Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Jakie jest wypełnienie pod podłogą w HB? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=307006)

marekiod 05-03-2020 20:46

Jakie jest wypełnienie pod podłogą w HB?
 
Witam
Prośba o informację, jak jest rozwiązane wypełnienie pod wykładziną w bagażniku w MK5 wersja HB ale z dojazdówką?
Czy na całej powierzchni jest cienki styropian czy tylko w pobliżu siedzeń jest coś żeby podłoga bagażnika się nie załamywała. Mam nadzieję, że jest na forum ktoś kto ma HB z dojazdówką i podzieli się informację jak to jest rozwiązane (może nr części podrzuci).
Dzięki

marekiod 14-03-2020 18:43

Odp: Jakie jest wypełnienie pod podłogą w HB?
 
Czy na forum nikt nie jeździ HB z dojazdówką w bagażniku, czy to jakaś tajemnica, że nikt się nie che podzielić informacjami?:(

yaro8558 14-03-2020 19:13

Odp: Jakie jest wypełnienie pod podłogą w HB?
 
Jeździ, ale z głowy nie pamiętam, bo nie zaglądam tam często.
Postaram się jutro sprawdzić i napisać

mm32 15-03-2020 08:47

Odp: Jakie jest wypełnienie pod podłogą w HB?
 
2 załącznik(i)
Styropian jest tylko w pobliżu siedzeń,dwa małe wąskie kawałki,jeden z nich z miejscem na lejek-patrz zdjęcia.

marekiod 15-03-2020 12:00

Odp: Jakie jest wypełnienie pod podłogą w HB?
 
Cytat:

Napisał mm32 (Post 3234353)
Styropian jest tylko w pobliżu siedzeń,dwa małe wąskie kawałki,jeden z nich z miejscem na lejek-patrz zdjęcia.

Wielkie dzięki, teraz wiem czego szukać (chyba na aukcjach tego nie widziałem) wiec może zostanie ASO.

Bump:
Cytat:

Napisał mm32 (Post 3234353)
Styropian jest tylko w pobliżu siedzeń,dwa małe wąskie kawałki,jeden z nich z miejscem na lejek-patrz zdjęcia.

A tak dodatkowo to ta mata StP to oryginalnie czy dodatkowe wygłuszenie, bo u mnie nie ma i nie wiem czy powinna być i "zapomnieli" wkleić po drobnej naprawie czy to coś dodatkowe?

mm32 15-03-2020 12:15

Odp: Jakie jest wypełnienie pod podłogą w HB?
 
STP to dodatek dodany przeze mnie,normalnie jest tam blacha miejscami są malusieńkie kawałki maty głuszącej.
Tu masz pierwszą część:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

marekiod 16-03-2020 07:17

Odp: Jakie jest wypełnienie pod podłogą w HB?
 
Cytat:

Napisał mm32 (Post 3234424)
STP to dodatek dodany przeze mnie,normalnie jest tam blacha miejscami są malusieńkie kawałki maty głuszącej.
Tu masz pierwszą część:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Dzięki za info i namiary na aukcję. W międzyczasie już napisałem do nich zapytanie o drugą część, bo to jest chyba tylko połowa. Pasowałoby kupić obydwie części.

mm32 16-03-2020 07:33

Odp: Jakie jest wypełnienie pod podłogą w HB?
 
Tą część warto brać w ciemno bo sam lejek więcej kosztuje.
Druga część jest mniejsza.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.