Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Dealerzy, ASO i stacje paliw (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Który dealer najlepszy do zakupu Focusa ST? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=262438)

BiDi 18-04-2017 13:47

Który dealer najlepszy do zakupu Focusa ST?
 
Zamierzam zamówić focusa ST. Wiem że nie wszyscy dealerzy Forda mogą przyjmować zamówienia na ST. w Lublinie dostałem info że mogę przez nich zamówić, ale fizycznie zamówienie pójdzie przez dealera Warszawskiego gdyż tylko wybrane salony sprzedają wersje ST.
Gdzie najlepsze rabaty dostanę? Z którym dealerem najlepiej się negocjuje? Kupując 2 lata temu Skodę na forum był konkretny dealer który na hasło członkowstwa forum Skody OCtavii dawał już rabat najwyższy jaki można było.

vvixom 19-04-2017 17:16

Odp: Który dealer najlepszy do zakupu Focusa ST?
 
Ja zamówiłem końcem lutego STka przez pośrednika (on zajmuje się wszystkimi formalnościami, zamawianiem w salonie i "robieniem" ceny końcowej), mogę podać kontakt. Cena finalna wyszła ok. 135k z dodatkowymi pakietami (podczas gdy jeden salon wycenił na 149k [0 rabatów] a drugi na 141k [z rabatem])

Lexsensei 03-05-2017 10:45

Odp: Który dealer najlepszy do zakupu Focusa ST?
 
Cytat:

Napisał BiDi (Post 2788304)
Zamierzam zamówić focusa ST. Wiem że nie wszyscy dealerzy Forda mogą przyjmować zamówienia na ST. w Lublinie dostałem info że mogę przez nich zamówić, ale fizycznie zamówienie pójdzie przez dealera Warszawskiego gdyż tylko wybrane salony sprzedają wersje ST.
Gdzie najlepsze rabaty dostanę? Z którym dealerem najlepiej się negocjuje? Kupując 2 lata temu Skodę na forum był konkretny dealer który na hasło członkowstwa forum Skody OCtavii dawał już rabat najwyższy jaki można było.

Prześlij dane na priv, a postaram się pomóc z rabatem :)

AdoKrycha007 05-05-2017 13:37

Odp: Który dealer najlepszy do zakupu Focusa ST?
 
nie ma czegoś takiego jak najlepszy salon :) musisz zrobić żmudne rozeznanie :) dla przykładu w samym Krakowie jak mój ojciec kupował Fokę to dealer oddalony od drugiego dwoma dzielnicami, a różnica w tym samym konfigu było 3 tys zł różnicy między nimi, także warto dociskać i pytać. W Nowym Sączu zaproponowali drożej niż wszystkie w Krakowie, a w Bielsku padła taka sama propozycja co tańszego w Krakowie (Wikar). Najlepiej zacząć od wysłania tego samego maila z dokładną specyfikacją do wielu dealerów, nie tylko w mieście, ale najlepiej w województwie i dostajesz odpowiedź z ceną finalną i porównujesz. A przecież potem jeszcze na miejscu możesz się targować. Czasami warto wybrać się nawet 200 km do innego dealera jeśli różnice będą 2 czy 3 tysiące.

GM 1974 03-09-2017 09:56

Odp: Który dealer najlepszy do zakupu Focusa ST?
 
Jak nie zakupiłeś jeszcze Focusa ST, to dam ci namiary na dealera, który chyba jest nr1 w sprzedaży tych aut. Jest prawdopodobieństwo, że będzie miał takiego na stanie tylko pytanie czy ma być ST czy STline.

lu5asz 25-12-2017 13:45

Odp: Który dealer najlepszy do zakupu Focusa ST?
 
Poprosze namiar ma jakiesgos sprawdzonego dealera.
Chodzi o kupno S-maxa

domadm 26-12-2017 17:52

Odp: Który dealer najlepszy do zakupu Focusa ST?
 
Cytat:

Napisał lu5asz (Post 2906217)
Poprosze namiar ma jakiesgos sprawdzonego dealera.
Chodzi o kupno S-maxa

Auto-Boss jest całkiem ok, ale lepszy ten w Chorzowie niż w Bielsku. Kupiłem tam Mondka a zastanawiałem się też nad S-Maxem, można było obejrzeć te i te.

tomaszjan31 26-12-2017 19:36

Odp: Który dealer najlepszy do zakupu Focusa ST?
 
Również polecam Bossa w Bielsko Białej. Kupowałem tam już kilka pojazdów. Natrafiłem tam na konkretnego handlowca, który mi pomógł w sytuacji bez wyjścia. Dlatego teraz nawet kosztem kilku złotych więcej korzystam ze sprawdzonego człowieka w tym salonie

lu5asz 13-01-2018 08:22

Odp: Który dealer najlepszy do zakupu Focusa ST?
 
Dzieki.Akurat jestem z Bielska-Białej to bede miał blisko:)
Do innych deserów rownież zadzwonie.
A czy cena w cenniku jest ostateczna czy można coś utargować?Pisze o obecnym cenniku.

geroute 14-01-2018 09:03

Odp: Który dealer najlepszy do zakupu Focusa ST?
 
Zawsze możesz utargować :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.