Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Nie zamykające się tylne lewe drzwi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=259781)

gregoryy 04-03-2017 11:53

Nie zamykające się tylne lewe drzwi
 
Witam.

Po umyciu auta na myjni samochodowej przy temperaturze 0stopni mam teraz problem z zamknięciem z pilota drzwi, wszystkie inne się zamykają tylko jedne tylnie lewe nie. Przy zamykaniu widać ze ten plastikowy rygielek tych drzwi jest wcisnięty ale mimo to przy pociągnięciu za klamkę drzwi się otwierają jakby ta zapatka w zamku nie była blokowana/ryglowana czy coś.
Dodam,że jak auto stoi na słońcu to drzwi potrafią się zamknąć chociaż nie zawsze.

Proszę kogoś kto będzie wiedział o co chodzi o jakąś poradę.
z góry Wielkie Dzięki !

TomQ62 04-03-2017 13:45

Odp: Nie zamykające się tylne lewe drzwi
 
Wysuszyć w ciepłym i zobaczyć co się będzie działo.

gregoryy 04-03-2017 14:13

Odp: Nie zamykające się tylne lewe drzwi
 
Suszyłem trochę suszarka ale pomaga to tylko powiedzmy na godzinę. Tylko nie wiem czy suszyć rozkręcając boczek drzwi czy poprostu tak zostawić na cieple ?

TomQ62 04-03-2017 14:55

Odp: Nie zamykające się tylne lewe drzwi
 
Cytat:

Napisał gregoryy (Post 2761152)
Suszyłem trochę suszarka ale pomaga to tylko powiedzmy na godzinę. Tylko nie wiem czy suszyć rozkręcając boczek drzwi czy poprostu tak zostawić na cieple ?

Musisz mieć niezłą suszarę. Pewnie waży z 200 kilo :mrgreen:

gregoryy 04-03-2017 16:04

Odp: Nie zamykające się tylne lewe drzwi
 
Nie no nieco lzejsza mam �� Czyli zostaje mi czekać na upalne dni bo nic nie zrobię innego, no chyba ze rozbierać drzwi ?

TomQ62 04-03-2017 16:12

Odp: Nie zamykające się tylne lewe drzwi
 
Dziś w Rzeszowie + 13*C, a było +15. Więc nic tam zamarznąć nie powinno. Stawiam na wodę w kostce lub poluzowany/zaśniedziały styk. Takie problemy są najczęściej pomiędzy słupkiem, a drzwiami.

gregoryy 04-03-2017 16:46

Odp: Nie zamykające się tylne lewe drzwi
 
No tak było ciepło. Spróbuje sprawdzić ta kostkę. Szukać pod ta guma przegubowa pomiędzy drzwiami a slupkiem ?

TomQ62 04-03-2017 18:23

Odp: Nie zamykające się tylne lewe drzwi
 
Tak. a później weź do ręki miernik/żaróweczkę i idź po kabelkach. Równie dobrze może się kończyć siłownik.

gregoryy 05-03-2017 14:11

Odp: Nie zamykające się tylne lewe drzwi
 
Chyba musze rozebrać boczek drzwi i zaglądnąć do środka bo przewody pod gumą sa w porządku. Przy zamkniętych drzwiach i pociąganiu za klamkę ten rygielek w zamku odskakuje. Cos jakby jakis stycznik albo cos nie trzymalo.
Tylko jak się ściąga korbkę boczku drzwi bo nie mogę jej zdemontować?

Effendi 05-03-2017 18:19

Odp: Nie zamykające się tylne lewe drzwi
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.