Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Doinstalowanie nawigacji -zamiana na Androida (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=187999)

szaqall111 20-08-2013 20:35

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Ello, a jednak trafiłem w drażliwy temat, :)) bo takie ładne opowiadanie :)

Blaupunkt nx też daje radę z mp3 + zmieniarka cd obsługuje mi wystarczającą ilość utworów
Ja nie używam nawigacji fordowskiej bo jest kiepska,była więc jej nie wyrzucę...
wolę automapę którą mam na szybie i tak jak Ty dużo jeżdżę - aktualizacja robię raz na rok niestety nie za free ale za 100ziko
Ghia jak ghia ale są drewna i drewna mi się to Twoje mi nie podoba, wygląda jak... napisałem w poprzednim poście...:))
Nie lubię srebrnych tandetnych dodatków, a w środku mam stal szczotkowaną a nie drewno-plastiki :)
a wszystkie chromy będę starał się przemalowywać na czarno :)) zacząłem od alusków
P.S. Ta opcja z dechą nie jest głupia, hehe ;-) nie gniewaj się musialem to napisać
dobra koniec off topic

dekoder 20-08-2013 20:49

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Właśnie ze względu na nawigację wymieniłem radio które tak a'propos grało naprawdę przyzwoicie a po dokupieniu wzmaka z subem dużo więcej niż przyzwoicie:)
Ale w samochodzie tej klasy nie zdzierżę plątających się kabli
i przyklejanej na ślinę nawigacji więc wymieniłem na stację z wince
Co do drewna to akurat ten zestaw jaki mam u siebie najlepiej mi odpowiada
ze wszystkich zaproponowanych przez forda w mk4
i to nie ze względu na to że każdy wuj chwali swój strój:)
Zapamiętaj jedną rzecz
Jeden woli córkę ogrodnika a inny jak mu nogi śmierdzą:)

szaqall111 20-08-2013 21:07

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Cytat:

Napisał dekoder (Post 2063045)
Zapamiętaj jedną rzecz
Jeden woli córkę ogrodnika a inny jak mu nogi śmierdzą

dokładnie...
i tym optymistycznym akcentem zakończmy spamowanie bo temat dotyczy doinstalowania nawigacji...

kuba1961 20-08-2013 21:10

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Właśnie. Czy i jaki interface potrzebują stacje GMS żeby możliwe było sterowanie z kierownicy ?

dekoder 21-08-2013 06:35

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
U mnie nie było dodatkowo interface ale w nowszych rocznikach być może taki jest potrzebny
Najlepiej zadzwoń do dobrego caraudio który handluje takimi stacjami
udaj głupa że chcesz kupić i zapytaj o to:)
Oni to montują to będą wiedzieć najlepiej

kuba1961 21-08-2013 22:27

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Jestem już doinformowany. Do GSM 6701 potrzebny jest interface. Chyba zainstaluję ten sprzęt.

dekoder 22-08-2013 15:45

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Instaluj na moją odpowiedzialność;)
Uprzedzę Cię tylko że będziesz musiał z tyłu podciąć kieszeń radia bo nie mieści się na głębokość albo kupić głębszą
no chyba że u Ciebie jest już głębsza
Niby nie dużo brakuje ale jednak

kuba1961 22-08-2013 20:47

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
1 załącznik(i)
GMS zainstalowany. iGo działa ale muszę poszukać AutoMapy. Jeszcze nie do końca wiem jak to działa ale nie jest źle. Cy ktoś ma jakieś ładne logo forda na ten sprzęt. Gdzie reguluje się głośność dzwonka gdy ktoś zadzwoni. Co lepiej działa iGo czy AM.

dekoder 23-08-2013 15:40

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Szybko się uwinąłeś:)
Sam montowałeś czy w car audio
iGo nie instalowałem bo jestem przyzwyczajony do AutoMapy która działa dobrze
Zainstaluj najnowszą wersję bo na starszych ucina początek komunikatów przy wyciszaniu radia
Głośność dzwonka u mnie była dobra więc nie musiałem podgłaszać
ale znajdziesz pewnie tą opcję w menu tam gdzie ustawia się głośność dla poszczególnych źródeł
Ja musiałem dość mocno pogłosić źródło Navi i w samej AM też dać głośność na full
bo słabo a właściwie prawie wcale nie było słychać Hołka:)
Logo znajdziesz bez problemu w googlach 800x480.bmp

kuba1961 24-08-2013 03:28

Odp: Doinstalowanie nawigacji
 
Montowałem w car-radio ceny na sprzęt niższe niż na Allegro. Czy możesz podać jakie masz nastawy głośności radia, bletoothu i innych elementów bo rozumiem że dzwonek przychodzącej rozmowy jest na normalnym poziomie. No właśne u mnie jest tak że głoś komunikatów z navi jest niezbyt głośny a dzwonek telefonu za głośny. Czy wiesz jak wejść do Windows CE. A co do tapet to oczywiście wiem co to jest google :) ale nie każde 800x480 pasuje do radia. Na ekranie głównym nie mam wszystkich ikon, poprzesuwałem je na drugi ekran. I myślałem żeby tło zmienić.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.