Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|wielkopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=155)
-   -   Poznań dobry mechanik (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=25825)

jamax 04-06-2007 22:37

Poznań dobry mechanik
 
Za dwa -trzy dni stanę sie posiadaczem Mk 1 kombi 1,8 automat( tyle wiem bo auto jedzie z niemiec)
Prośba , ponieważ na początku lipca wybieram sie tym autkiem daleko (2400km w jedną stronę po średnich drogach :fcp27 ) a mam mało czasu czy możecie polecić dobrego speca w Poznaniu. Myślę ,że rozsądnie będzie zrobić wymianę płynów itp.
Ostatnie lata jeździłem oplami (astra) i VW (Vento) boje sie ,że mój ( bardzo dobry) mechanik może nie podołać.

kuba71 13-06-2007 10:51

Ja byłem w auto-axel na Żegockiego 15. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Wymieniałem olej, filtry powietrza oleju i paliwa + odczyt komputera.
Miała być diagnostyka komputerowa, ale okazało się że cała diagnostyka sprowadziła się do zczytania błedów. Prawde mówiąc nie buntowałem się, bo nie do końca wiem co i na jakich komputerach można diagnozować.
Do tego, mimo że umówiłem się na konkretną godzinę na odbiór auta, to czekałem na miejscu ponad 40min, bo nie było szefa, a mechanik (jak ja byłem to sztuk jeden) miał baaaardzo spokojne i opanowane "ruchy".
Mimo, że serwis wygląda solidnie - do tego jest sklep z częściami, to jakoś mam mieszane uczucia.
Słyszałem, że jest jeszcze mechanik od fordów na ul.Drobnika 5a i nawet ktoś go chwalił, że to prawdziwy szpec od fordów.
Następnym razem może tam się wybiorę.
A może ktoś ma szersze doświadczenie z tymi dwoma warsztatami i mógłby się podzielić uwagami ?
No oczywiście są jeszcze ASO.

kalor 13-06-2007 11:59

Ja zawsze jeżdżę na Morasko do Artur Service za Hacjędą chyba dokładnie Morasko 51.
Zawsze każde auto tam serwisuje i sprawdzam, nigdy nikt tam mnie nie oszukał i zrobił na odwal.

dresat 13-06-2007 16:55

jamax, :fcp2 Od lat korzystam z warsztatu przy ulicy Łużyckiej 38; w lewo na łuku, gdyby jechać na Łokietka lub ku Naramowicom od Os.Śmiałego. Kilkanaście dosłownie metrów gruntówką i w lewo i po lewej; Robert Steltmann.

mateuszford 30-05-2009 10:33

Odp: Poznań dobry mechanik
 
Odradzam Henryka Dominów na ul. Drobnika 5
straszne cfaniaki i jeden z obsługi był i pijany mam na to świadków no sorry lekkie przegiecie

odradzam naprawde czytałem o nich złe komentarze, ale nie wierzyłem ale juz wiem jak tam jest i podziekuje za dalsza obsługe!!!!!!!

ps. osłone gumową przegłuba wycenili sobie na 85 zł ...prawie ich śmiechem zabiłem !!!

cobrad 06-06-2009 18:16

Odp: Poznań dobry mechanik
 
Ja jeżdżę do Żabikowa do jednego można powiedzieć magika i cudotwórcy, facet zna się na rzeczy, nie wypuszcza bubli, uczciwie mówi jeśli czegoś nie umie, przy tym widać, że lubi to co robi. Nie specjalizuje się w jednej marce co dla mnie jest bardzo istotne.

Mansell 16-06-2009 22:05

Odp: Poznań dobry mechanik
 
Cytat:

Napisał cobrad (Post 1180118)
Ja jeżdżę do Żabikowa

cobrad piszesz o tym serwisie koło policji ?

jabzo86 02-09-2010 21:23

Odp: Poznań dobry mechanik
 
zdecydowanie jak jeden z przedmowcow rowniez odradzam serwis na ul drobnika 5

HENRYK DOMINOW

nigdy nie oddawajcie tam auta bo zostawicie kokosy, tak jak ja, a i tak nie wiadomo czy bedziecie mieli cos naprawione, jako najistotniejszy przyklad podam wymiane klockow i nie dokrecenie zaciskow, po dwoch dniach wypadla jedna sruba a druga mozna bylo odkrecic reka... zdecydowanie jeszcze raz odradzam, badzcie uwazni!

tomaj77 24-09-2010 00:38

Odp: Poznań dobry mechanik
 
Polecam już 3 fordy tam daje Ławica ul Peżycka nr posesji nie znam jadę na pamieć od Złotowskiej w lewo ostatni dom przed lasem po prawej stronie

Jaraas 09-10-2010 15:09

Odp: Poznań dobry mechanik
 
rowniez odradzam serwis na ul drobnika 5,
przede wszystkim ze względu na:
1. Bardzo wysokie ceny
2. Zarozumiały właściciel warsztatu
3. Jeśli w aucie jest coś ponadstandardowego to wtedy już jest problem, bo pan z warsztatu mówi, kto to tak spiepszył - on ma naprawiać a nie marudzić


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.