Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2018- ] Brak podpowiedzi między zegarami z Android Auto google maps (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=315259)

majuDJ 01-12-2020 18:36

Brak podpowiedzi między zegarami z Android Auto google maps
 
Nie wiem czemu, ale podpowiedzi i wskazania jak skręcić na komputerze między zegarami z google maps na android auto czasami są, a czasem ich nie ma.

Jeśli nie ma wskazań na zegarach to widnieje tylko napis "Android Auto"

Jeśli już są to wydaje mi się, że nazwy ulic w podpowiedziach są w wbudowanych map a nie z map google. Czy to możliwe?

Android Auto najnowszy, Sync 3,6 najnowszy, Google maps najnowsze.

Co robię źle, że czasem podpowiedzi miedzy zegarami są a czasem nie? Może mam najpierw odpalić auto a później podłączyć telefon kabelkiem lub na odwrót?

Andrzej_K 01-12-2020 19:11

Odp: Brak podpowiedzi między zegarami z Android Auto google maps
 
Cytat:

Napisał majuDJ (Post 3300306)
(...)
Android Auto najnowszy, Sync 3,6 najnowszy, Google maps najnowsze.
(...)

Już jest wątek o Android Auto, tam zapytaj:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

cezarg1410 01-12-2020 19:49

Odp: Brak podpowiedzi między zegarami z Android Auto google maps
 
Według mnie powodem jest jakość softu android auto.
Ile to ma błędów to ciężko uwierzyć że to developuje gugiel.
Jak nie działa to spróbuj odłączyć i podłączyć z 5 razy. Powinno ruszyć :)

TomekM_1983 02-12-2020 03:03

Odp: Brak podpowiedzi między zegarami z Android Auto google maps
 
Podpowiedzi na wyświetlaczu pomiędzy zegarami pojawiają się tylko z wbudowanej nawigacji.

majuDJ 02-12-2020 06:30

Odp: Brak podpowiedzi między zegarami z Android Auto google maps
 
Cytat:

Napisał TomekM_1983 (Post 3300406)
Podpowiedzi na wyświetlaczu pomiędzy zegarami pojawiają się tylko z wbudowanej nawigacji.

Z Google maps też czasem działa. U mnie to jest tak z 1 raz na 5 uruchomień.

cezarg1410 02-12-2020 08:28

Odp: Brak podpowiedzi między zegarami z Android Auto google maps
 
Cytat:

Napisał TomekM_1983 (Post 3300406)
Podpowiedzi na wyświetlaczu pomiędzy zegarami pojawiają się tylko z wbudowanej nawigacji.

Nie jest to prawda kolego, więc nie wprowadzaj w błąd. Nawet w foce mk3 są podpowiedzi między zegarami z Android Auto.

stefanekmac 02-12-2020 15:11

Odp: Brak podpowiedzi między zegarami z Android Auto google maps
 
U mnie nigdy gdy Android.

TomekM_1983 02-12-2020 15:19

Odp: Brak podpowiedzi między zegarami z Android Auto google maps
 
Cytat:

Napisał cezarg1410 (Post 3300430)
Nie jest to prawda kolego, więc nie wprowadzaj w błąd. Nawet w foce mk3 są podpowiedzi między zegarami z Android Auto.

Szanowny kolego. Autor pyta, czy wskazówki nawigacyjne są wyświetlane na wyświetlaczu pomiędzy zegarami, kiedy telefon jest podłączony kabelkiem i używamy AA i nawigujemy się Google Maps.
Jako właściciel MK4, który z AA zrobił już ze 20 000 km, piszę ci, że przy nawigowaniu się Google Mapsami NIGDY nic się nie wyświetla związanego z nawigacją na środkowym wyświetlaczu. Cała obsługa sprowadza się do wyświetlacza głównego, 8 calowego.
Jak widać wyżej, potwierdzają ci to również inni użytkownicy.
Nie wiem jak jest w MK3, bo takowym z AA nie jeździłem. I w sumie mi to dynda, co się tam wyświetla.
W MK4 się nie wyświetla. Koniec kropka. Nawet dziś specjalnie sprawdziłem w trasie, bo już zwątpiłem, czy nie mam amnezji :)
Wyświetlanie dodatkowych wskazówek nawigacyjnych na wyświetlaczu pomiędzy zegarami jest jedną z funkcjonalności SYNCa z z nawigacja i nie ma nic wspólnego z AA.

cezarg1410 02-12-2020 15:28

Odp: Brak podpowiedzi między zegarami z Android Auto google maps
 
Cytat:

Napisał TomekM_1983 (Post 3300525)
Szanowny kolego. Autor pyta, czy wskazówki nawigacyjne są wyświetlane na wyświetlaczu pomiędzy zegarami, kiedy telefon jest podłączony kabelkiem i używamy AA i nawigujemy się Google Maps.
Jako właściciel MK4, który z AA zrobił już ze 20 000 km, piszę ci, że przy nawigowaniu się Google Mapsami NIGDY nic się nie wyświetla związanego z nawigacją na środkowym wyświetlaczu. Cała obsługa sprowadza się do wyświetlacza głównego, 8 calowego.
Jak widać wyżej, potwierdzają ci to również inni użytkownicy.
Nie wiem jak jest w MK3, bo takowym z AA nie jeździłem. I w sumie mi to dynda, co się tam wyświetla.

Szanowny kolego
Nie wiem co Ci dynda i nie interesuje mnie to.
Gdybyś przeczytał pierwszy post ze zrozumieniem to wiedziałbyś, że autorowi tematu taka funkcja CZASAMI działa, a nie W OGÓLE nie działa.
Poza tym wiem doskonale, że taka funkcja w FF4 jest, więc proszę Ciebie bardzo po raz kolejny, tym razem bardziej dosadnie - proszę nie pisz bzdur. To, że u Ciebie nie działa to nie znaczy, że taka funkcja nie istnieje.

Cytat:

Napisał TomekM_1983
Wyświetlanie dodatkowych wskazówek nawigacyjnych na wyświetlaczu pomiędzy zegarami jest jedną z funkcjonalności SYNCa z z nawigacja i nie ma nic wspólnego z AA.

Kolejna nieprawda. Sync nadaje wskazówki do IPC. A IPC ma gdzieś czy te wskazówki pochodzą z AA czy z wbudowanej navi. Jak dostanie to wyświetla.

TomekM_1983 02-12-2020 16:06

Odp: Brak podpowiedzi między zegarami z Android Auto google maps
 
Zdjęcia ci pokazać, czy film nagrać? Bo nie wiem, co cię przekona...
Widzisz przecież wyżej, że użytkownika stefanekmac jest analogicznie jak u mnie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.