Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Pytania dot. funkcjonowania forum (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=150)
-   -   Błąd serwera... godz. 1:00 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=176751)

winmajor 26-02-2013 00:10

Błąd serwera... godz. 1:00
 
Witam !
Od dwóch dni dokładnie o godz. 1:00 wyskakuje błąd połączenia z serwerem. Nie jest to tylko u mnie. Użytkownicy potwierdzają zaistniałą sytuację. Całość trwa ok. 1 minuty i wszystko wraca do normy. Tak ma być, czy jakieś problemy się rodzą z serwerem ?

.:WiLu:. 26-02-2013 23:21

Odp: Błąd serwera... godz. 1:00
 
Proszę o przekazanie dokładnego komunikatu błędu jaki jest w wyświetlany w w/w porach.

Jacek 27-02-2013 10:34

Odp: Błąd serwera... godz. 1:00
 
Nie ma uruchomionych jakiś specjalnych funkcji, które powodowałyby takie zachowanie, natomiast zgodnie z informacją z firmy hostingowej, w godzinach nocnych "następuje rotacja logów oraz przeładowanie konfiguracji usług, co może wiązać się z chwilową niedostępnością serwisu, jednak nie powinna ona przekraczać kilkunastu sekund".

W każdym razie zgodnie z tym co napisał powyżej .:WiLu:. w razie kolejnego wystąpienia przerwy, proszę podać jaki komunikat błędu się pojawia. Pozwoli nam to na bieżąco monitorować, czy wszystko jest OK.

winmajor 27-02-2013 12:03

Odp: Błąd serwera... godz. 1:00
 
Jasna sprawa ;)... w sumie, to od razu tak mogłem. Spodziewałem się właśnie czegoś takiego jak napisałeś, a jedynie chciałem się upewnić, dlatego nie zapisywałem... ;)

jvc 27-02-2013 12:09

Odp: Błąd serwera... godz. 1:00
 
Chyba koło piątku około 7.30 zauważyłem dwuminutową przerwę w działaniu forum

winmajor 27-02-2013 12:11

Odp: Błąd serwera... godz. 1:00
 
No tak jvc... w sumie jak też zachowałem się jak amator, bo bez konkretnego komunikatu o błędzie ciężko stwierdzić co było przyczyną... więc musimy archiwizować i wstawić chłopakom komunikatu i ewentualne numery błędów ;)

winmajor 01-03-2013 00:09

Odp: Błąd serwera... godz. 1:00
 
1 załącznik(i)
Komunikat błędu w funkcjonowaniu portalu:

Database error
The database has encountered a problem.
Please try the following:
Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
Open the forum.fordclubpolska.org home page, then try to open another page.
Click the Back button to try another link.
The forum.fordclubpolska.org forum technical staff have been notified of the error, though you may contact them if the problem persists.

We apologise for any inconvenience.

Czas błedu: 1:00 - 1:07

mouzes 06-03-2013 00:04

Odp: Błąd serwera... godz. 1:00
 
dosłownie przed chwilą również dotknął mnie ten problem ...

i znowu okolice 1:00

Rafał A.(antek) 11-03-2013 13:48

Odp: Błąd serwera... godz. 1:00
 
tez mi sie zdarzyło, ale wydaje mi sie iz jest to utrata połączenia z baza mySQL

winmajor 11-03-2013 15:19

Odp: Błąd serwera... godz. 1:00
 
Dokładnie tak jest. Jednak cykliczność w okresie codziennym o tej samej porze świadczy raczej o zamierzonym działaniu np. archiwizacyjnym ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.