Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sklepy i warsztaty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Detailing kosmetyki i akcesoria sklep glossfactory.pl (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=281553)

gurtaz 29-05-2018 12:24

Detailing kosmetyki i akcesoria sklep glossfactory.pl
 
Polecam sklep z kosmetykami i akcesoriami detailingowymi [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Jeżeli administracja wyrazi chęć do współpracy, to właściciel oferuje dla forumowiczów stały rabat 6%

gurtaz 26-06-2018 19:41

Odp: Detailing kosmetyki i akcesoria sklep glossfactory.pl
 
Dobra informacja, uzyskałem dodatkowy % upustu. Czyli od dzisiaj dla forumowiczów jest 7% rabatu. Aby cieszyć się zniżkami należy założyć konto w sklepie glossfactory.pl a następnie wysłać maila o treści "Ford Club Polska 7%" na adres [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Speedo 26-06-2018 20:24

Odp: Detailing kosmetyki i akcesoria sklep glossfactory.pl
 
ceny takie nawet, myślisz że bezpiecznie tam kupować z przelewem? nie trzepną mnie po rogach?

gurtaz 26-06-2018 20:29

Odp: Detailing kosmetyki i akcesoria sklep glossfactory.pl
 
100% pewności. Brałem u nich krausa S15, zestaw soft99 medium set i wiele innych rzeczy. Nawet to mi przyznali płatność na termin. Stany magazynowe spore, wszystko co widzisz na stronie jest fizycznie dostępne, byłem dwa razy osobiście na miejscu.

Speedo 26-06-2018 20:32

Odp: Detailing kosmetyki i akcesoria sklep glossfactory.pl
 
ok, dzięki, spróbuję zatem... na pewno "Ford Klub Polska 7%" a nie "Club"? ;)

gurtaz 26-06-2018 20:41

Odp: Detailing kosmetyki i akcesoria sklep glossfactory.pl
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Na fp wrzucane są na bieżąco informacje dotyczące nowości, konkursów, dodatkowych promocji.

Speedo 26-06-2018 20:43

Odp: Detailing kosmetyki i akcesoria sklep glossfactory.pl
 
15% dali za newsletter, trzeba obmyślić jakieś sute zamówienie ;)

gurtaz 26-06-2018 20:47

Odp: Detailing kosmetyki i akcesoria sklep glossfactory.pl
 
Cytat:

Napisał Speedo (Post 2998140)
15% dali za newsletter, trzeba obmyślić jakieś sute zamówienie ;)

No tak o tym zapomniałem, po zapisaniu do newslettera otrzymuje się jednorazowy kod rabatowy na pierwsze zamówienie.

gurtaz 27-06-2018 07:26

Odp: Detailing kosmetyki i akcesoria sklep glossfactory.pl
 
Pisząc maila w sprawie rabatu musicie mieć założone konto w sklepie. A w treści maila podać imię i nazwisko. Bo sklep dostał już kilka maili ale niema komu przypisać tych rabatów bo konta nie założone.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.