Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Pomoc w zakupie MONDEO mk3 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=254781)

manius9_1 02-12-2016 14:00

Pomoc w zakupie MONDEO mk3
 
Cześć,

mam na oku 3 mondeo. Chciałbym się dowiedzieć czy Waszym okiem warte są zainteresowania oraz czy ktoś z Was coś wie na ich temat :D

Linki:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

aprox99 02-12-2016 14:36

Odp: Pomoc w zakupie MONDEO mk3
 
Ręce daleko od Mondeo III Tdci

manius9_1 02-12-2016 14:44

Odp: Pomoc w zakupie MONDEO mk3
 
No właśnie, potwierdza się to o czym myślałem. Wcześniej miałem tddi 90 KM. Brakowało mocy ale był nie do zajechania. Teraz zostałem bez auta i muszę coś kupić. Byłem zadowolony z mondziaka dlatego szukam czegoś mocniejszego.

aprox99 02-12-2016 14:47

Odp: Pomoc w zakupie MONDEO mk3
 
Kupno Tdci MK III to zaplanowane problemy,odradzam .Pozdr.

ToBiK84 03-12-2016 17:17

Odp: Pomoc w zakupie MONDEO mk3
 
A powiedz mi kolego w czym niby jest taki problemowy ?? Ja kupiłem z przebiegiem niby 256.000 śmigam sobie 2 lata nie mam na co narzekać wiadomo części nie są tanie drzwi często bierze na rantach żaden wielki szał . Ludzie marudzą że zawieszenie że to że tamto matko kochana jak w każdym aucie siadają części najbardziej eksploatowane zaraz ci napiszą że dwumasa itd jak dbasz tak masz wydatki są zawsze jak ktoś nie chce wyrzucać pieniędzy niech kupuje zawsze z salonu

TomCat 03-12-2016 18:31

Odp: Pomoc w zakupie MONDEO mk3
 
Bo jest bardzo duże ryzyko kupienia miny , dużo większe niż w innych przypadkach. Więc każdy będzie Ci tu odradzał a i nikt nie wlezie do środka żeby sprawdzić w jakim stanie są np wtryski i pompa, bo to o to ( a nie zawieszenie czy dwumase) się głównie wszystko rozbija i jest to wręcz "kultowa" bolączka tych modeli, w szczególności tdci . Każdy by chciał kupić diesla za 6-7tyś i śmigać nim niemal za darmo. Przecież dobra sztuka spokojnie zejdzie poniżej 6l/100, a typowa eksploatacja jest faktycznie tania. No ale jak układ wtryskowy padnie to wydasz drugie tyle co za auto dałeś.
Wystarczy zresztą przewertować forum żeby sobie opinię wyrobić.

Ale jak Ci bardzo zależy to załatw VINy i wrzuć tutaj, może koledzy coś znajdą w szklanych kulach.
Jak na te co podałeś, to chyba 1sze odrzuciłbym tego czarnego, 15 lat i 200tyś na dieslu ? Jakoś mało. Szary ma niby wszystko porobione i do tego polift, z tempomatem. Tu jest może największa szansa że coś pojeździ, jezeli cała ta regeneracja była dobrze zrobiona.

Są perełki, ja znam takiego mondka tdci co ma już 300tyś na oryginalnych wtryskach i pompie zrobione, ale to wyjątek który tylko potwierdza regułe

bodzio17 03-12-2016 18:57

Odp: Pomoc w zakupie MONDEO mk3
 
Skąd jesteś? Sąsiad sprzedaje mondka liftback 2.0tdci z 2005 r. W zeszłym roku regenerował wtryski i turbo, z tego co z nim gadałem wyszło mu coś ok. 3000pln. Jest mechanikiem to wymieniał sam. Lokalizacja Lublin.

radek9103 04-12-2016 08:51

Odp: Pomoc w zakupie MONDEO mk3
 
Szukaj TDDI 115 KM , rób czipa i będziesz zadowolony.

manius9_1 09-12-2016 17:56

Odp: Pomoc w zakupie MONDEO mk3
 
Teren Wielkopolska. Już się naoglądałem tyle aut, że szczerze to mam dosyć, ale wiadomo, że trzeba zrobić odsiew. Jutro jadę oglądać dwa mondeo. Zobaczymy jak będą chodzić.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Dodam jeszcze, że budżet nie jest zbyt wysoki dlatego jestem w pełni świadom, że nie będą to auta doskonałe. Potrzebuję diesla ponieważ latam głównie w trasie i nie chciał bym też małego samochodu ponieważ wożę ze sobą 3 pasażerów. Inne auta obecne na rynku z tego przedziału finansowego niestety, albo nie występują, albo są to kompletne wraki, które tylko się już reanimuje.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.