Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Motorsport (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=179)
-   -   fiesta RS... prawda czy fotomontaż? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=111456)

Triam 05-10-2010 19:34

fiesta RS... prawda czy fotomontaż?
 
co wy na to??
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
ja obstawiam fotomontaż... po co komu kolejny wsteczny w zderzaku??

wojtekjanus 06-10-2010 20:35

Odp: fiesta RS... prawda czy fotomontaż?
 
W lampie zespolonej mógł pozostać tylko biały odbłyśnik kierunkowskazu z żółtą żarówką... A światła cofania w zderzaku.

Jacek 11-10-2010 00:43

Odp: fiesta RS... prawda czy fotomontaż?
 
2 załącznik(i)
Fotomontaż :) Cały dół to fotka odwróconego Focusa RS, zresztą porównajcie sami. Idealnie taki sam rozkład światła, nawet układ otworów na felgach się zgadza :D

Joanna29 14-10-2010 20:51

Odp: fiesta RS... prawda czy fotomontaż?
 
Fotomontaż. Widać lub się tak tylko wydaję kilka nie dociągnięć. Zresztą tak jak kolega niżej napisał, te elementy się zgadzają ze sobą ;) Najbardziej ten układ śrub na felach. Ale tak czy tak nie podoba mi się ta Fiesta ;]

Iwo 15-10-2010 09:57

Odp: fiesta RS... prawda czy fotomontaż?
 
RS jako taki nie istnieje i z tego co mi wiadomo to go nigdy nie będzie. Ale tu jest podobna zabawka: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

emonkey 15-03-2011 13:28

Odp: fiesta RS... prawda czy fotomontaż?
 
Jest Fiesta ST ale napęd przedni.
Mnie ciekawi jedna sprawa, widziałem rajdową wersje mk5 i w filmiku jest mk6, ale skąd napęd 4x4? Układ napędowy 4x4 jest produkowany przez forda do tych samochodów rajdowych? To chyba mało opłacalne.
W sumie teraz klasa WRC będzie zdominowana przez Fiestę i inne "małe" autka z silnikiem 1600ccm :) Co prawda 300 koni mechanicznych - to bez zmian :D

caprifan 14-07-2011 08:44

Odp: fiesta RS... prawda czy fotomontaż?
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
zawsze pozostaje RS WRC :)

jagrall 14-07-2011 10:00

Odp: fiesta RS... prawda czy fotomontaż?
 
swoją droga to mogliby coś takiego zrobić. corsa ma opc, polo też będzie gti, nawet fabia ma sportową wersję.

Kubus88 14-07-2011 12:13

Odp: fiesta RS... prawda czy fotomontaż?
 
Cytat:

Napisał jagrall (Post 1682708)
swoją droga to mogliby coś takiego zrobić. corsa ma opc, polo też będzie gti, nawet fabia ma sportową wersję.

Racja, ford ma bardzo bogatą historię rajdowo-wyścigową co się przekładało na mnogość usportowionych cywilnych wersji samochodów z lat 80 tych. Niestety powoli już to się kończy...

caprifan 14-07-2011 15:27

Odp: fiesta RS... prawda czy fotomontaż?
 
Przynajmniej żyjemy teraz w czasach, gdzie można kupić za względnie nieduże pieniądze fordowskiego klasyka ze sportowym pazurem - i tutaj pojawia się sierra cosworth =]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.