Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   Serwis klimatyzacji (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=309785)

DonAndress 05-06-2020 12:37

Serwis klimatyzacji
 
Cześć.

Widziałem, że ostatni post w tym temacie był z 2015, więc wiele się mogło od tego czasu zmienić.
Możecie polecić dobry serwis klimatyzacji w Krk?
Nie mam żadnej awarii, muszę zrobić tradycyjne odgrzybianie na nowy sezon i sprawdzenie (dolanie) czynnika. Do zrobienia Fiesta mk7.
Najlepiej, gdyby ceny były przystępne i terminowo.

kocur 05-06-2020 14:55

Odp: Serwis klimatyzacji
 
Nic się nie zmienia: ALL Happy Macedońska 9, 30-638 Kraków

Same plusy - oprócz terminów ale to tylko potwierdza ;)

Konrad Gerard 06-06-2020 15:40

Odp: Serwis klimatyzacji
 
GS SERWIS
Kantorowicka 79, 31-764 Kraków

Co prawda sama granica miasta ale jak się ma niedaleko to polecam. Warto.

SzymonWRCe 03-08-2020 08:58

Odp: Serwis klimatyzacji
 
Co dokładniej u nich robiłeś? Byłem kiedyś w polecanym tutaj warsztacie niedaleko mostu Wandy i niestety nie jestem w stanie polecić...

kocur 03-08-2020 14:13

Odp: Serwis klimatyzacji
 
A co to był za warsztat koło Mostu Wandy, kto polecał, kiedy i co spieprzyli?

SzymonWRCe 04-08-2020 07:12

Odp: Serwis klimatyzacji
 
MotoDoctor na ul. Wołodyjowskiego 23. Nie pamiętam kto polecał ale na pewno kontakt znalazłem tutaj na forum. Pojechałem z problemem wyłączającej się klimy. Diagnoza miała zająć do 2h i miałem otrzymać telefon z informacją co i za ile. Zadzwoniłem po 6 i uzyskałem odpowiedź "Panie, tu są czujniki nowej technologii, jakieś zalewane i tego nie zrobię" - przypominam mondeo z 2007 roku. Nie mniej jednak klimatyzacja została wyczyszczona - chociaż kilka dni wcześniej to zrobiłem i skasowali za czyszczenie.
Przyzwyczaiłem się do wyłączania i załączania klimy do skutku ale najwyższa pora rozwiązać problem :D

kocur 04-08-2020 08:08

Odp: Serwis klimatyzacji
 
Ok - dobrze wiedzieć, chociaż kompletnie nie kojarzę tego serwisu :)

Jeżdżę od lat do wspomnianego przeze mnie na Woli Duchackiej i oprócz masakrycznych terminów (ale to chyba dobrze świadczy) same plusy.

SzymonWRCe 04-08-2020 21:51

Odp: Serwis klimatyzacji
 
Też słyszałem same dobre opinie o tym serwisie :) szkoda tylko że drugi koniec Krakowa

cattani75 04-08-2020 21:52

Odp: Serwis klimatyzacji
 
Jak są długie kolejki, to zdążysz. :-D

kocur 12-06-2021 20:36

Odp: Serwis klimatyzacji
 
Ktoś wie co się z ALL Happy dzieje? Nie mam po drodze żeby sprawdzić osobiście a dzwonię tam od dwóch dni na oba numery i kicha, nikt nie odbiera a tutaj czas klimę przeglądnąć.

Pamiętam że niedawno się jakiś warsztat zjarał na Woli Duchackiej ale to chyba nie ten... mam nadzieję.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.