Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   Przyciemnianie szyb gdzie i kto ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=223892)

actchris 27-04-2015 10:06

Przyciemnianie szyb gdzie i kto ?
 
Wiem że temat już był ale podłączę się pod nowy.

Gdzie w Warszawie przyciemnić szyby (MK4 Kombi cały tył) najlepiej folią z UV tak żeby nie pójść z torbami :) na razie na sciemniacze.pl (Raszyn) wycenili mi na 550zł tylko nie wiem jaka foli i nie wiem czy drogo czy tanio.

tombalt 27-04-2015 10:13

Odp: Przyciemnianie szyb
 
cena standardowa, jeśli stosują dobre materiały. Kolega oklejał w Gliwiach xc90 i też koło 500 płacił... Dostał gwarancję na chyba 5 lat, że nic się nie będzie działo z foliami

artur1970 27-04-2015 10:50

Odp: Przyciemnianie szyb
 
Przed założeniem nowego tematu i zadaniem pytania proszę używać opcji SZUKAJ.
Temat wałkowany wielokrotnie i rozebrany na czynniki pierwsze.

Jeżeli Kolega szuka w konkretnej likoalizacji - proszę napisać pytanie w strefie mazowieckiej

Temat przenoszę.

actchris 27-04-2015 11:15

Odp: Przyciemnianie szyb
 
Dzięki za przeniesienie.

Mam wycenę z Raszyna na 550zł, robią na foliach Armolite i dają na to potem 7 lat gwarancji. Z czego co poczytałem to cena wychodzi OK zwłaszcza że mam blisko z firmy i nie będę musiał całej warszawy jechać.

Pewnie w maju się zdecyduję to jak nie zapomnę zdam relację jak wyszło i czy było warto. Zastanawiam się jeszcze jaki stopień zaciemnienia dać tak żeby nie przesadzić, głównie chodzi o to żeby młody nie marudził że mu za gorąco a w sierpniu jedziemy do Chorwacji a tam słoneczko bardziej przypieka niż u nas.

R_u_f_u_s 27-04-2015 20:00

Robiłem właśnie w Raszynie - jest ok. Profeska, żadnych bąbli, na zamówienie mogą nawet odebrać auto i odstawić we wskazane miejsce.
W Focusie mk1 sedan - cena na poziomie 500 zł.

Polecam folię ~80% przyciemnienia - na pozór nie jest za ciemna.

actchris 28-04-2015 10:16

Odp: Przyciemnianie szyb gdzie i kto ?
 
Z tym odebraniem i odstawieniem była by rewelacja bo muszę jechać z Dawid Bankowych pod Piasecznem do nich w czasie pracy i jakoś wrócić. Dzięki za info że mają taką opcję bo na to nawet nie wpadłem :)

Też myślałem o 80% bo głównie chodzi o to żeby młody się czuł komfortowo a nie mam zamiaru dawać klimy na 15 stopni.

R_u_f_u_s 28-04-2015 11:03

Hej! Jeśli chcesz zobaczyć jak to u mnie wygląda to w ciągu dnia Park Handlowy Janki lub wieczorem Bemowo.
Też robiłem to pod Młodego :)

Pamiętaj że bonusowe usługi będą pewnie dodatkowo płatne :) jak się u nich umawiałem to akurat ktoś jechał jakieś auto odstawić - stąd to wiem. Mam nadzieję że mają to jako standardowa usługa :)

mrozpa 28-04-2015 12:32

Odp: Przyciemnianie szyb gdzie i kto ?
 
Cytat:

Napisał actchris (Post 2394707)
Wiem że temat już był ale podłączę się pod nowy.

Gdzie w Warszawie przyciemnić szyby (MK4 Kombi cały tył) najlepiej folią z UV tak żeby nie pójść z torbami :) na razie na sciemniacze.pl (Raszyn) wycenili mi na 550zł tylko nie wiem jaka foli i nie wiem czy drogo czy tanio.


a ja polecam centrum folii Viker, ul.revela 1, Klaudyn.

robiłem tam swojego, dają zniżkę na forum jak się pogada płaciłem 350pln w zeszłym roku

jarowo 28-04-2015 16:17

Odp: Przyciemnianie szyb gdzie i kto ?
 
Cytat:

Napisał mrozpa (Post 2395273)
a ja polecam centrum folii Viker, ul.revela 1, Klaudyn.

robiłem tam swojego, dają zniżkę na forum jak się pogada płaciłem 350pln w zeszłym roku

Też robiłem u nich, co prawda 4 lata temu ale mogę napisać ze wszystko ok.
Kiedyś dawali rabat na hasło MKP.

actchris 29-04-2015 09:32

Odp: Przyciemnianie szyb gdzie i kto ?
 
Patrzę na neta to Viker (Klaudyn) zniknął z sieci, strona WWW przejęta, FB ostatni wpis grudzień 2014, Allegro brak ogłoszeń.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.