Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Mrugające ksenony (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=211230)

Tomas_zg 18-10-2019 09:13

Odp: Mrugające ksenony
 
Cytat:

Napisał bartecki92 (Post 3184299)
Jakby ktoś potrzebował to mogę sprzedać żarniki Phillipsa Ultimate White Led Effect komplet za 300zl. Miałem Focusa z xenonami i kupiłem 2 pary jak wymieniałem, żeby jeden zestaw był w razie czego, ale focusa sprzedałem, a teraz śmigam Mondeo bez xenonów. Nie zdażyło mi się, żeby w Focusie mrugały...

a to to samo co w Mondeo ten bixenon? D1S bodajze?
Pytanie tylko, czy to wina xenonu...:) może się zgłoszę do Ciebie. W ten weekend chce umyć auto + pare pierdół porobić, to może ściągnę lampy i styki ogarne i zobacze czy jest poprawa.

bartecki92 18-10-2019 09:20

Odp: Mrugające ksenony
 
Tak jest, miałem bixy w Focusie, świeciły BARDZO fajnie, zmieniałem lampy na nowe więc wrzuciłem nowe żarniki. Auto odjechało na Ukrainę a komplecik D1S został. Jak już się okaże czy to wina żarników czy nie to odzywaj się śmiało.

MaXyM 18-10-2019 16:29

Odp: Mrugające ksenony
 
Cytat:

Napisał Tomas_zg (Post 3184297)
W moim Mondeo to samo. Ignorowalem to z myślą, że to tylko zarniki się przepalaja. Wymieniłem na chińczyki rok temu w czerwcu i tak z rok było OK, od jakiegoś czasu to samo. Przygasa raz jeden, raz drugi, info na conversie sie pojawia. Ostatnio jeden z ksenonow potrafi podczas jazdy całkowicie zgasnąć. Gasze auto, odpalam za jakis czas i znowu świeci. Jak ktoś znajdzie rozwiązanie to prosze o informacje. Nie wiem czy jest sens wymieniać znowu żarniki

Jak mialem podroby to potrafily mignac na ulamek sek. Wymienilem na oryginaly i od tej chwili juz pare lat zadnego migniecia

marooo9 27-10-2019 21:29

Odp: Mrugające ksenony
 
Witam ponownie,

Już zacząłem rozglądać się za nowymi żarnikami ale zauważyłem pewna zależność a mianowicie mryga mi jeden zarnik ale tylko w wilgotne dni.
W dni w których jest sucho na zewnątrz jeżdżę cały dżin i nic nie mryga - tym bardziej skłaniam się ku temu ze może być jakiś problem z masa.

Ponowię pytanie - czy ktoś wie gdzie znajdują się masy do lamp xenon ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Rewol 10-12-2019 18:00

Odp: Mrugające ksenony
 
Siemka mam podobny problem lecz u mnie po włączeniu świateł po kilku sekundach gasną i wyskakuje błąd świateł mijania na conversie innym razem pala dłużej lub wcale nie odpalaja.

Juzek 11-12-2019 09:19

Odp: Mrugające ksenony
 
Masy do lamp zobaczysz jak wyjmiesz lampy.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.