Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2013-2020] Polecane dywaniki gumowe (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=288120)

kenji 03-11-2018 10:09

Polecane dywaniki gumowe
 
Witam, ktoś coś podpowie jakie dywaniki gumowe na zimę wybrać? Macie jakieś polecane? Internet pełen różnych modeli i ciężko wybrać żeby najlepiej pasowały.

michu 03-11-2018 10:25

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Podpinam się przed zimą

volak 03-11-2018 10:35

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Ja polecam taki rodzaj:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Mam z tej samej produkcji matę do bagażnika i jest dopasowana super

bigtomi 03-11-2018 11:05

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Skolmi 03-11-2018 11:06

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Rezaw'y są super dopasowane, a wysokie korytko sprawdza się zimą. Niestety przecierają się dużo szybciej niż te od Forda.

zywieccc 05-11-2018 10:31

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Ja mam te, jakieś półtora roku temu kupiłem. Polecam.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

MarcinSt-Line 06-11-2018 22:00

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Również polecam REZAW-PLAST ( miałem w Maździe ) super jakość.
Te, które otrzymałem w kpl. ( gratisowe ) wymienię na powyższe.

atym 08-11-2018 11:57

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Cytat:

Napisał kenji (Post 3050185)
Witam, ktoś coś podpowie jakie dywaniki gumowe na zimę wybrać? Macie jakieś polecane? Internet pełen różnych modeli i ciężko wybrać żeby najlepiej pasowały.

Z tego co widzę nowe auto, troszkę trzeba było negocjować, byłyby gratis.
Dla mnie dodali dywaniki gumowe przód i tył oraz matę do bagażnika.

Kupiłem 4 lata temu dywaniki do Avensis, musiałem ponad miesiąc trzymać je na podwórku, aby wywietrzały, bo śmierdziały gumą, nawet przechodząc obok nich kilkanaście dni później.
Ciężko trafić na dobry wybór.

mario70byd 08-11-2018 21:09

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
ja polecam z tej firmy:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

dobra jakość, fajnie dopasowane.

Mam też "oryginały" ale te od kierowcy to masakra - bardzo krótkie i kompletnie nie spełniają swojej roli.

Czyli u mnie przód to z linku powyżej a tył oryginały.

elfi 09-11-2018 14:45

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Kupiłem oryginalne. Trochę kosztują ale nie żałuję oni złotówki. Doskonale dopasowane, super wykonane

kenji 09-11-2018 19:18

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Zamówiłem Rezaw, zdam relację jak dojdą.


Cytat:

Napisał atym (Post 3052834)
Z tego co widzę nowe auto, troszkę trzeba było negocjować, byłyby gratis.
Dla mnie dodali dywaniki gumowe przód i tył oraz matę do bagażnika.

Wynegocjowałem dużo więcej niż dywaniki... ;)

weuek 09-11-2018 22:32

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , Toś ty jeszcze porządnych nie widział. Wszystko przed tobą...

MarcinSt-Line 12-11-2018 12:49

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Założyłem "oryginalne" dywaniki, te które dostałem gratis - niech sobie je wsadzą wrrrr
Szukam nowych. Najgorzej po stronie kierowcy :( tandeta
kenji - proszę podaj długość po stronie kierowcy

elfi 12-11-2018 14:59

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Hmm. Oryginalne dywaniki występują w 2 rodzajach, płytkie i głębokie. Ja mam te drugie i jestem bardzo zadowolony

kenji 15-11-2018 21:14

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
3 załącznik(i)
Przyszły dziś moje, sesja jutro bo ciemno i warto by wcześniej odkurzyć...

Niestety nie zmierzyłem, jak bardzo potrzeba to dajcie znać, może po weekendzie.

Kupiłem te z linka poniżej. Uwagi po dwóch dniach użytkowania.

Rewelacji nie ma ale są w porządku. Materiał wydziela delikatny zapach ale nie jest to uciążliwe. Spasowanie jak widać na zdjęciach, jest dobrze ale mogło być lepiej ;) W przednich dywanikach są miejsca które wyglądają na otwory pod fabryczne klipsy. Niestety u mnie rozstaw tych otworów mija się z oryginalnymi o jakiś 1cm. W dywaniku pasażera widać otwór który wyciąłem nie nie mierząc wcześniej odległości. Producent dołącza własne klipsy ale trzeba robić dziury w tapicerce, dla mnie to jest zbędne, dywaniki nie mają tendencji do zbytniego przemieszczania się.

