Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2008-2012] Montaż haka jak ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=271266)

emerzet74 20-10-2017 17:21

Montaż haka jak ?
 
Czy po montażu i podłączeniu haka trzeba coś zmieniać/ustawiać/przestawiać w komputerze auta? Cokolwiek robić z samochodem?

aprox99 20-10-2017 17:40

Odp: Montaż haka
 
Montowałem hak do Kugi i po zamontowaniu haka i podłączeniu wiązki kolega niczego nie ruszał,wszystko gra do dzisiaj.Hak był fimy Hakpol czy Polhak,jakoś tak.Wiązka była uniwersalna.Pozdr.

totek2 20-10-2017 17:53

Odp: Montaż haka
 
Bo aktywuje się kompem jak jest hak z ori fordowskim modułem.

aprox99 20-10-2017 19:55

Odp: Montaż haka
 
Pytanie:jaki hak chcesz zamontować?są różne, oryginalne i nie ,z wiązką uniwersalną i z extra do kugi Pflug in.Różnią się cenowo.Ja miałem uniwersalną wiązkę i musiałem przecinać kable żeby połączyć ale działa do dzisiaj bez problemu

emerzet74 21-10-2017 09:22

Odp: Montaż haka
 
Właśnie chciałem uniknąć cięcia kabli i kupić wiązke dedykowaną do Kugi z modułem w zestawie. No i bez cięcia zderzaka hak nie odpinany najtańszy. Ale czy dobrze rozumiem - wiązka uniwersalna z cięciem kabli - Nie trzeba nic w kompie ustawiać. A jak dedykowana to trzeba aktywować w aucie.?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

aprox99 21-10-2017 09:27

Odp: Montaż haka
 
W wiązce universalnej niczego nie trzeba było programować.Jest też tam taki moduł,sterownik.Jak pisałem do dzisiaj wszystko ok.Zresztą w papierach montażowych pisze wszystko.wejdź na Allegro tam są te haki i montaż jest opisany

ellocco 24-10-2017 14:06

Odp: Montaż haka
 
Czy zasilanie trzeba faktycznie przy wiązce uniwersalnej z modułem ciągnąć aż tak daleko do akumulatora. Jak tak to którędy to najlepiej poprowadzić?

aprox99 25-10-2017 08:44

Odp: Montaż haka
 
Nie,nie z akumulatora tylko ze skrzynki bezpieczników.Jest tam wiele pustych miejsc,Ja pociągnąłem pod plastykami koło progów

emerzet74 25-10-2017 19:37

Odp: Montaż haka
 
Moim zdaniem nie trzeba nic ciągnąć przez całe auto. Wszystko jest w tylnych lampach. Bo np. tam się przecież podłącza oryginalną wiązkę i wszystko działa.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

ellocco 25-10-2017 21:28

Odp: Montaż haka
 
A co z podłączeniem zasilania od gniazda zapalniczki w bagażniku? zabezpieczone bezpiecznikiem 15A a jeśli jest z oryginalnym modułem holowniczym wtedy bezpiecznik nr 119 ma wartość 25A (Dodatkowe gniazdo zasilania w bagażniku (pojazdy z modułem holowania przyczepy). Czyli fabryczny hak jest tam podpięty zasilaniem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.