Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|opolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=167)
-   -   SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=60853)

MasterBurn 31-01-2009 15:20

SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Witam wiec podzielę się tym co wiem i mogę polecić:

1)Więc jeśli chodzi o najtańsze naprawy i DOBRE :

A)Blacharstwo i mechanika pojazdowa Palica ---> miejscowość Krośnica (Powiat strzelecki), załatwia szybko, z rabatami nie wciska kitu.... przy małych wymianach można spoglądać jak i co robią.... Również załatwia lakiernika co jest od niego o 1km oddalony :fcp14 :fcp14


B)Najlepszy Komputerowiec (jako jedyny wbił mi kody na wtryski :fcp2 ) --> napisze tylko gdzie jego położenie bo nie wiem jak się zakład nazywa oprócz "U ADAMA" -->
Wiec w Strzelcach Opolskich za Kauflandem Jeśli skręcimy obok cmentarza na Kaufland mijamy stacje paliwową i troszkum dalej po lewej stronie jest jego zakład....



2)NIE POLECAM!!!!!!!!!!

A)Serwis i Naprawy w Strzelcach Opolskich obok Stacji BLISKA -->moje straty 1600zł i samochód nie sprawny (po 2 remontach), szef nie chciał przyznać winny i straty --> nawet jak mechanik potwierdził ze spaprał robotę , straszył policja :fcp2 :fcp2 --> nie polecam i zarazem przestrzegam. Co do ich sklepu nie mam nic..choć mam już zakaz wstępu od 3 lat.

steell 31-01-2009 16:08

Re: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
popraw to bo bałagan się zrobił :)

MasterBurn 01-02-2009 14:27

Re: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
hehehe..myślę że dość przejrzyste :fcp29 jak coś to będę dalej uaktualniał serwisy itp.po przeżyciach :fcp2 :fcp2

MasterBurn 01-02-2009 14:35

Re: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Acha dodam że :

Nie Polecam Stacji Benzynowej w Strzelcach Op. -> Auto Komplex --> po zatankowaniu ( już ledwo co w baku) za 180zł zajechałem hmmm... 1 kilometr i problemosy z wtryskami :552: :552: --> spuszczenie paliwa i zaprogramowanie na nowo wtrysków znów oki --> Teraz jedynie Verva na Orlenie lub V-Power na Shellu jak odwiedzam Opole :fcp13 :fcp13

steell 01-02-2009 22:55

Re: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
nie polecam neste czy jakoś tak ludzie mówią że są problemy z paliwem a ten autokompleks to przy wylocie na Opole? jak tam gaz do fiata tankowałem to dziwnie dużo do zbiornika wchodziło

Teraz to na Bliskiej leję ON orlen dopiero od niedawna na nowo otwarty, podobno na PKS dobry ON mają brałem 4 litry do kanistra i wyglądało ok

MasterBurn 25-03-2009 11:15

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
właśnie o ten na wylocie mi chodziło....
masakra byłem tam na myjce ostatnio- broń boże już wiecej tam nie wjade (nawet jak są kolejki na ręcznych).

Ja bliską w strzelcach omijam - teraz Orlen - Verva ON - lepiej autko chodzi

maestro06 23-04-2009 00:05

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
jeśli by ktoś szukał w Opolu dobrego mechanika to niech pisze na priva ;) na prawdę warto, a jeśli chodzi o stacje to nie tankujcie na lukoilu- stary JET zapłacicie o 2 grosze mniej niż na BP przy McDonald's a zrobicie min 100km mniej sprawdzone na własnym baku i to 3 razy ( jak różnice cenowe były większe).

Pyjter24 11-05-2009 08:25

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Może napisze ktoś jeszcze adresy innych serwisów czy mechaników. Wszystkim to się przyda.:) Co powiecie na Serwis ASO Chwaliński??

Komor 11-05-2009 09:02

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
To jedyne ASO na Opolszczyźnie więc ciężko wysyłać kogoś do innego ;) Jak ich przypilnujesz to dobrze zrobią, ale do profesjonalizmu to im strasznie daleko :D

tom_ameise 28-03-2010 10:58

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Cytat:

Napisał Pyjter24 (Post 1160436)
Może napisze ktoś jeszcze adresy innych serwisów czy mechaników. Wszystkim to się przyda.:) Co powiecie na Serwis ASO Chwaliński??

Witam!
co do ASO:
- Chwaliński OK
- Ford Bustan Nysa niestety nie polecam bo totalna lipa i na dodatek nie szanują klienta a główny ich mechanik wszystkie rozumy zjadł!
co do innych:
- w Wyszkowie ślaskim koło Nysy "Tomek" jest super - dokładnie to konkretny gość!
oraz w okolicach Strzelce Opolskie też jest w porząku.

Jeżeli ktoś chce na miary to niech pisze.
Mam nadzieję że "krzywdy" mi nie zrobią za Reklame oraz Antyreklame ;)

Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.