Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Spanie w aucie - wypady za miasto. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=262744)

sajmonista 23-04-2017 16:07

Spanie w aucie - wypady za miasto.
 
2 załącznik(i)
CZesc. Mam zamiar wybrac sie autem w kilkudniowa wycieczke, korzystajac z prowizorycznego lozka w aucie. :) Wstepnie rozplanowalem co i jak, teraz musze wyrownac poziomy miedzy fotelami zlozonymi, a bagaznikiem, bo jest roznica kilku cm. Ogolnie mozna sie polozyc jak na lozku, a jestem osoba dluga. :) Jestem ciekaw, jakie macie pomysly zeby z calego tylu zrobic lozko na kilka dni kimania w trasie. Potem porobie fotki i wkleje tu, na razie jestem ciekaw rozwiazan.
Teraz opisze, jak ja to zrobilem
Najpierw wymontowalem siedzisko tylne. Potem polozylem tylne oparcie fotela pasazera, przesunalem max przedni fotel pasazera do przodu, miedzy polozone tylne oparcie, a przednie oparcie fotela wlozylem dociete i dopasowane dwa duze kartony po owocach, np. z Lidl. Lekko cofnalem oparcie fotela, zeby przycisnac owe kartony i wyszlo dlugie i szerokie spanie. :) Problem jest tylko z poziomem miedzy polozonymi oparciami tylnych foteli a bagaznikiem. Bagaznik, a konkretnie te dopasowane przegrody co tam sie znajduja sa wyzsze o kilka cm od polozonych oparc.Tu trzeba cos wykombinowac, zeby to jakos wyrownac. Wyciagniecie tych przegrod nie wchodzi w gre. Zreszta roznica tez bedzie, tylko odwrotnie. Stad moja prosba o sugestie, jakbyscie Wy to rozwiazali. :) A potem... w droge. Rok temu zrobilem sobie taki wypad moja s.p. toyotka corolka, calkiem dobrze sie to sprawdzilo.


Bump:

Bump: A to fotki z Corolli.

Kris_Poland 23-04-2017 20:34

Odp: Spanie w aucie - wypady za miasto.
 
kup se karimatę ile ona ma 1cm albo jakaś piankę o odpowiedniej grubości
dotnij i podłóż, później zwiń w rulonik

sajmonista 23-04-2017 21:26

Odp: Spanie w aucie - wypady za miasto.
 
no mozna z pianka pokombinowac, ale to raczej mus byc cos twardego. Roznica to z 5-6 cm.

Karwos00 23-04-2017 21:58

Odp: Spanie w aucie - wypady za miasto.
 
Mógłbyś dokładniej zaznaczyć na zdjęciu o co chodzi bo za bardzo nie widzę tam żadnych różnic poza tym że położone fotele nie są w poziomie

sajmonista 23-04-2017 22:50

Odp: Spanie w aucie - wypady za miasto.
 
przeciez to fotki z toyoty. Napisalem o tym i napisalem tez, ze fotki z focusa zamieszcze jak zrobie, na razie nie mam.

Psilocke 23-04-2017 23:06

Odp: Spanie w aucie - wypady za miasto.
 
Ja w sezonie wedkarskim dość często sypiam w aucie.
Faktem jest że mam kombi więc trochę łatwiej.
Najprostszy sposób jaki znalazłem to pianka do drzwi zakupiona w castoramie za bodaj 70 pln.
Grube to to na 10 cm i wymiar mniej więcej mojego gabarytu.
Idzie się na tym wyspać.

sajmonista 24-04-2017 16:51

Odp: Spanie w aucie - wypady za miasto.
 
3 załącznik(i)
Dzieki za sugestie. Zamieszczam fotki odnosnie tej roznicy poziomow.

juri2069 24-04-2017 16:54

Odp: Spanie w aucie - wypady za miasto.
 
Ja bym wziął koc albo kołdre i po problemie. :one:
Jedną wyrównasz poziom , a drugą się przykryjesz

sajmonista 24-04-2017 17:48

Odp: Spanie w aucie - wypady za miasto.
 
no mozna tak, ale juz to przerabialem i jednak na dluzsza mete odczuwasz nierownosci, i spac trudno. To jest jednak dobre kilka cm. Na razie robie takie jakby wyrownanie z kartonu. potem przetestuje, zobaczymy jak bedzie. Potem dodam fotki. Moze komus cos innego przyjdzie do glowy :)

majek32 24-04-2017 18:06

Odp: Spanie w aucie - wypady za miasto.
 
Kup dojazdówkę, wywal styropiany i będziesz miało połowę niżej niż teraz...ale z drugiej strony

Tak to wygląda u mnie, po prawej poduszka nie złożona, dlatego oparcie wyżej

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2debd6ed0439.jpg


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.