Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Awaria zegarów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=254008)

Godl33 17-11-2016 21:47

Awaria zegarów
 
Witam serdecznie wszystkich
Posiadam focusa mk2 1.6 tdci z przeklętą funkcją bezkluczykową i tu pojawia się problem z szwankującymi zegarami czyli zawieszanie się wskazówek zapalanie się wszystkich kontrolek i chyba rozłączenie imo.
Przeprowadzałem próbę wymiany lecz podczas programowania nowych zegarów mechanik mi powiedział że zegary nie pasują gdyż są wyjęte z wersji z zwykłą stacyjką czy jest jakaś możliwość obejscia tego czy muszę szukać zegarów od takiej samej wersji bez kluczyka

tedi_k 17-11-2016 22:04

Odp: Awaria zegarów
 
Zegary do "kluczykowości" mają dokładnie nic (oczywiście jest w nich parametr, ale dający się zmieniać). Mechanik nie umie programować. Podjedź do kolegi @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] w Warszawie to Ci to ogarnie w kilkanaście minut.

Bandittt 18-11-2016 06:04

Odp: Awaria zegarów
 
miałem taki problem zaraz po zakupie moje foki okazało się ze wina są zimne luty na zegarach koszt 300zl pozdrawiam

tomi002 18-11-2016 06:24

Odp: Awaria zegarów
 
Przelutowują zegary za 300 zł? Tak z ciekawości pytam bo przelutować mogę sobie sam tylko chciałem wiedzieć ile mistrzowie za to biorą.

Godl33 18-11-2016 07:56

Odp: Awaria zegarów
 
Dzieki panowie a czy ktoś mógłby opisać jak to obejść ??

ministerq 18-11-2016 08:20

Odp: Awaria zegarów
 
Ale co Ty chcesz obchodzić? Lutowanie?

radek70 18-11-2016 09:07

Odp: Awaria zegarów
 
Kolega chce się dowiedzieć jak obejść "kluczukowość" drugich/innych zegarów /\ Próba poprawienia lutów nie została podjęta...

Godl33 18-11-2016 09:56

Odp: Awaria zegarów
 
O wlasnie tak jak kolega wyżej napisam jak obejść ,,kluczykowość"

Bump: Aha i nie wiem czy to też ma znaczenie ale była to próba wymiany zegarów na polifpowe

adamon 18-11-2016 13:06

Odp: Awaria zegarów
 
Cytat:

Napisał Godl33 (Post 2695940)
O wlasnie tak jak kolega wyżej napisam jak obejść ,,kluczykowość"

Bump: Aha i nie wiem czy to też ma znaczenie ale była to próba wymiany zegarów na polifpowe


Poliftowe
Po pierwsze zmień mechanika - jeżeli chodzi o zegary najlepiej @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] lub @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Zależy w której części Polski

Sam jestem w czasie kompletowania podzespołów do wymiany zegarów :)

tedi_k 18-11-2016 21:24

Odp: Awaria zegarów
 
Cytat:

Napisał Godl33 (Post 2695940)
... była to próba wymiany zegarów na polifpowe

Dla "mechaników" i dla ASO - proste hasło: "nie da się zrobić"...:027:
Dla mnie i każdego, kto rozumie o co chodzi: dokładnie bez różniicy czy to przedlift, czy to polift, czy z kluczykiem czy bez kluczyka - pół godziny roboty dokładnie w każdym przypadku...:568:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.