka ( Warsztaty )
 
Kołobrzeg-Zieleniewo serwis klimatyzacji.Nikomu nie polecam chyba że chcecie aby ktoś uczył się napraw na waszym wozie.TRAGEDIA!!! :569:

WIEKOWIEC 24-08-2008 17:31

Re: Omijaj z daleka ( Warsztaty )
 
Omijajcie ŚWINOUJŚCIE :569: byłem u dziesięciu magików ze swoim autem i co magik to inna koncepcja. Preferują wymianę wszystkiego po kolei, bo tak najłatwiej szukać usterki, oczywiście za wszystko trzeba płacić :573:

bary 26-08-2008 21:14

Re: Omijaj z daleka ( Warsztaty )
 
Napiszcie chociaż co to za usterki,
z którymi dane mechaniory nie mogli dać sobie radę.

stiigg 03-09-2008 16:03

Re: Omijaj z daleka ( Warsztaty )
 
NAWET WSZYSTKIEGO NIE CZYTALEM ALE WARSZTAT Z MIEJSCOWOSCI PRADY PRZY TRASIE ZA OPOLEM PRZBIJA WSZTSTKO.
NA AUTOSTRADZIE PADL MI SILNIK ZEBY BYLO SZYBKO KUPILE DRUGI I DALEM NA WARSZTAT 4KM OD TRASY ABY GO WYMIENILI.ZNALAZLEM WARSZTAT W ZUMI.
GOSC WYMIENIL I SAMOCHOD NIE JEZDZI BO SPAPRALI ELEKTRONIKE A MECHANIK NAJPIERW MOWI ZE PANEWKA ZROBILA ZWARCIE JAK SIE ZACIERALA A POTEM SZEF ZE UMAWIAL SIE NA WYMIANE A NIE ZE SAMOCHOD BEDZIE JEZDIŁ.

NOWY TEKST SZEFA JEST BEST "DLA MNIE NIE WAZNE ILE STOI WAZNE ZE U MNIE STOI"

CO WY NA TO

P.S SAMOCHOD TRZECI TYDZIEN NA WARSZTACIE STOI I SZUKAJA ALE SZEF DO FIRMY NIE DOCIERA A TYLKO ON ZAJMUJE SIE ELEKTRONIKA

poll 05-09-2008 23:07

Re: Omijaj z daleka ( Warsztaty )
 
Nobla dla szefa :fcp7 Chłopie zabieraj czym szybciej bo okaże sie że masz za mało powietrza w oponach :fcp18 dlatego padła elektronika :fcp2 Jednym słowem niech naprawiają trabanty tam nie ma elektroniki chyba że radio :fcp18

syruś 07-09-2008 22:08

Re: Omijaj z daleka ( Warsztaty )
 
Masakra jest z takimi mechanikami.Mój tata jakieś 8 lat temu był na warsztacie wymienić termostat w ścierce to tak jemu wymienili na jakiś stary na dodatek zepsuty zacięty w pozycji zamkniętej. A nowy poszedł do kieszeni. I mało tego przy tym podmienili gaźnik.

syruś 07-09-2008 22:10

Re: Omijaj z daleka ( Warsztaty )
 
Do stiigga. Niedługo usłyszysz że panewki iskry nie dają. :fcp18


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.