Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Dealerzy, ASO i stacje paliw (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Forumowy dealer (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=268938)

zdzichu500 28-08-2017 22:16

Forumowy dealer
 
Na forum poświęconego konkurencyjnemu samochodowi (astra5klub.pl) jest osoba prywatnie udzielająca się na forum która zawodowo pracuje u jednego z dealerów Opla. Można do niego podesłać konfigurację i dostać od razu sensowną wycenę, bez potrzeby udawania, że dealer więcej dać nie może rabatu itp. Dzięki temu forumowicze zadowoleni bo kupują taniej a i pewnie pracownik ma z tego jakąś premię czy inną prowizję.
Czy jest ktoś taki na forum Forda? Niestety nie mogę nikogo takiego znaleźć.

oszolomWRC 02-10-2017 20:09

Odp: Forumowy delarer
 
zapraszam..:)
zarejestrowałem się dopiero i właśnie czytam działy i tematu forum. Nie wiem czy tym wpisem nie naruszę regulaminu.
Jeśli tak to proszę o usunięcie odpowiedzi. :)

pmis 16-01-2019 20:13

Odp: Forumowy delarer
 
Przepraszam jeśli to zbyt duża archeologia, ale może komuś się przyda info.

Polecam forumowicza @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] (zresztą Pana z astra5klub.pl również) - naprawdę szybki i sprawny kontakt.

PS. Prośba do admina - może warto poprawić literówkę w tytule tematu? Bo w zasadzie trafiłem na ten wątek trochę przypadkiem.

mihog 10-02-2019 20:06

Odp: Forumowy dealer
 
Pan Paweł z astra5klub.pl jest pomocny ale bardzo zalatany (trzeba mu przypominać o mailach). Jego oferty nie są jakoś znacząco lepsze od indywidualnych negocjacji. Ja miałem zniżkę typu Opel Partner Program i w sumie dostałem ofertę minimalnie tańszą niż w najbliższym salonie. Może w przypadku ciekawszych konfiguracji są lepsze rabaty, ale mnie osobiście niczym nie zachwyciła oferta.

A jeśli chodzi o Forda to trafiłem lepszą okazję bez wielkiego szukania.

GarretG60 25-08-2019 20:26

Odp: Forumowy dealer
 
Witam,
czy ktoś może polecić dobrego handlowca?

Jarko97 19-09-2020 15:02

Odp: Forumowy dealer
 
Cześć,
Obecnie pracuję u jednego z dealerów Forda.
Jeśli ktoś z was potrzebuje wycenę nowego samochodu, bądź doradzić się w sprawie zakupu zapraszam na PW, na pewno pomogę.

Mam nadzieję , że nie naruszam regulaminu jeśli tak proszę o usunięcie odpowiedzi.

Pozdr,

piotras31 02-03-2021 18:51

Odp: Forumowy dealer
 
Mnie interesuje jaki byłby koszt wzięcia jako osoba prywatna auta w kredycie bez wkładu własnego takiego powiedzmy za 100 tyś złotych? Czy oprocentowanie u wszystkich jest takie samo ?

arturmsi 05-03-2021 15:34

Odp: Forumowy dealer
 
wg. stronki forda, przy aucie za 100 tyś, ale wkładzie 15 %, na 48 miesięcy całkowity koszt kredytu to ponad 13 tyś zł.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

piotras31 03-04-2021 22:06

Odp: Forumowy dealer
 
Interesuje mnie Kuga st line x
1,5 150 km
Pakiet winter + technology kolor
Lakier chrome blue.
Za ile mogę dostać takie Autko?

oszolomWRC 07-04-2021 09:03

Odp: Forumowy dealer
 
Cytat:

Napisał piotras31 (Post 3332651)
Interesuje mnie Kuga st line x
1,5 150 km
Pakiet winter + technology kolor
Lakier chrome blue.
Za ile mogę dostać takie Autko?

Mam taką w Titanium 1,5 150 KM Manual FWD- 108 000 zł brutto
- pakiet winter
- pakiet Driver assistance
- drzwi elektryczne
- koło dojazdowe
- pakiet przygotowujący do montazu haka
- relingi bagażnika dachowego
- kolor chrome blue


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.