Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Włączenie funkcji przypomnienia pasów. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=117561)

rustin 17-12-2010 08:36

Włączenie funkcji przypomnienia pasów.
 
Wyłączanie/włączanie
1. Obróć wyłącznik zapłonu do położenia II
2. Poczekaj, aż zgaśnie lampka ostrzegawcza pasów bezpieczeństwa. (Około 1-2 minut).
Kroki od 3 do 5 należy wykonać w ciągu 60 sekund
3. Zapnij, a następnie odepnij pas bezpieczeństwa trzy razy, tak aby na końcu pas był odpięty.
4. WŁĄCZ a następnie WYŁĄCZ reflektory.
5. Zapnij, a następnie odepnij pas bezpieczeństwa trzy razy, tak aby na końcu pas był odpięty. Po wykonaniu tej czynności lampka ostrzegawcza pasów bezpieczeństwa będzie się palić przez 3 sekundy.
6. W ciągu 7 sekund od zgaśnięcia lampki ostrzegawczej pasów bezpieczeństwa zapnij, a następnie odepnij pas bezpieczeństwa. Spowoduje to aktywację funkcji przypomnienia o zapięciu pasa, jeśli jest wyłączona, albo jej wyłączenie, jeśli jest aktywna.
7. Poniższa sekwencja stanowi potwierdzenie aktywacji funkcji przypomnienia o zapięciu pasa: lampka ostrzegawcza pasów bezpieczeństwa będzie przez 3 sekundy migać z częstotliwością 4 błysków na sekundę.
następnie lampka zgaśnie na 3 sekundy.
na końcu lampka zapali się znowu migając przez 3 sekundy z częstotliwością 4 błysków na sekundę.
8. Na potwierdzenie wyłączenia funkcji przypomnienia o zapięciu pasa lampka ostrzegawcza pasów bezpieczeństwa będzie przez 3 sekundy migać z częstotliwością 4 błysków na sekundę.
9. Po wyświetleniu sygnału potwierdzenia procedura wyłączania/włączania jest zakończona.


Wyłączyć mi się to udało kiedyś ale nie mogę teraz włączyć dlaczego ?

nokitel 17-12-2010 20:00

Odp: Włączenie funkcji przypomnienia pasów.
 
często tak jest. Teraz pozostaje jedynie podpięcie GIM do kompa i z tej pozycji to włączyć.

rustin 17-12-2010 21:54

Odp: Włączenie funkcji przypomnienia pasów.
 
szkoda :( a ktoś próbował ponownie włączać?

rustin 19-12-2010 21:26

Odp: Włączenie funkcji przypomnienia pasów.
 
nikt ?

00lukas00 19-12-2010 23:17

Odp: Włączenie funkcji przypomnienia pasów.
 
Witam, próbowałem kilkakrotnie ale nie wiedziałem wtedy o tym bezpieczniku - że trzeba go wyjąć w autach wyprodukowanych do 03.2002, jutro jak wrócę z pracy to spróbuję i może w końcu się uda - jak temperatura pozwoli !!!

hefi 20-12-2010 01:04

Odp: Włączenie funkcji przypomnienia pasów.
 
Cytat:

Napisał nokitel (Post 1560966)
często tak jest. Teraz pozostaje jedynie podpięcie GIM do kompa i z tej pozycji to włączyć.


umiesz to zrobic lub wiesz jak i czym? :mrgreen::mrgreen:

rustin 20-12-2010 07:55

Odp: Włączenie funkcji przypomnienia pasów.
 
jaki bezpiecznik? hefi też nie możesz włączyć?

hefi 20-12-2010 11:32

Odp: Włączenie funkcji przypomnienia pasów.
 
nie, szukam kogos kto bawil sie idesem

fred8345 20-12-2010 11:36

Odp: Włączenie funkcji przypomnienia pasów.
 
Cytat:

Napisał rustin (Post 1561053)
szkoda :( a ktoś próbował ponownie włączać?

Ja u siebie włączałem i wyłączałem już kilka razy i za każdym razem śmiga.

muli9 20-12-2010 14:14

Odp: Włączenie funkcji przypomnienia pasów.
 
ja tez wlaczalem po wylaczeniu i dziala, wymaga to jednak wprawnego dzialania - najlepiej sie tego nauczyc bo nie ma za duzo czasu zeby to czytac i robic


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.