Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|łódzka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=144)
-   -   Kontrola i ewentualne ustawienie zbieżności gdzie ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=262773)

adi 23-04-2017 20:42

Kontrola i ewentualne ustawienie zbieżności gdzie ?
 
witam, czy możecie polecic jakis sprawdzony warsztat gdzie porządnie sprawdza mi i ewntualnie ustawią zbieżność?
bo byłem na przegladzie 18 kwietnia,mam zero luzów auto opon nei drze ale jak puszcze kierownicę to ciaga w lewo praktycznei zawsze...

chciałbym zeby ktos mi to sprawdził i ewentualnie skorygował co tam bedzie nie tak, bo wprawdzie ejzdze juz tak rok ale troche to niefajne...

dziękuję

Goora 24-04-2017 09:41

Odp: kontrola i ewentualne ustawienie zbieżności
 
Poprzednie auta robiłem w Centra Serwis na Piłsudskiego 141 i nie miałem zastrzeżeń.
Z Mondeo co prawda jeszcze tam nie byłem.

DELIKFENT 25-04-2017 11:10

Odp: Kontrola i ewentualne ustawienie zbieżności gdzie ?
 
Diag-Serwis na Wojska Polskiego. Koniecznie oprócz zbieżności sprawdź kąt wyprzedzenia sworznia.

adi 27-04-2017 09:20

Odp: Kontrola i ewentualne ustawienie zbieżności gdzie ?
 
No właśnie to chyba mam zwalone bo opona ma 5 mm bieznika a przy ostrym skręcie czy zawracanie zgłasza na mokrym czy piasku tak jak by podwija mi sie,podcina,lamie- nie wiem jak to nazwać ale jak by się kladka trochę jak w starym mercedesie w 124.
Opony 235/45/17

Bump:

matelek 27-04-2017 19:43

Odp: Kontrola i ewentualne ustawienie zbieżności gdzie ?
 
Cytat:

Napisał adi (Post 2791496)
witam, czy możecie polecic jakis sprawdzony warsztat gdzie porządnie sprawdza mi i ewntualnie ustawią zbieżność?
bo byłem na przegladzie 18 kwietnia,mam zero luzów auto opon nei drze ale jak puszcze kierownicę to ciaga w lewo praktycznei zawsze...

chciałbym zeby ktos mi to sprawdził i ewentualnie skorygował co tam bedzie nie tak, bo wprawdzie ejzdze juz tak rok ale troche to niefajne...

dziękuję

Pisałem już wcześniej, że dobrze robi facet na Suwalskiej. Zawsze tam robię już od kilku lat, wpierw u ojca, tera u syna :)

MARO75MK2 02-10-2019 13:10

Odp: Kontrola i ewentualne ustawienie zbieżności gdzie ?
 
Witam,
żeby nie zakładać nowego to odświeżę stary temat.
Czy w kwestii tych warsztatów tu wymienionych coś się zmieniło?
Chcę sprawdzić zbieżność w Mondeo MK5 - nowy nabytek to od zera wszystko kontroluję.

waperr 09-10-2019 22:57

Odp: Kontrola i ewentualne ustawienie zbieżności gdzie ?
 
Hej,
pod koniec kwietnia robiłem pełne ustawienie w NorAuto na Jana Pawła II.
Auto jeździ równo :).

MARO75MK2 10-10-2019 05:26

Odp: Kontrola i ewentualne ustawienie zbieżności gdzie ?
 
Jaki cennik mają?

SnejX 10-10-2019 06:33

Odp: Kontrola i ewentualne ustawienie zbieżności gdzie ?
 
Hej
Ja robiłem moje MK3 tutaj [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
z MK4 jeszcze nie musiałem.

PS. stroną www bym się nie sugerował, klientów tylu, że (chyba) nie dbają o nią.

sarman 03-11-2019 15:10

Odp: Kontrola i ewentualne ustawienie zbieżności gdzie ?
 
geometrię tu robię: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
tylko trzeba wcześniej dryndnąć i się umówić, bo z marszu jak podjedziesz raczej nie ma szans


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.