Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [Grand C-MAX 2010-2015] Czujnik temperatury zewnętrznej ,gdzie dokladnie jest. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=275841)

Zykfryd 29-01-2018 15:52

Czujnik temperatury zewnętrznej ,gdzie dokladnie jest.
 
Czy ktos juz wymienial czujnik temperatury zewnetrznej.Pacjet jak w profilu.Wielka prosba o jakis opis jak go zlokalizowac albo jak sie do niego dobrac.

maaster 29-01-2018 17:26

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej ,gdzie dokladnie jest.
 
Dobry.
Wprawdzie między naszymi autami jest znaczna różnica , ale może czujnik masz akurat tam gdzie ja.
Zdemontuj maskownicę między belką a grillem. Czynność taka jakbyś chciał dostać się do zamka maski. Czujnik powinien się znajdować centralnie na dole pasa. Taka odstająca blaszka służy do wypięcia czujnika z otworu.
pzdr

krzys1968 29-01-2018 18:13

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej ,gdzie dokladnie jest.
 
Pod prawym lusterkiem powinien byc

Zykfryd 30-01-2018 16:37

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej ,gdzie dokladnie jest.
 
Cytat:

Napisał maaster (Post 2925022)
Dobry.
Wprawdzie między naszymi autami jest znaczna różnica , ale może czujnik masz akurat tam gdzie ja.
Zdemontuj maskownicę między belką a grillem. Czynność taka jakbyś chciał dostać się do zamka maski. Czujnik powinien się znajdować centralnie na dole pasa. Taka odstająca blaszka służy do wypięcia czujnika z otworu.
pzdr

Za diabla nie moge go znalezc.Wedlug tej strony to tam powinien byc. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

grzechu913 30-01-2018 17:05

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej ,gdzie dokladnie jest.
 
A nie masz tego czujnika w prawym lusterku, dokladnie pod nim jest taka czarna kropelka wystaja

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka

maaster 30-01-2018 17:57

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej ,gdzie dokladnie jest.
 
Dochodzą do niego tylko dwa przewody... może to Ciebie naprowadzi na trop.
pzdr

Zykfryd 30-01-2018 18:05

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej ,gdzie dokladnie jest.
 
Cytat:

Napisał grzechu913 (Post 2925604)
A nie masz tego czujnika w prawym lusterku, dokladnie pod nim jest taka czarna kropelka wystaja

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka

Nie nie . Jakis czas temu oba rozbieralem zeby kable do blisa podciagnac i nic na to nie wskazywalo.Mysle teraz o ilosci pinow albo kabli.

mkaras 28-01-2020 15:50

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej ,gdzie dokladnie jest.
 
Witam.
Mam taki sam problem nie mogę zlokalizować czujnika temperatury zewnętrznej.
Gdzie on jest w C-Max II z 2012 roku??

krysska 29-01-2020 07:52

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej ,gdzie dokladnie jest.
 
Cześć,
u mnie czujnik temperatury zewnętrznej jest po prawej stronie auta, obok osłony kierunkującej powietrze na chłodnicę, gdzieś na wysokości intercoolera. Nie wiem czy czasami nie widać go przez grill. Auto jak w opisie c-max z 2012 1.6 eb.
pzdr

pawel-longer 27-02-2020 15:05

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej ,gdzie dokladnie jest.
 
c-max 2008 , ten z tyłem ledowym - nie ma czujnika temperatury zewnętrznej z przodu. Zdemontowałem osłonę plastikową , grill i nie ma , ani czujnika , ani wtyczki-gniazdka, ani kabelków z wiązki (wiązka w otulinie jest, kabelki pod czujniki parkowania )

ktokolwiek widział , ktokolwiek wie - gdzie jest ten piiiiiiii czujnik w tym modelu?????


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.