Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|podkarpacka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=148)
-   -   Dobry mechanik z okolic Rzeszowa zajmujący sie także rozrządem w foczkach? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=202065)

maricn 29-03-2014 13:10

Dobry mechanik z okolic Rzeszowa zajmujący sie także rozrządem w foczkach?
 
Witam.
szukam mechanika który wymienia rozrządy,zależy mi na takim warsztacie aby po wymianie jeszcze z niego wyjechać:D

Z góry dzięki za pomoc..

Magiczny_Rzeszow 09-04-2014 12:46

Odp: Dobry mechanik z okolic rzeszowa zajmujący sie takrze rozrządem w foczkach?
 
Mogę polecić gościa który pracował w ASO Forda, a teraz prowadzi swój warsztat w Rzeszowie. Jak chcesz namiary to napisz na priv.

tomekh1976 31-07-2014 15:49

Odp: Dobry mechanik z okolic rzeszowa zajmujący sie takrze rozrządem w foczkach?
 
witam szukam dobrego spacjalisty od silnika 2.o tdci 130km na podkarpaciu ?

tomaszek 69 13-01-2015 15:38

Odp: Dobry mechanik z okolic rzeszowa zajmujący sie takrze rozrządem w foczkach?
 
Witam szukam mechanika w Rzeszowie który w focusie mk1 1,6b zająłby się (w miarę szybko i bez zbędnego marudzenia) tematem półosi bo wszystkie objawy na to wskazują. Warsztatów dużo ale może ktoś z Was naprawiał gdzieś swoje autko z takim tematem. Z góry dziękuję i pzdr.

cudaczek17 14-01-2015 07:30

Odp: Dobry mechanik z okolic rzeszowa zajmujący sie takrze rozrządem w foczkach?
 
Witam :>
Tomaszek 69 masz namiary na priv :!!:

tadek975 31-05-2015 16:52

Odp: Dobry mechanik z okolic rzeszowa zajmujący sie takrze rozrządem w foczkach?
 
Witam szukam dobrego mechanika z podkarpacia do mojego cmaxa 1,8tdci.Problem z silnikiem i ciężko znalesc kogoś kto umie znaleść i usunąć usterkę.

JohnLenin 13-07-2015 12:45

Odp: Dobry mechanik z okolic rzeszowa zajmujący sie takrze rozrządem w foczkach?
 
Cytat:

Napisał tadek975 (Post 2410003)
Witam szukam dobrego mechanika z podkarpacia do mojego cmaxa 1,8tdci.Problem z silnikiem i ciężko znalesc kogoś kto umie znaleść i usunąć usterkę.

Chyba będzie trudno takiego znaleźć, ale jakby Ktoś znał namiar, na Kogoś co zna się na 1.8tdci, to też proszę o namiary.

weuek 13-07-2015 12:57

Odp: Dobry mechanik z okolic rzeszowa zajmujący sie takrze rozrządem w foczkach?
 
Też chętnie skorzystałbym. Bo, niestety, gdzie się nie udam zapytać o wymianę rozrządu, to patrzą na mnie jak na ufo-debila gdy mówię o dolnym pasku w oleju. Nieświadomość jego istnienia jest chyba bardzo powszechna.

maniekrz 20-07-2015 13:29

Odp: Dobry mechanik z okolic rzeszowa zajmujący sie takrze rozrządem w foczkach?
 
Witam

Proszę o namiary na mechanika z Rzeszowa .
od forda.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Forders 20-07-2015 22:18

Odp: Dobry mechanik z okolic Rzeszowa zajmujący sie także rozrządem w foczkach?
 
Ja też się podepnę

Proszę o namiar na mechanika z okolic Rzeszowa - Na priv


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.