Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Mondeo MK4 lift, do 25k. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=312806)

MajsterMike 07-09-2020 16:30

Mondeo MK4 lift, do 25k.
 
Witam. Po długich rozmyśleniach, przewertowaniu kilkudziesięciu artykułów zdecydowałem się, że będę szukał MK4. Na wstępie chciałbym powiedzieć, że mam na samochód 25tys PLN, nie wliczajac "pakietu startowego". Jeśli znajdzie się coś ciekawego, mogę naciągnąć te 2tys. Moje pytanie odnosi się do tego, czy mój budżet wystarczy na egzemplarz po lifcie. Interesuje mnie wersja kombi z silnikiem diesla 2.0 TDCi. Roczne przebiegi 20-25tys. Głównie trasy, gdyż mieszkamy na wsi i wszędzie trzeba dojechać. Kilka razy w roku trasy autostradami po 600km w jedną strone. Czy mój budżet wystarczy na auto po lifcie i czy w tym budżecie idzie wyrwać wersję, gdzie są liczniki Convers+. Proszę o rozwianie moich wątpliwości. Z góry dziękuję i pozdrawiam ! :)

slawek-kali 07-09-2020 16:45

Odp: Mondeo MK4 lift, do 25k.
 
cos tam mozna kupic..

przyklad [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

MajsterMike 07-09-2020 18:19

Odp: Mondeo MK4 lift, do 25k.
 
Bardzo ładny egzemplarz, bardzoo daleko ode mnie :( Rozumiem, że marne szanse w tym budżecie polift ? Bardziej bym preferował zakup w PL.

slawek-kali 07-09-2020 19:06

Odp: Mondeo MK4 lift, do 25k.
 
da się, sle unikaj skrzyń automatycznych i nie bój się przebiegów 200+ jesli bedzie historia serwisow

MajsterMike 07-09-2020 22:34

Odp: Mondeo MK4 lift, do 25k.
 
Automat i tak odpada, nie dla mnie :) Jeśli chodzi o magiczna barierę 200k, to jestem świadomy, że przy aucie ok 10 letnim będzie coś bliżej 300tys. Liczy się stan techniczny, a nie przebieg. Także biorę się za poszukiwania egzemplarza po lifcie. Sądziłem, że będzie łatwiej :D

MajsterMike 19-09-2020 13:50

Odp: Mondeo MK4 lift, do 25k.
 
Zwiększył mi się budżet do ok 27-28tys. Myślę, że coś po faceliftingu się znajdzie coś sensownego. Chciałbym zapytać czy zmiana mapy 140km na 163km jest bezpieczna dla silnika ? W sensie czy nie skraca jego żywotności i czy odczuwalna jest różnica w mocy. Dużo jeżdżę w trasie więc bezpiecznie wyprzedzanie jest wskazane wręcz :)

Marek 19-09-2020 19:40

Odp: Mondeo MK4 lift, do 25k.
 
Nic nie zmienia prócz dodatkowych koni pod maską.

MajsterMike 19-09-2020 22:09

Odp: Mondeo MK4 lift, do 25k.
 
Dzieki. Na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie. Mk4 ? Jakieś bolączki tego modelu ?

czeslaw555 21-09-2020 18:58

Odp: Mondeo MK4 lift, do 25k.
 
ten od białego to chyba jakiś handlarz. Na białego miał wyższą cenę [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

sprzedaje też Fieste [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] A może ma za dużo aut i się pozbywa ich , nie wiem


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.