Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=35061)

ducati916 06-11-2008 17:11

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Hmmm tylko mnie właśnie to ciekawi czemu mi to wyskoczyło jak nigdy tego nie było i co zrobić żeby sprawdzić czy mam blutut z menu serwisowego wywnioskowałem że niemam ale moge się mylić oraz jak przywrucić tę ikonę telefonu??

Mariusz 06-11-2008 17:21

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
jak (przywrucić) przywrócić nie wiem, ale dużo na ten temat jest w tym wątku, poczytaj trochę dobra lektura. Ja siedziałem i czytałem wszystko w tym wątku, zeszło mi chyba z 5 godzin, ale warto!

pike 06-11-2008 20:35

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
@ducati916 to proste odkrec oslone przy nogach pasazera (to przy nawigacji) wsadz reke do kanalu pod plastykami (otwarta dlonia do gory) Tam podwieszony na zaczepie jest (powinien byc ) modul BT albo telefonu kablowego. Pozatym jak nie masz ikonki BT w menu telefonu to na 100% nie masz modulu BT...Pozdrawiam

nsc20 08-11-2008 13:49

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Mam pytanie już ktoś je zadawał na tym forum odnośnie pinu do denso, tzn pina już mam z aso natomiast w drodze powrotnej z niemiec wpisywałem pin co 30min (błędny),aż w końcu system przestał odliczać i teraz moge wpisywać pin nie czekając...tylko co z tego jak nic sie nie dzieje...czy jest mozliwość wrócenia do tego żeby system dalej zaczął odliczać...w aso nic nie poradzili, czy moze jakaś inna opcja...?

Mariusz 09-11-2008 05:21

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Spróbuj odłączyć akumulator i po kilkunastu minutach podłączyć go, powinno pomóc. Pozdro, Mario!

nsc20 09-11-2008 08:40

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Sprubuję...W Aso na Dobrej w warszawie powiedział mnie pan żeby zostawić włączone denso na pare godzin, więc podpiołem prostownik i zostawiłem przy włączonym zapłonie na całą noc włączone radio ale jak było tak jest :) chyba wybiore sie do autoplaza moze tam...

nsc20 10-11-2008 18:26

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Odłączania akumulatora także nie polecam, (w tym przypadku) strata czasu... :fcp1

Snajper_881 10-11-2008 18:46

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Cytat:

W Aso na (...)
Ta.... :fcp2 "Fachowcy" doradzą....
Cytat:

żeby zostawić włączone denso na pare godzin, więc podpiołem prostownik i zostawiłem przy włączonym zapłonie na całą noc włączone radio ale jak było tak jest
Zapomniał powiedzieć że trzeba dwa razy puknąć młotkiem w prawe tylne koło, to powinno pomoć... :fcp2
Zmień kolego ASO bo Ci z porządnego auta zrobią furmanke, dziady... :fcp2
Czasem ich podejście do sprawy mnie szokuje i zarazem zastanawia.Jak daleko może posunąć sie fantazja dorosłego człowieka?

Mariusz 10-11-2008 18:52

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
W takim razie brak słów, ASO to pomyłka. Napisz PW do Sławko, Mdm Capital, Zawika lub Recondo, śa lepsi od ASO, pewnie pomogą!

Slawko 10-11-2008 20:54

Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć
 
Ja nie pomoge, bo sie nie znam tej navigacji, baaa, nawet jej nie widziałem.

Ja tylko sledze ten temat, co by koledzy ładne posty pisali :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.