Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2010-2015] Wyłączenie świateł skandynawskich (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=236345)

bananes 05-01-2016 18:42

Wyłączenie świateł skandynawskich
 
Witam, chciałbym wyłączyć światła tak żeby w pozycji 0 wszystkie światła były zgaszone. Jakiej wersji ELMConfig użyć? i w którym okienku GEM odznaczyć tę opcje, oprócz skandynawskich mam funkcję AUTO z czujnikiem zmierzchu. Może ktoś to już przerabiał będę wdzięczny za podpowiedź.

tedi_k 05-01-2016 21:47

Odp: Wyłączenie świateł skandynawskich
 
Cytat:

Napisał bananes (Post 2510793)
... Jakiej wersji ELMConfig użyć...

Żadnej. ELMconfig nie obsługuje platformy FF3. Tylko FoCCCus - ale to już odrobinę "jazda...", bo jak się nie ma wprawy, to można sobie zrobić pomnik z auta przed domem...

Rafał A.(antek) 05-01-2016 22:42

Odp: Wyłączenie świateł skandynawskich
 
IDS daje radę chyba :)

bananes 06-01-2016 11:51

Odp: Wyłączenie świateł skandynawskich
 
Dzięki nabyłem FoCCCus 0.8.5 tylko mam interfejs bez przełącznika HI/LO CAN, ale spróbuje się połączyć i zobaczę może ta funkcja będzie działać. Byłem z tym w ASO parę dni temu żeby mi to zrobili, od ręki nie da rady, muszą się nauczyć jak to się robi i zadzwonią?

Światła wyłączone mogę wrzucić fotkę tylko nie bardzo umiem, podaj adres URL obrazka ? mam gdzieś umieścić to zdjęcie ?
Mam jeszcze pytanie do tych co mają czujnik zmierzchu, gdzie jest umiejscowiony i jak jasno musi być żeby zgasły światła? Bo u mnie w poz. Auto świecą cały czas, nawet prog. FoCCCus wyłączając funkcję Automatic Light.

HUBERT1947 06-01-2016 19:12

Odp: Wyłączenie świateł skandynawskich
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2510956)
Żadnej. ELMconfig nie obsługuje platformy FF3. Tylko FoCCCus - ale to już odrobinę "jazda...", bo jak się nie ma wprawy, to można sobie zrobić pomnik z auta przed domem...

Nawiazw kontakt z uzytkownikiem C-Maxa II 2,0 TDCI 163 kM 2013 automat,poniewaz kupilem niedawno takie auto 2011 r. i mam wiele pytan (HURERT1947)

radek70 06-01-2016 19:51

Odp: Wyłączenie świateł skandynawskich
 
Cytat:

Napisał bananes (Post 2511231)

Światła wyłączone mogę wrzucić fotkę tylko nie bardzo umiem

Najlepiej wybierz "Prześlij Plik ze Swojego Komputera". Kliknij "Wybierz plik", znajdź plik, kliknij dwa razy. Następnie "Wgraj", będzie miniaturką, ale przynajmniej nie zniknie po czasie.

tedi_k 06-01-2016 20:42

Odp: Wyłączenie świateł skandynawskich
 
Cytat:

Napisał Rafał A.(antek) (Post 2511023)
IDS daje radę chyba :)

Wiesz przecież, że wiem. Kolega pyta czym on to sobie sam może zrobić - nie odpowiem mu chyba "zrób IDSem"...:027:

Rafał A.(antek) 06-01-2016 22:26

Odp: Wyłączenie świateł skandynawskich
 
wiem wiem. choć dziwnie to robi i zastanawiam sie czemu elm czy inne tego nie gryzą.

bananes 09-01-2016 07:27

Odp: Wyłączenie świateł skandynawskich
 
1 załącznik(i)
a można było napisać dodaj załącznik?:568: na fotce zaznaczyłem gdzie dokonałem zmian do wyłączenia świateł w pozycji "0":P
Z czujnikiem zmierzchu już ogarnąłem temat światła w poz. Auto wyłączają się w dzień.

Dla dziwiących się dlaczego tak ,a nie inaczej dopiero ogarniam temat z fordami więc proszę o wyrozumiałość :roll:

Turbovolv 10-02-2020 19:36

Odp: Wyłączenie świateł skandynawskich
 
Szanowni forumowicze
Poszukuję zacnego majstra z komputerem co by mógł mi wyłączyć światła skandynawskie, drażni mnie to i nie chcę mieć tej opcji oraz jak by się udało to wyłączyć automatyczne załączanie grzania przedniej oraz tylnej szyby przy uruchomieniu auta gdy temperatura spada.
Ktoś coś z Radomia? Oczywiście nie za darmo ...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.