Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   [Fusion] Przy zmianie podświetlenia tablicy rejestracyjnej coś się spalił. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=304894)

Predigamer 10-01-2020 17:07

Przy zmianie podświetlenia tablicy rejestracyjnej coś się spalił.
 
Witam.

Tydzień temu montowalem ledowe światła podświetlenia tablicy rejestracyjnej. Wymontowalem stare i wstawiłem jedno światło na włączonym zapłonie i światłach dziennych. Światełko świeciło po czym jak ruszyłem je to zamrygalo i zgaslo. Teraz ani jedno gniazdo ani drugie nie działa. To samo w kokpicie nie ma podświetlenia. Sprawdziłem bezpieczniki i wszystko jest ok. Teraz pytanie czy poszło coś czego nie da rady naprawić czy coś co ogarnę. Możecie coś poradzić?

KRUKER 11-01-2020 10:10

Odp: Przy zmianie podświetlenia tablicy rejestracyjnej coś się spalił.
 
A klakson masz ?

Predigamer 11-01-2020 13:52

Odp: Przy zmianie podświetlenia tablicy rejestracyjnej coś się spalił.
 
Tak,dziala

KRUKER 14-01-2020 14:40

Odp: Przy zmianie podświetlenia tablicy rejestracyjnej coś się spalił.
 
Sprawdz wszystkie bezpieczniki w skrzynce:!!:

Predigamer 15-01-2020 10:33

Odp: Przy zmianie podświetlenia tablicy rejestracyjnej coś się spalił.
 
Bezpieczniki całe napisałem o nich

slawomirro 15-01-2020 17:54

Odp: Przy zmianie podświetlenia tablicy rejestracyjnej coś się spalił.
 
Cytat:

Napisał Predigamer (Post 3213174)
Bezpieczniki całe napisałem o nich

To sprawdź raz jeszcze: F33 7,5A.
Oświetlenie rejestracji ma schemat prosty jak budowa cepa. Od bezpiecznika idzie przewód do oświetlenia. A masa jeśli by padła, to i tylna lewa lampa by nie działa.

Oświetlenie wnętrza nie jest nijak połączone z tablicą rejestracyjną.
Od wnętrza masz bezpiecznik F38 7,5A, który także odpowiada za zasilanie po zapłonie modułu GEM, który odpowiada m.in na oświetlenie wnętrza.

A co do tego mają światła dzienne to nie bardzo rozumiem. Może też do którego z tych bezpieczników masz podłączone? Normalnie powinny być F11 15A i zupełnie nie związane z tablicą rejestracyjną i wnętrzem.

Predigamer 18-01-2020 13:04

Odp: Przy zmianie podświetlenia tablicy rejestracyjnej coś się spalił.
 
Cytat:

Napisał slawomirro (Post 3213317)
To sprawdź raz jeszcze: F33 7,5A.
Oświetlenie rejestracji ma schemat prosty jak budowa cepa. Od bezpiecznika idzie przewód do oświetlenia. A masa jeśli by padła, to i tylna lewa lampa by nie działa.

Oświetlenie wnętrza nie jest nijak połączone z tablicą rejestracyjną.
Od wnętrza masz bezpiecznik F38 7,5A, który także odpowiada za zasilanie po zapłonie modułu GEM, który odpowiada m.in na oświetlenie wnętrza.

A co do tego mają światła dzienne to nie bardzo rozumiem. Może też do którego z tych bezpieczników masz podłączone? Normalnie powinny być F11 15A i zupełnie nie związane z tablicą rejestracyjną i wnętrzem.

Sprawdzałem,ale problem już rozwiązany sprawdziłem kable idące za skrzynka i jeden był przepalony. Po złączeniu go na nowo działa wszystko. Temat do zamknięcia


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.