U tego samego sprzedawcy kupiłem też uniwersalną gumę między dwa tylne dywaniki. Dwóch urwisów potrafi w zimie wnieść sporo towaru na butach ;)


Cytat:

Napisał zywieccc (Post 3051130)
Ja mam te, jakieś półtora roku temu kupiłem. Polecam.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


MarcinSt-Line 19-11-2018 16:27

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Dzięki za fotki :)
Od strony kierowcy masz kawał gumy po pedałami - u mnie bieda.
Szukam nowych.

zywieccc 19-11-2018 21:51

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Cytat:

Napisał kenji (Post 3055881)
Przyszły dziś moje, sesja jutro bo ciemno i warto by wcześniej odkurzyć...

Niestety nie zmierzyłem, jak bardzo potrzeba to dajcie znać, może po weekendzie.

Kupiłem te z linka poniżej. Uwagi po dwóch dniach użytkowania.

Rewelacji nie ma ale są w porządku.....

Nie ma sensu ich mocować, nie przesuwają się jak wspomniałeś a ze maja budowę "korytka" w zimie nic się nam nie wylewa przez dziury jakie na klipsy trzeba zrobić a zbiera się tego zimą sporo.
Cena adekwatna do jakości, chciałbym zobaczyć coś lepszego, może być droższe, pokaże ktoś?

mirut 07-01-2019 21:32

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
3 załącznik(i)
Dzisiaj otrzymałem zakupione dywaniki firmy GEYER&HOSAJA.

Pasują całkiem nieźle, lekko pachną gumą ale zupełnie w normie. Mogły by być trochę dłuższe dla kierowcy i pasażera, ale jest ok, dopóki nie będę miał pasażera, który będzie chciał włożyć nogi do silnika :D

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

DjDario79 08-01-2019 08:21

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Ja od kilku miesięcy też mam dywaniki gumowe GEYER&HOSAJA. Polecam bo są ładne, nie śmierdzą, i nie mają takiej nudnej smolistej czerni, tylko takie bardziej pod szarość, dobrze dopasowane.

ołowiany 08-01-2019 10:04

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
No nie wiem. Te na zdjęciach to jakby do innego auta, bo ciężko mówić, że są dopasowane.

mirut 08-01-2019 10:06

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Zdjęcia nie do końca odnoszą rzeczywistość. Ale sa całkiem nieźle dopasowane.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Escap 10-01-2019 12:39

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Też kupiłem GEYER&HOSAJA i potwierdzam, dobrze spasowane, nie śmierdzą i fajnie wyglądają.

maciek_84 10-01-2019 19:58

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Też je zamówiłem wczoraj.. Mam nadzieję, że podzielę Wasz entuzjazm do tego produktu :P

sylwekce 14-01-2019 13:39

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Ja również kupiłem GEYER&HOSAJA i oceniam je w skali 1-10 na 8.
Wyglądają bardzo ładnie i nie śwmierdzą, lecz wycieraczka kierowcy moim zdaniem jest za krótka i nie wchodzi odpowiednio daleko pod pedały.

Wacman 14-01-2019 19:45

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Cytat:

Napisał sylwekce (Post 3080165)
...lecz wycieraczka kierowcy moim zdaniem jest za krótka i nie wchodzi odpowiednio daleko pod pedały.

Potwierdzam! Wszystkie są właśnie tak beznadziejne pod tym względem (nawet oryg. i nie wiem czemu tak każdy wychwala te wycieraczki.

DjDario79 22-12-2019 13:35

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Widziałem że wyszedł nowy wzór oryginalnych wycieraczek gumowych marki Ford z napisem Kuga. Może ktoś z Was już kupił je i może się o nich wypowiedzieć jak pasują? Cena za przód około 160 zł, a za tył około 100 zł. Tanie nie są, ale na zdjęciach wyglądają bardzo dobrze. Znalazłem je m.n. na stronie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

razes 22-12-2019 15:46

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Mam identyczne (dostałem z autkiem jako dodatek) - jakość OK, ale jak chyba WSZYSTKIE o 10 cm z krótkie !!

