Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Edge (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=194)
-   -   [Edge 2015- ] Silnik wymiana 2.0EB (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=335001)

Bungee1 08-05-2023 11:24

Silnik wymiana 2.0EB
 
Panowie
pomooocy!!
Strzelił mi silnik... pomijając szczegóły, na gwałt potrzebuję nowego.
Podpowiedzcie proszę, czym się kierować, aby kupić prawidłowy? Aktualne ceny dla Edge są kosmiczne.. może Fusion? Escape? Które roczniki podejdą? Jakiś symbol patrzeć czy się tym nie kierować?
2.0 Ecoboost 2015/16 rok. Wstępnie mam jakiś symbol - ENR9, ale nie sczytany z silnika, a po vin w jakiejś hurtowni. Na silniku nie mogę go odnaleźć.
Z góry wielkie dzięki za pomoc.

pawelt83 08-05-2023 12:35

Odp: Silnik wymiana
 
NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW , A ZWŁASZCZA GDY ZNAJDUJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO NAD TWOIM !!!!! , MASZ JESZCZE "CYT.SELEKTYWNY" (część tekstu zaznaczonego ) jeżeli już......

Witam,

zobacz na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Maja silniki z gwarancja 12 miesięcy, po generalnym remoncie. Słupek w granicach 2800€

Bungee1 08-05-2023 12:53

Odp: Silnik wymiana
 
NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW , A ZWŁASZCZA GDY ZNAJDUJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO NAD TWOIM !!!!! , MASZ JESZCZE "CYT.SELEKTYWNY" (część tekstu zaznaczonego ) jeżeli już......

dzięki, znalazłem tylko to [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , ale chyba nie będzie pasował.
niestety dla mnie strona tylko po niemiecku...

pawelt83 08-05-2023 13:40

Odp: Silnik wymiana
 
NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW , A ZWŁASZCZA GDY ZNAJDUJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO NAD TWOIM !!!!! , MASZ JESZCZE "CYT.SELEKTYWNY" (część tekstu zaznaczonego ) jeżeli już......

W moim jest chyba ten co tam na stronie jest, sprawdzę po południu, z tego co się orientuje to ten sam słupek powinien być co w Foce ST, tam tez twin turbo był motor

SRS 08-05-2023 14:11

Odp: Silnik wymiana
 
Cytat:

Napisał Bungee1 (Post 3455621)
symbol - ENR9

to nie jest poprawny kod silnika EN - to engine , RE to kod silnika 2,0l GTDI (EcoBoost) , a tak na prawdę masz na silniku naklejkę która zawiera numer części (silnika) np.K2GE-6007-AA gdzie ostatnia litera jest nie istotna

Bungee1 08-05-2023 14:59

Odp: Silnik wymiana
 
2 załącznik(i)
Dzięki.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ta naklejka?

SRS 08-05-2023 15:38

Odp: Silnik wymiana
 
Cytat:

Napisał Bungee1 (Post 3455675)
Ta naklejka?

tak nr części silnika FC910AA a nr handlowy to G2GZ-6007-AA

Bungee1 08-05-2023 17:44

Odp: Silnik wymiana
 
Cytat:

Napisał SRS (Post 3455678)
ak nr części silnika FC910AA

dzięki!

smyk27 25-07-2023 18:01

Odp: Silnik wymiana 2.0EB
 
Witam,
Panowie czy jest możliwość jakiejś zamiany silnika lub podebrania tak aby pasował silnik fo EDGE 2017 2.0 USA bo mam ten sam problem co kolega , muszę wymienić motor bo zmieliło mi tłoka na 4 garze, znalezienie silnika o typie G2GZ-6007-AA do EDGE jest w PL i EU nie osiągalne. Może ktoś z Was już robił jakiś przeszczep z mondeo lub kugi. Proszę o pomoc .

Bungee1 25-07-2023 19:24

Odp: Silnik wymiana 2.0EB
 
NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW W ODPOWIEDZI, A ZWŁASZCZA GDY ZNAJDUJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO NAD TWOIM !!!!!

MOŻNA UŻYĆ JESZCZE FUNKCJI "CYT. SELEKTYWNY" (część tekstu zaznaczonego)


Cześć
a co się stało dokładniej? Miałeś może LPG? Ja odpuściłem wymianę z przyczyn podanych m.in. przez Ciebie, a za słabo się znałem na jakichś podmianach - zrobiłem gruntowny remont i już od tygodnia śmigam znowu autem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.