Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] guma - uchwyt pokrywy silnika 2.0 TDCi 140 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=181454)

dikileiden 03-05-2013 07:50

guma - uchwyt pokrywy silnika 2.0 TDCi 140
 
3 załącznik(i)
Panowie , może któryś z was przypadkiem ma taką gumę-uchwyt pokrywy silnika 2.0 TDCi 140 , gdzieś mi wcięło jedna gumę i w czasie pracy silnika bez jednej gumy cała pokrywa wibrując powoduje przykre odgłosy , potrzebuję jedna gumę . (wiem że to nie ten dział , ale mam nadzieje że tu więcej użytkowników to przeczyta - admin nie gniewaj się).

greegi 03-05-2013 08:37

Odp: guma - uchwyt pokrywy silnika 2.0 TDCi 140
 
zdejmij pokrywę i po kłopocie.
Ja od dawna nie mam pokrywy bo tak juz kupilem auto. Nie to wplywu na nic, wiec szkoda zachodu

dikileiden 03-05-2013 09:01

Odp: guma - uchwyt pokrywy silnika 2.0 TDCi 140
 
Cytat:

Napisał greegi (Post 2006392)
zdejmij pokrywę i po kłopocie.
Ja od dawna nie mam pokrywy bo tak juz kupilem auto. Nie to wplywu na nic, wiec szkoda zachodu

i tu jesteś w błędzie , włącz silnik z założoną pokrywą i po chwili zdejmij pokrywę i usłyszysz różnicę . Jak by nie było różnicy , to by nie zakładali tych osłon na silniki. Jak nie miałeś pokrywy to jak możesz stwierdzić że to nic nic nie daje ? Po za tym nie pytałem czy jest sens mieć taką pokrywę czy nie , tylko szukam gumy.

gucioj 03-05-2013 09:10

Odp: guma - uchwyt pokrywy silnika 2.0 TDCi 140
 
Cytat:

Napisał dikileiden (Post 2006382)
Panowie , może któryś z was przypadkiem ma taką gumę-uchwyt pokrywy silnika 2.0 TDCi 140 , gdzieś mi wcięło jedna gumę i w czasie pracy silnika bez jednej gumy cała pokrywa wibrując powoduje przykre odgłosy , potrzebuję jedna gumę . (wiem że to nie ten dział , ale mam nadzieje że tu więcej użytkowników to przeczyta - admin nie gniewaj się).


ja kolego tez szukalem kiedys taka gume i kupywalem na angielskim abay.
i nie wiem czy tobie jedna wcielo czy dwie bo na zdjeciu nie bardzo widac wszystkich powinno byc 4.
i warto popatrzec przy silniku bo nie raz zleci i sie zawiesi i moze nie chcialo komus wyciagac, lubi upasc w okolicach chlodnicy lub warto odkrecic dolna pokrywe silnika i tam moze lezy.
bo ze zdjeciem pokrywy( jak radzi kolega) to chyba jednak nie najlepszy pomysl

rubinio 03-05-2013 09:55

Odp: guma - uchwyt pokrywy silnika 2.0 TDCi 140
 
Witaj,

wystarczy w polskim [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] zakupić.

Pozdrawiam

PPiotrek 03-05-2013 10:32

Odp: guma - uchwyt pokrywy silnika 2.0 TDCi 140
 
dzięki

mi też wcięło dwie gumy - a w fordzie w ASO powiedzieli, że albo cała pokrywa albo nic ;)

dikileiden 03-05-2013 12:01

Odp: guma - uchwyt pokrywy silnika 2.0 TDCi 140
 
tzn . te zdjęcia wyżej są tylko poglądowe ( nie mojej osłony) , brakuje mi tylko jednej gumy

rubinio - wielkie dzięki za link do sklepu , nawet nie pomyślałem że mogą taką gumę w sklepie internetowym wystawić .

mirosław siedla 03-05-2013 18:23

Odp: guma - uchwyt pokrywy silnika 2.0 TDCi 140
 
Mi też w czasie demontażu osłony zginęła guma jeździłem bez niej do momentu wymiany oleju,znalazła się w dolnej osłonie silnika jeżeli też masz tą osłonę to gdy wyleci z gniazda to spada właśnie tam.Poszukaj może jej nigdzie nie zgubiłeś.Pozdro Miro

Jarek G. 03-05-2013 19:57

Odp: guma - uchwyt pokrywy silnika 2.0 TDCi 140
 
Normalnie kupilem jedna w salonie Forda w Koszalinie. Kosztowala grosze.
Przepraszam ale pisze z Wiednia i nie mam dzisiaj polskich czcionek.
Pozdro.

renjan 03-05-2013 21:00

Odp: guma - uchwyt pokrywy silnika 2.0 TDCi 140
 
Cytat:

Napisał Jarek G. (Post 2006692)
Normalnie kupilem jedna w salonie Forda w Koszalinie. Kosztowala grosze.
Przepraszam ale pisze z Wiednia i nie mam dzisiaj polskich czcionek.
Pozdro.

To kup kilkanascie szt bo kilka osób pyta o te gumki. W aso w opolu tylko cała pokrywa, ale zrobiłem "podróbę" wężyk o dł 3cm i średnicy tej "kulki" na której siedzi orginalna gumka i na ten wężyk jeszcze jeden wiekszej średnicy z naciętym karbem aby siedział w pokrywie w uchwycie, z zewnątrz wszystko ok, pokrywa jest stabilna i elastycznie siedzi, no ale po zdjęciu troche pachnie popeliną, WAŻNE że zdało egzamin,
Ale faktycznie w sklepie internetowym sa te gumki, juz zamówiłem dzieki za link


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.