Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] komputer paliwowy dodanie opcji w benzynie i dieslu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=4150)

Oligo 16-03-2005 22:46

komputer paliwowy dodanie opcji w benzynie i dieslu
 
Jestem nowym użytkownikiem forum.
Mam pytanie odnośnie komputera w MK III.
Właśnie sprowadziłem sobie Mondeo z 2001 2,0 TDDI. Czy każdy Mondeo
jest wyposażony w taki komputer? czy pulpit takiego mondeo wyróżnia
się kokpitem od tych bez komputera? Może das ię jakoś uaktywnić komputer
lub dokupić odpowiednie części by ten świetny wynalazek posiadać?
Z góry dzięki za pomoc! Pozd.

[ Dodano: 2005-03-16, 23:48 ]
Ciąg dalszy.
(...)


Post edytowany przez Administratora. Przeczytaj Regulamin Forum!! Jacek

setaszi 17-03-2005 06:05

ja w swoim mondku przełożyłem zegary i przełącznik z guzikiem INFO nie dotknąłem sie do kabelka jakiegokolwiek i wszystko bangla jak należy

Oligo 17-03-2005 13:00

o to jest myśl. Jeżeli wszystko wtedy działa jak należy
to czemu nie spróbować! Tylko jest jeden problem
gdzie te części dostane! ciekawe ile to kosztuje?
W każdym razie wielkie dzięki!

Pajlot 17-03-2005 19:55

Cytat:

Napisał setaszi
ja w swoim mondku przełożyłem zegary i przełącznik z guzikiem INFO nie dotknąłem sie do kabelka jakiegokolwiek i wszystko bangla jak należy

ja zegary tez juz przelozylem od Mondka co mial kompa.....widac ze sa tam w lewym wyswietlaczu dane co by mogly sie swiecic....

a gdzie nabyles dzwnignie z przelacznikiem do kompa???? bede wdzieczny za info bo nigdzie nie moge dokupic....no chyba ze w ASO...ale to wyjscie ostateczne....

Pozdrawiam

Zaba287 21-03-2005 11:27

Jesteś pewien, że zegary sie różnią?
Patrzyłem w instrukcję, a tam nie widać różnic. Są różnice (chodzi o lewy wyświetlacz) pomiędzy wersją skrzyni Automat-Manual..
A może coś przeoczyłem....

P.S.
Ja mam zamontowany Tempomat... pokazuje sie tam taka ikonka - jak jest włączony... ale jest jeszcze miejsce na dodatkowe info.... może też wystarczy wajhę wymienić i będzie OK...

Pozdrawiam

Oligo 21-03-2005 13:20

Ja jestem ciekaw ile liczy sobie ASO za te podzespoły!
Jak sie dowiem to zaraz napisze. Pozdr.

mikruss 21-03-2005 21:48

setaszi, Napisz coś więcej o tej zamianie

ace2 22-03-2005 16:48

Moze ktos napisze wiecej szczegolow, co dokladnie trzeba nabyc (moze jakis numer fabryczny danego elementu) i ile to kosztuje i jak to wymienic ??? A moze jest ktos kto to potrafi zrobic lub polecic jakis warsztat ??? :!:

Temat bardzo ciekawy i napewno jest wielu posiadajacych MIII bez komputera pokladowego. :razz:

Pajlot 22-03-2005 19:06

Cytat:

Napisał Zaba287
Jesteś pewien, że zegary sie różnią?
Patrzyłem w instrukcję, a tam nie widać różnic. Są różnice (chodzi o lewy wyświetlacz) pomiędzy wersją skrzyni Automat-Manual..
A może coś przeoczyłem....

P.S.
Ja mam zamontowany Tempomat... pokazuje sie tam taka ikonka - jak jest włączony... ale jest jeszcze miejsce na dodatkowe info.... może też wystarczy wajhę wymienić i będzie OK...

Pozdrawiam

moze i masz racje bo poprzedniemu licznikowi dobrze sie nie przyjrzalem a patrzac na tego widac wszystkie te ikonki w lewym wyswietlaczu co oznacza ze ma funkcje kompa.....teraz zaloze przelacznik z funkcja INFO i zobaczymy czy bedzie smigac.....

mam taka nadzieje....inaczej przelacznik bedzie na spzredarz a mam nowke..

zobaczymy co z tego wyjdzie..dam znac na forum...

Pozdrawiam

Zaba287 23-03-2005 18:25

Też chętnie sie "podłączę" do komputera..... :D ... a tak poza konkursem, gdzie pozyskałeś tę wajhę?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.