Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|łódzka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=144)
-   -   sklepy z czesciami w lodzi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=140753)

misiek1233 03-10-2011 19:05

sklepy z czesciami w lodzi
 
witam czy ktos moze polecic sklep z czesciami do forda w lodzi.

motorek26 03-10-2011 22:02

Odp: sklepy z czesciami w lodzi
 
jeżeli chodzi ci o oryginały to ATZ na Tuwima

kriss941 04-10-2011 05:10

Odp: sklepy z czesciami w lodzi
 
Jeśli chodzi o używane Wojska Polskiego 182
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

jacolok 04-10-2011 07:13

Odp: sklepy z czesciami w lodzi
 
Janosika 19. Tel. 42 6795383 - zamienniki, używane...

misiek1233 04-10-2011 11:51

Odp: sklepy z czesciami w lodzi
 
dzieki a wiecej sklepow.To moze byc przydatny post dla wszystkich

olczus9012 04-10-2011 21:59

Odp: sklepy z czesciami w lodzi
 
A nie wiecie może gdzie mogę zakupić osłonę silnika....? Chodzi o tą plastikową osłonę montowaną dla dla osłonięcia silnika od spodu...przy ostatniej naprawie nie było sensu jej zakładać tak spękana była:) Oczywiście z jakiegoś szrotu albo mondka na części...no chyba że może w łodzi są jakieś hurtownie gdzie można zakupić arkusz tworzywa...plastiku czy czegoś takiego to wtedy sam dotnę i zamontuję:) z góry dzięki za pomoc:)

motorek26 05-10-2011 15:54

Odp: sklepy z czesciami w lodzi
 
zadzwoń do 4 cars tam powinni mieć osłone silnika

xede 07-10-2011 21:39

Odp: sklepy z czesciami w lodzi
 
impax na piasecznej chociaz licza sobie za czesci, raz mnie zawiedli jak 3 razy sciagali czujnik polozenia walu korbowego w golfie 4 ;)

waperr 11-10-2011 20:49

Odp: sklepy z czesciami w lodzi
 
Cytat:

Napisał olczus9012 (Post 1717123)
A nie wiecie może gdzie mogę zakupić osłonę silnika....? Chodzi o tą plastikową osłonę montowaną dla dla osłonięcia silnika od spodu...przy ostatniej naprawie nie było sensu jej zakładać tak spękana była:) Oczywiście z jakiegoś szrotu albo mondka na części...no chyba że może w łodzi są jakieś hurtownie gdzie można zakupić arkusz tworzywa...plastiku czy czegoś takiego to wtedy sam dotnę i zamontuję:) z góry dzięki za pomoc:)

Ja kupiłem na Alledrogo, była prawie spasowana. Wystarczyło lekko nagiąć i dorobić dziurkę, poza tym bez zastrzeżeń. Jeździ od ponad roku i jest ok.
Gorzej było z osłoną pod chłodnicę, ta już mniej pasowała, ale też się dało :)

olczus9012 07-01-2012 00:20

Odp: sklepy z czesciami w lodzi
 
Witajcie...nie chcę zakładac nowego tematu więc pisze tutaj a myslę że miejsce jest odpowiednie...a wiec obilo mi sie jakis czas temu ze jest w Lodzi gdzies w okolicach stadionu Widzewa jakis plac z czesciami do fordów...a potrzebuje troszkę drobiazgów więc chciałem się tam udac...i stąd moje pytanie - wiecie o czymś takim? jesli tak to będe wdzięczny o jakieś namiary np adres...z góry dzięki!:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.