Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   prośba o sprawdzenie VIN S-Maxa (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=275247)

herscher 17-01-2018 14:48

prośba o sprawdzenie VIN S-Maxa
 
Witam wszystkich,

przymierzam się do zmiany auta na S-Maxa 2.0 TDCI 2012r
Oglądałem dzisiaj autko i mam podany VIN.
Prosiłbym Was o napisanie jakichś dodatkowych informacji, które jesteście w stanie wyczytać z tego VINu:

WF0SXXGBWSCE50021

Poza wyposażaniem zależy mi na sprawdzeniu, czy ta jednostka ma DPF czy nie (s-maxy przy teh mocy były zarówno z filtrem DPF jak i bez) oraz czy ma zestaw głośnomówiący.

Pozdrawiam
herscher

M-S POWER 17-01-2018 15:36

Odp: prośba o sprawdzenie VIN S-Maxa
 
Pojazd w dniu 26.09.14 mial w serwisie forda przebieg 34589 km
Cytat:

Napisał herscher (Post 2918097)
Witam wszystkich,

przymierzam się do zmiany auta na S-Maxa 2.0 TDCI 2012r
Oglądałem dzisiaj autko i mam podany VIN.
Prosiłbym Was o napisanie jakichś dodatkowych informacji, które jesteście w stanie wyczytać z tego VINu:

WF0SXXGBWSCE50021

Poza wyposażaniem zależy mi na sprawdzeniu, czy ta jednostka ma DPF czy nie (s-maxy przy teh mocy były zarówno z filtrem DPF jak i bez) oraz czy ma zestaw głośnomówiący.

Pozdrawiam
herscher


c-matix 17-01-2018 16:19

Odp: prośba o sprawdzenie VIN S-Maxa
 
Cytat:

Napisał herscher (Post 2918097)
Poza wyposażaniem zależy mi na sprawdzeniu, czy ta jednostka ma DPF czy nie (s-maxy przy teh mocy były zarówno z filtrem DPF jak i bez) oraz czy ma

Z tym Dpf-em kto ci takich głupot nagadał. Jak by był z rocznika 2006-2007 jeszcze bym uwierzył. Od 2010r każdy diesel posiada DPF fabrycznie w UE. Dlatego też zakończył ford montowanie silnika 1.8 Tdci który do końca nie miał DPF ale miał inną kulture pracy.

Cinek78 17-01-2018 16:35

Odp: prośba o sprawdzenie VIN S-Maxa
 
Mam pytanie : kupuję auto z PL salonu,pierwszy właściciel, z małym przebiegiem ( 53 tysie) - czy po VIN-ie można ustalić czy były jakieś naprawy, wymiany na kampaniach , zmiany oprogramowania, lub nawet takie szczegółowe dane jak np. wymiana płynu kierowniczego dla 50 tyś km itp?
mój vin to : WF0JXXWPCJFS00057
mój mail [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

stingerA6 17-01-2018 16:38

Odp: prośba o sprawdzenie VIN S-Maxa
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] zadajesz to pytanie już w trzecin wątku. Zerknij co Ci odpisałem we wcześniejszym wątku w którym pytałeś.

Cinek78 17-01-2018 16:41

Odp: prośba o sprawdzenie VIN S-Maxa
 
Ok. rozumiem , że jesteś adminem i robisz "porządki" - właśnie się zastanawiałem dlaczego dodaje post i znika... :027:
Przepraszam. :oops:

slawek-kali 17-01-2018 20:10

Odp: prośba o sprawdzenie VIN S-Maxa
 
Cytat:

Napisał herscher (Post 2918097)
WF0SXXGBWSCE50021

a gdzie link do ogloszenia?

herscher 17-01-2018 20:37

Odp: prośba o sprawdzenie VIN S-Maxa
 
Cytat:

Napisał slawek-kali (Post 2918276)
a gdzie link do ogloszenia?


tu proszę:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Bump:
Cytat:

Napisał c-matix (Post 2918150)
Z tym Dpf-em kto ci takich głupot nagadał. Jak by był z rocznika 2006-2007 jeszcze bym uwierzył. Od 2010r każdy diesel posiada DPF fabrycznie w UE. Dlatego też zakończył ford montowanie silnika 1.8 Tdci który do końca nie miał DPF ale miał inną kulture pracy.

a wyczytałem takie kwiatki na następującej stronie:
https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/ford/s-max/i/van-facelifting/

jednoznacznie wskazują, że jest silnik 2.0 140KM bez DPF. Podobne informacje wyczytałem dzisiaj albo na mondeoklubpolska albo właśnie na tym forum w wątku o DPF, gdzie podawano, że na rynek polski szły auta bez DPF bo nasze przepisy tego nie wymagały a na rynek niemiecki musiały mieć DPF. A że samochodowym znawcą nie jestem, stąd pytam.

slawek-kali 18-01-2018 04:33

Odp: prośba o sprawdzenie VIN S-Maxa
 
WF0SXXGBWSCE50021 - 09/2016 ok.79 kkm + oczywiscie dpf

c-matix 19-01-2018 19:11

Odp: prośba o sprawdzenie VIN S-Maxa
 
Cytat:

Napisał herscher;2918297a wyczytałem takie kwiatki na następującej stronie:
[url
https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/ford/s-max/i/van-facelifting/[/url]
jednoznacznie wskazują, że jest silnik 2.0 140KM bez DPF. Podobne informacje wyczytałem dzisiaj albo na mondeoklubpolska albo właśnie na tym forum w wątku o DPF, gdzie podawano, że na rynek polski szły auta bez DPF bo nasze przepisy tego nie wymagały a na rynek niemiecki musiały mieć DPF. A że samochodowym znawcą nie jestem, stąd pytam.

Tam jest błąd i to gruby powinno być do 2010r a nie od 2010r. Tak nasze przepisy tego nie wymagały do 2010r.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.