DjDario79 22-12-2019 16:40

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] : Fakt mogłyby być dłuższe z przodu, ale za to widzę na fotkach że fajnie chronią od kierowcy ten podnożek/nadkole, z kolei te z tyłu mają również osłonę środkowego tunelu, tak ?

kaskaderr 22-12-2019 19:09

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Ja mam takie coś od czasu zakupu auta (1,5roku)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Powiem Wam ze rewelacja...czy lato czy zima. Idealne przy dzieciakach ktore nie zwracaja uwagi ze wnosza bloto i ciagle cos szamają i kurszą w aucie.
Bardzo wysokie koryta ktore schowane sa pod plastiki auta. Cala fabryczna wykladzina schowana. Jak sie mocno zabrudza ze odkurzanie nie pomaga wystarczy przetrzec na mokro. Latwo się też wyciąga i mozna wygodnie umyc poza autem i wysuszyc.

Moze cena zaporowa ale warto.

razes 23-12-2019 06:22

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
DjDario79: tak, mają osłonę "tunelu". Z tym, że tylne dywaniki mam w wersji "niskiej" - ale wg. mnie takie z tyłu wystarczą.

DjDario79 23-12-2019 11:06

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] : Dzięki za polecenie tych mat. Faktycznie dają maksymalną ochronę co przy małych dzieciach jest bardzo istotne - chyba w takie właśnie zainwestuję. Do tej pory nie wiedziałem nawet że są takie cuda :)

Bump: A tak przy okazji jeszcze pytanie: czy macie jakąś ochronę na siedzeniach? Nie lubię pokrowców, więc jeżdżę bez niczego, ale może jest jakiś fajny wynalazek by chronić chociaż siedzisko w aucie, jakaś dyskretna, subtelna nakładka czy coś?

fido 24-12-2019 11:18

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Polecam takie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

DjDario79 05-01-2020 16:41

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Kupiłem polecane tutaj przez @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] maty samochodowe brisk. Krótko: Są świetne i lepszych nigdy nie widziałem. W końcu jest solidne i idealnie dopasowane zabezpieczenie całej powierzchni pod nogami. Uważam, że warte wydania każdej złotówki :)

kaskaderr 05-01-2020 19:15

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Cytat:

Napisał DjDario79 (Post 3209722)
Kupiłem polecane tutaj przez @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] maty samochodowe brisk. Krótko: Są świetne i lepszych nigdy nie widziałem. W końcu jest solidne i idealnie dopasowane zabezpieczenie całej powierzchni pod nogami. Uważam, że warte wydania każdej złotówki :)

Ja tylko niosę pomoc...

trzmi3lu 14-01-2020 07:14

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Cytat:

Napisał kaskaderr (Post 3209800)
Ja tylko niosę pomoc...

Kupiłem i Ja, i powiem, że drogie w ***WYMODEROWANO*** ale są wypaśne, nie żałuje wydanych prawie 400zł. Przy 3 dzieci wypas.

kaskaderr 17-01-2020 23:02

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Miałem sprzedać MAXa...ale zostaje z nami wiec tu też zakupiłem maty BRISK.
Nie musze chyba się rozpisywać nad zaletami....cena adekwatna do jakosci...mogła by być niższa...ale warto.

MikeTNK 15-10-2020 10:34

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Odgrzebuję lekkiego starocia bo sam właśnie chcę się zaopatrzyć i zastanawiam się jak z perspektywy czasu oceniacie maty BRISK ? Gdzieś widziałem komentarz, że są nieco śliskie pod nogą (co dla pasażerów znaczenia może nie ma, ale dla kierowcy to już co innego). Jak z ich trwałością ? Ta "skóra" z plastikowej krowy się nie wyciera szczególnie właśnie pod piętami kierowcy ?

A może jest ktoś kto się zdecydował na takie dywaniki jak w tej aukcji [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
i może się coś o nich wypowiedzieć ?

N7h4k4lr 15-10-2020 18:20

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Petex

MikeTNK 16-10-2020 08:21

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Wywołam może konkretne osoby @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] jak Brisk z biegiem czasu

Draculescu 16-10-2020 21:35

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Mam Brisk od lutego tego roku. Bardzo fajne, nie są śliskie pod nogą, choć miałem na początku takie obawy. Nie chcę innych, Brisk są świetne. Moim zdaniem warto wydać na nie kasę. A jak przewozicie dzieci zwykle na tyłnej kanapie, to nie ma nic lepszego. Wszystko co bedzie wniesione na butach zostanie na wyklaładzinie. A tapicerka na tym nie ucierpi.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.