Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Światła DRL jakie wybrać? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=288111)

Damian-jg 06-11-2018 09:41

Odp: Światła DRL jakie wybrać?
 
Tą homologację na lampach możecie sobie wsadzić w ...... . Macie auto hmologowane na światła DRL ??

dzwiedziu 06-11-2018 11:54

Odp: Światła DRL jakie wybrać?
 
Co w tym momencie ma drl do homologacji samochodu?
A jak dokładasz uniwersalny hak?
Co do rzeczy dokładanych do samochodu są do tego odpowiednie regulacje prawne.

Kandices 25-12-2018 17:17

Odp: Światła DRL jakie wybrać?
 
Panowie chciałbym odkopać temat bo przeglądając ostatnio wyroby z chińskiej ręki znalazłem coś takiego [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

oraz
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
nie ukrywam taki motyw bardzo mi się podoba, ale patrząc już bardziej realnie czytając opis widzę że mocuje się to tylko na klej, no i pierwsza wątpliwość czy to wytrzyma miesiąc w naszych warunkach? Dzięki wielkie za pomoc !

mastachaz 25-12-2018 17:39

Odp: Światła DRL jakie wybrać?
 
Cytat:

Napisał Kandices (Post 3072002)
Panowie chciałbym odkopać temat bo przeglądając ostatnio wyroby z chińskiej ręki znalazłem coś takiego [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

oraz
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
nie ukrywam taki motyw bardzo mi się podoba, ale patrząc już bardziej realnie czytając opis widzę że mocuje się to tylko na klej, no i pierwsza wątpliwość czy to wytrzyma miesiąc w naszych warunkach? Dzięki wielkie za pomoc !

kolega ma chinskie ledy i juz mu z rok dzialaja.

cort06 15-09-2020 07:34

Odp: Światła DRL jakie wybrać?
 
Cześć, chciałbym dołożyć sobie jakieś światła dzienne z uwagi, że jeżdżę głównie w dzień i tu moje pytanie. Co wybrać, żeby nie stracić przeciwmgielnych? Widziałem takie z EINParts dzienne + przeciwmgielne za około 500 zł. Warte to swojej ceny? Nie chcę kupić jakiejś chińszczyzny, która po roku albo przestanie świecić, albo się rozszczelni albo jeszcze cuś innego.

Vortac 15-09-2020 16:44

Odp: Światła DRL jakie wybrać?
 
Polecam te "Światła do jazdy dziennej OSRAM LEDriving FOG PL Silver Edition". Już drugi rok jeżdżę na nich. Zero problemów.

Bump:

Bump:

urozanin 16-09-2020 12:06

Odp: Światła DRL jakie wybrać?
 
Polecam takie: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Jeżdżę od prawie 5 lat i dotychczas nie miałem jakichkolwiek problemów ;)

bejzbol 16-09-2020 14:30

Odp: Światła DRL jakie wybrać?
 
Cytat:

Napisał cort06 (Post 3281609)
Cześć, chciałbym dołożyć sobie jakieś światła dzienne z uwagi, że jeżdżę głównie w dzień i tu moje pytanie. Co wybrać, żeby nie stracić przeciwmgielnych? Widziałem takie z EINParts dzienne + przeciwmgielne za około 500 zł. Warte to swojej ceny? Nie chcę kupić jakiejś chińszczyzny, która po roku albo przestanie świecić, albo się rozszczelni albo jeszcze cuś innego.

Skoro jezdzisz głównie w dzień to zastanów sie czy te kilka razy w roku kiedy używasz przeciwmgielnych są warte doplaty 350-400 zl do dziennych... Dobre drl okrągłe z homologacja w miejsce halogenów kosztują kolo 150 zl montaż zajmie 30 minut i jesteś widoczny, masz satysfakcje z wykonanej samemu pracy i oszczedzasz sporo kasy

cort06 23-09-2020 18:39

Odp: Światła DRL jakie wybrać?
 
Cytat:

Napisał urozanin (Post 3281924)
Polecam takie: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Jeżdżę od prawie 5 lat i dotychczas nie miałem jakichkolwiek problemów ;)

Właśnie nad tym też mocno myślałem, ale zastanawiam się jak z trwaloscia tego cacka. Skoro jednak mówisz, że 5 lat i jest ok to się chyba skuszę na przyszłe lato.

franczesko 02-10-2020 08:21

Odp: Światła DRL jakie wybrać?
 
Ja montowałem do dwóch fok coś takiego :)

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Pasują idealnie w miejsce fabrycznych halogenów lub zaślepek.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.