Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sklepy i warsztaty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Opony sklep internetowy logistyka opon (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=274201)

raptowny1 26-12-2017 15:44

Opony sklep internetowy logistyka opon
 
Witam, czy ktoś z kolegów kupował tam opony ? Ceny dość fajne kuszące opinie same pozytywne ale
- nie ma za pobraniem
-dane firmy są z Austrii Wiedeń
-konto bank zachodni
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Arlarl 27-12-2017 17:58

Odp: Opony sklep internetowy logistyka opon
 
Niespełna rok temu kupowałem tam opony. Poza długim czasem oczekiwania (około 2 tygodnie) wszystko ok.

czeslaw555 03-01-2018 17:43

Odp: Opony sklep internetowy logistyka opon
 
ja kupuję od lat na oponeo

Grzegorz MX 27-02-2018 08:05

Odp: Opony sklep internetowy logistyka opon
 
kupowalem w trzech sklepach w PL. Jeden ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]) zbankrutowal mimo ze byl czescia niemieckiej firmy. Dowiedzialem się gdy jedna z opon continentala wypuściła drut który skaleczył wulkanizatora. Na szczescie continental miał dobre serce i wymienił bez odsylania do sprzedawcy. Za dostarczenie do punktu sam musiałem zapłacić i tak samo za odbiór wymienionej.

Dlaczego o tym piszę? Bo kiedy zamawiam w oponeo - mają historię kiedy i co kupiłem. Kiedy zareklamowałem oponę - sami wysłali kuriera w obie strony. Mają kopie faktur oraz wysyłanej korespondencji - taki lepszy CRM. Drożej? Ależ oczywiście w tej samej cenie można kupić gdzieindziej. Mają wady? oczywiście nie zawsze potrafią powiedzieć w ktory kraju wyprodukowano opony - bo fizycznie ich nie widzą.

Kupowałem jeszcze w firmie autoopony1 we Włocławku (via alledrogo) - też bez problemu.


edit:
logistyka ma bardzo dobre ceny widzę. porównuję z ostatnio zakupionymi. konsumencko tez widze podpadaja pod regulacje w EU wiec ok.

psyho2004 10-05-2018 08:52

Odp: Opony sklep internetowy logistyka opon
 
kupowalem na logistykaopon, jestem zadowolony, a ceny napewno nizsze niz na oponeo...

Grzegorz MX 23-06-2018 10:22

Odp: Opony sklep internetowy logistyka opon
 
Kolega kupował do bejcy runflaty w logistykaopon - mówił że ceny mieli dobre - tylko czas dostawy długi.
Przyszło bez zarzutów.

Grzegorz MX 10-10-2018 12:26

Odp: Opony sklep internetowy logistyka opon
 
Mała aktualizacja.

Ostatnio znajoma poszukiwała opon letnich - doradzilem i porównałem ceny.

wspomniana przeze mnie logistykaopon jest tańsza bo..... VAT w Austrii to 20% vs u nas 23%. Cena netto taka sama - co więcej daje jak kupujemy na firmę jak w przypadku mojej znajomej.
Coś czuję przez kości że cena ustawiona duopolowo, albo kupowana w PL i przesyłana z PL, po to aby ominać VAT.

Skoro ta sama cena netto to lepiej kupic w PL i nie handryczyć się z ze złymi opiniami sklepu w Austrii

mottom 19-05-2020 14:37

Odp: Opony sklep internetowy logistyka opon
 
Cytat:

Napisał raptowny1 (Post 2906518)
Witam, czy ktoś z kolegów kupował tam opony ? Ceny dość fajne kuszące opinie same pozytywne ale
- nie ma za pobraniem
-dane firmy są z Austrii Wiedeń
-konto bank zachodni
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Odkopie ku przestrodze.
Ja tam kupowałem i odradzam. Spieszyłem się i kupiłem tam opony, ponieważ na opineo było dużo pozytywnych opinii, niestety wygląda na to, że opinie są mało wiarygodne, ponieważ np. na ceneo.pl sklep ma więcej negatywnych opinii niż pozytywnych. Firma Tyres IG GmbH prowadzi/ła kilka sklepów internetowych i mają więcej negatywnych opinii niż pozytywnych nawet na opineo.pl 1opony1.pl , [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Sklep ma niezgodne z prawem UE zapisy w regulaminie, mówiące, o obciążeniu klienta w momencie rezygnacji z zamówienia 10% zamówienia + 25 Euro od paczki. Są również obostrzenia odnośnie reklamacji opon.

Singer67 23-09-2020 18:59

Odp: Opony sklep internetowy logistyka opon
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.