Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Fusion - Mondeo USA] Instalacja haka holowniczego. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=264677)

Jakub 02-06-2017 10:24

Instalacja haka holowniczego.
 
Czy instalował już ktoś do Fuzji hak holowniczy? Czy pasuje z europejskiego MKV sedan?

Jakub 25-06-2017 11:21

Odp: Instalacja haka holowniczego.
 
Sam odpowiem. Pasuje. Hak steinhoff wchodzi idealnie w fabryczne otwory.

Wytaptane z telefonu.

czakus84 14-07-2017 20:35

Odp: Instalacja haka holowniczego.
 
jaki hak kupiłeś ? odkręcany czy wkładany na kulkę ? może jakieś fotki wrzucisz ?? :)

Jakub 15-07-2017 09:02

Odp: Instalacja haka holowniczego.
 
Kupiłem steinhoffa do MKV. Zwykły hak z odkrecaną kulką. Przy montażu trzeba podciąć nieco zderzak i deflektor z tyłu, ale to trzeba będzie zrobić przy montażu każdego haka. Fotkę zrobię później.

Wytaptane z telefonu.

rumunn95 15-07-2017 09:15

Odp: Instalacja haka holowniczego.
 
Jak już to dyfuzor[emoji48]

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Jakub 15-07-2017 11:12

Odp: Instalacja haka holowniczego.
 
Jak zwał tak zwał.

Wytaptane z telefonu.

Helmut 10-05-2020 09:34

Hak holowniczy
 
Witam serdecznie. Przymierzam się do założenia Haka w moim Fusionie. Czy ktoś robił już taką operację? Mam zamiar zakupić ten hak [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] z tym że jak patrzę pod samochód to jakoś trudno mi sobie wyobrazić gdzie on ma być przykręcony ponieważ nie mam żadnych dziur w podłużnicach. ze zdjęcia w aukcji wychodzi że powinien być przymocowany właśnie do podłużnic. I tu pytanie czy myślicie że ten hak podejdzie do Fusiona i czy dziury trzeba robić samemu? Pozdrawiam

szkolek 10-05-2020 11:33

Odp: Hak holowniczy
 
Nie wiem na ile to jest rzetelne ale kiedyś jak zapytałem na allegro kilku sprzedawców, informowali że wersja haka do sedana MK5 nie będzie kompatybilna z Fusionem. (z tym że w końcu tego nie zweryfikowałem).

Od siebie znalazłem coś takiego, w USA niby dedykowane do Fusiona:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tedi_k 10-05-2020 12:29

Odp: Hak holowniczy
 
Cytat:

Napisał Helmut (Post 3248840)
....z tym że jak patrzę pod samochód to jakoś trudno mi sobie wyobrazić gdzie on ma być przykręcony ponieważ nie mam żadnych dziur w podłużnicach...

Owszem, otwory w podłużnicach są "na swoim miejscu". Należy patrzeć "od wewnętrznej strony" (od strony tłumika końcowego). 2 otwory zaraz przed końcem podłużnicy, 1 otwór tuż za mocowaniem wieszaka tłumika (patrząc w kierunku przodu auta).
Hak będzie pasował - choć moim zdaniem lepiej by było "szarpnąć" się na fabryczny wypinany lub składany elektrycznie...

Bart10 23-05-2020 10:37

Odp: Instalacja haka holowniczego.
 
Witam,
Jak wygląda podłączenie elektryki do gniazda haka? Czy są jakieś problemy, jest jakiś moduł do którego można się wpiąć bezpośrednio? Mogą wystąpić jakieś błędy?
Jak się do tego zabrać :pomysl::?:
Może znacie jakiś warsztat w okolicach Wadowic, który podejmie się założenia i raczej nic nie zepsuje. Proszę o pomoc.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.