Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2007-2010] Przyciski w klamce keyless nie dzialaja (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=306142)

JarekC-max 11-02-2020 22:29

Przyciski w klamce keyless nie dzialaja
 
Witam jak w temacie mam problem z systemem keyless mianowice kiedy kupilem auto nie dzialał juz przycisk w tylnej klapie ale w niczym to nie przeszkadzalo po jakimś czasie przestał działać przycisk w drzwiach pasażera ale i to bardzo nie przeszkadzało ale ostatni padł przycisk w drzwiach kierowcy i zaczeły sie schody ponieważ teraz (choć nie wiem jaki ma to zwiazek) żeby otworzyć czy zamknąć samochód pilota musze miec w ręce dość blisko przedniej szyby ( wczesniej dzialał nie wyciagany z kieszeni) i wewnątrz auta czasami też nie jest "widziany" i są problemy z odpaleniem:? Czy ktos miał takie problemy ? Jak mozna sprawdzić te przyciski w klamkach?bo nie wiem czy one padły czy coś innego... od czego mam zacząć szukać? Piloty mam dwa przy obu jest ten sam problem A auto to c max z końca 2007roku opcja wyposażenia titanum

JarekC-max 12-02-2020 13:13

Odp: Przyciski w klamce keyless nie dzialaja
 
Czy nikt nie miał podobnych problemów?

Antej 12-02-2020 13:38

Odp: Przyciski w klamce keyless nie dzialaja
 
Cytat:

Napisał JarekC-max (Post 3223076)
c max z końca 2007roku

Baterie w obu pilotach z którego roku?

JarekC-max 12-02-2020 14:58

Odp: Przyciski w klamce keyless nie dzialaja
 
Obie niedawno wymienione

JarekC-max 12-02-2020 20:51

Odp: Przyciski w klamce keyless nie dzialaja
 
Czy w klamkach mogą być jakieś anteny od tego systemu? I jak padły przyciski to mógł stracić zasięg?

pretorian2 13-02-2020 10:45

Odp: Przyciski w klamce keyless nie dzialaja
 
W klamkach masz anteny ale mało prawdopodobne, żeby wszystkie padły. Obstawiam, że wiązka gdzieś się przerwała lub brak masy. Wszystkie przewody z anten z klamek idą do modułu RFA w bagażniku.

JarekC-max 13-02-2020 14:29

Odp: Przyciski w klamce keyless nie dzialaja
 
A gdzie dokładnie jest ten moduł?bo moze bym sie do niego dobrał.... a czy elekromeckanik da radę na komputerze sprawdzić gdzie jest awaria?

pretorian2 14-02-2020 11:38

Odp: Przyciski w klamce keyless nie dzialaja
 
Pierwsze co bym zrobił to odczytał błędy modułu RFA. Kupujesz kabel viaken'a i frogramem Elm config lub forscan łączysz się z samochodem. Jeżeli nie masz o tym pojęcia szukaj kogoś na forum z Twojej okolicy...

JarekC-max 14-02-2020 20:01

Odp: Przyciski w klamce keyless nie dzialaja
 
Jutro spróbuje dostac sie do tego modułu może cos tam zasniedzialo albo cos nie styka a jak nic to nie pomoże niedzieli pojadę do jakiegos elektryka na komputer...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.