Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kosmetyka samochodowa (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=181)
-   -   Odkurzacz samochodowy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=260019)

lisek1313 07-03-2017 15:55

Odkurzacz samochodowy
 
Witam, poszukuję odkurzacza samochodowego aby skutecznie odkurzał i służył jak najdłużej. Macie jakieś marki godne polecenia? Chętnie przyjmę linki z proponowanymi produktami.

Co myślicie o tym produkcie:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

keiw 07-03-2017 17:18

Odp: Odkurzacz samochodowy
 
Jeśli chcesz porządnie odkurzyć autko, to szkoda kasy. Taki sprzęt to tylko do powierzchownej pracy.
Ja mam podobny Philipsa i leży.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

lisek1313 08-03-2017 07:53

Odp: Odkurzacz samochodowy
 
Więc co polecasz? Dać 300zł i kupić normalny odkurzacz?

keiw 08-03-2017 08:09

Odp: Odkurzacz samochodowy
 
Ja właśnie w garażu używam starego Zelmera i zdecydowanie lepiej się sprawdza. Jak masz możliwość podłączenia do prądu, to jak najbardziej lepiej coś "klasycznego".

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

piotrfocustdci 08-03-2017 08:38

Odp: Odkurzacz samochodowy
 
Cytat:

Napisał keiw (Post 2763451)
Ja właśnie w garażu używam starego Zelmera i zdecydowanie lepiej się sprawdza. Jak masz możliwość podłączenia do prądu, to jak najbardziej lepiej coś "klasycznego".

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, mam bosh do auta. Najwyżej do okruchow.
Piasku z podłogi nie rusza. O dobrym odkurzaniu nie ma mowy. Szkoda kasy. Podobno Dyson jest niezły, ale koszt >800 zł :). Wolę podrzucić auto w centrum handlowym do mycia :).

gusiak11 08-03-2017 10:05

Odp: Odkurzacz samochodowy
 
Kiedyś TVN Turbo Gadżet testował takie przenośne i jak pisze kolega okruchy jeszcze jako tako ale piach i inne syfy słabo dwa że wg mnie to nie poręczne jest :) a zabawa w jakies rury dodatkowe ssawki to czym to sie różni od zwykłego, pod blokiem jak ktoś nie ma prądu ale to za 2zl na ''CPN'' poodkurza

Ja używałem zelmera 1200W ale wiecznie była awantura że wyniosłem odkurzacz do garażu, wiec rok temu zakupiłem Karchera 4001 z funkcja prania nie jest to puzzi ale do takiego domowo-garażowego użytku jest super. 1400W podnosi dywan w samochodzie końcówek do tego ile kto chce ( wąska ssawka może mieć nawet 50cm ) a i przeprać dywany można czy to w domu czy w aucie fajna sprawa za 700zl.

Cytat:

Napisał piotrfocustdci (Post 2763471)
Dyson jest niezły, ale koszt >800 zł

To zależy który bo ten przenośny V6 czy V8 to grubo ponad 2000

lolot 08-03-2017 15:52

Odp: Odkurzacz samochodowy
 
Potwierdzam te odkurzacze samochodowe to o kant d...y rozbić mam taki mały na 220V i też jest do niczego.Tak jak koledzy wcześniej napisali,nic nie zastąpi zwykłego domowego odkurzacza.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

jaceks 08-03-2017 18:33

Odp: Odkurzacz samochodowy
 
A ja na przekór polecam black&decker pivot. Odpust sobie wszystkie akumulatorowe, bo padną nanim się rozpędzisz. BD jest zasilany z zapalniczki i dzięki temu nie musisz się spieszyć.
Uzywam auto służbowo i prywatnie, dwa foteliki, wiec najmniej raz na tydzień muszę przeleciec podłogę i kanape. Na stacji kosztowało mnie to kilkanaście zł co tydzień i wyscig z czasem, a za stowe dostalem taki odkurzacz. Ładnie wciąga piach i okruchy, taki codzienny bałagan. Filtr łatwo dostępny, po każdym sprzątaniu go wytrzepuje i mam jak nowy. Końcówka nie wejdzie we wszystkie dziury, dlatego raz na w miesiace wystarczy 1 żeton na stacji aby wejść w głębsze miejsca. Resztę sprząta black&decker. Polecam

keiw 08-03-2017 19:19

Odp: Odkurzacz samochodowy
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] mówisz o tym?:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

jaceks 09-03-2017 08:45

Odp: Odkurzacz samochodowy
 
nie, o takim czarno-czerwonym
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.