Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2013-2020] Polecane dywaniki gumowe (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=288120)

mirut 08-01-2019 10:06

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Zdjęcia nie do końca odnoszą rzeczywistość. Ale sa całkiem nieźle dopasowane.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Escap 10-01-2019 12:39

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Też kupiłem GEYER&HOSAJA i potwierdzam, dobrze spasowane, nie śmierdzą i fajnie wyglądają.

maciek_84 10-01-2019 19:58

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Też je zamówiłem wczoraj.. Mam nadzieję, że podzielę Wasz entuzjazm do tego produktu :P

sylwekce 14-01-2019 13:39

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Ja również kupiłem GEYER&HOSAJA i oceniam je w skali 1-10 na 8.
Wyglądają bardzo ładnie i nie śwmierdzą, lecz wycieraczka kierowcy moim zdaniem jest za krótka i nie wchodzi odpowiednio daleko pod pedały.

Wacman 14-01-2019 19:45

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Cytat:

Napisał sylwekce (Post 3080165)
...lecz wycieraczka kierowcy moim zdaniem jest za krótka i nie wchodzi odpowiednio daleko pod pedały.

Potwierdzam! Wszystkie są właśnie tak beznadziejne pod tym względem (nawet oryg. i nie wiem czemu tak każdy wychwala te wycieraczki.

DjDario79 22-12-2019 13:35

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Widziałem że wyszedł nowy wzór oryginalnych wycieraczek gumowych marki Ford z napisem Kuga. Może ktoś z Was już kupił je i może się o nich wypowiedzieć jak pasują? Cena za przód około 160 zł, a za tył około 100 zł. Tanie nie są, ale na zdjęciach wyglądają bardzo dobrze. Znalazłem je m.n. na stronie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

razes 22-12-2019 15:46

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Mam identyczne (dostałem z autkiem jako dodatek) - jakość OK, ale jak chyba WSZYSTKIE o 10 cm z krótkie !!

DjDario79 22-12-2019 16:40

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] : Fakt mogłyby być dłuższe z przodu, ale za to widzę na fotkach że fajnie chronią od kierowcy ten podnożek/nadkole, z kolei te z tyłu mają również osłonę środkowego tunelu, tak ?

kaskaderr 22-12-2019 19:09

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Ja mam takie coś od czasu zakupu auta (1,5roku)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Powiem Wam ze rewelacja...czy lato czy zima. Idealne przy dzieciakach ktore nie zwracaja uwagi ze wnosza bloto i ciagle cos szamają i kurszą w aucie.
Bardzo wysokie koryta ktore schowane sa pod plastiki auta. Cala fabryczna wykladzina schowana. Jak sie mocno zabrudza ze odkurzanie nie pomaga wystarczy przetrzec na mokro. Latwo się też wyciąga i mozna wygodnie umyc poza autem i wysuszyc.

Moze cena zaporowa ale warto.

razes 23-12-2019 06:22

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
DjDario79: tak, mają osłonę "tunelu". Z tym, że tylne dywaniki mam w wersji "niskiej" - ale wg. mnie takie z tyłu wystarczą.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.