Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   Amorki tył - sensowne (cena/jakość) zamienniki ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=66145)

SSaQ 02-04-2009 09:20

Amorki tył - sensowne (cena/jakość) zamienniki ?
 
Witam,
muszę wymienić tylne amortyzatory (Fusion 1.6 benzyna, 2004). Nie znam się na tym i chciałbym się dowiedzieć jakich szukać.
Czy możecie coś zdecydowanie polecić i/lub zdecydowanie odradzić?
Nie chciałbym kupić taniego szajsu, ale jednak możliwie tanio ;)
Zaproponowano mi Delphi (komplet: amor, osłonka, odbojnik) po 200 PLN za szt.
Czy te amorki i ich cena są OK? Czy lepiej szukać jakich innych (jakich) ?
Ewentualnie prosiłbym o jakieś namiary na sklep/warsztat w śląskim (najlepiej okolice Dąbrowy Górniczej, Katowic, Chorzowa, Bytomia).
Acha - i czy przy wymianie amorów konieczna jest też wymiana poduszek?

totmes 02-04-2009 10:23

Odp: Amorki tył - sensowne (cena/jakość) zamienniki ?
 
ja zmieniłem na bilstaina i cenowo wyszło mnie też koło 200 pln

SSaQ 02-04-2009 10:34

Odp: Amorki tył - sensowne (cena/jakość) zamienniki ?
 
Dzięki za odpowiedź.
200 za komplet (amor, osłonka, odbojnik) czy za sam amor? Dawno zmieniałeś?
Możesz podać jakieś namiary na sklep? Bo ja znalazłem bilsteiny gazowe za ok. 230/szt. ale to same amorki...

totmes 02-04-2009 11:23

Odp: Amorki tył - sensowne (cena/jakość) zamienniki ?
 
ja zamawiałem w Sławkowie w motoryzacyjnym i na drugi dzień miałem - 180 amorek i 50 osłony i odobje za komplet na dwa amorki więc wychodzi około 200 za sztutę kompletną.
zmieniałem w grudniu

kucmot 02-04-2009 17:51

Odp: Amorki tył - sensowne (cena/jakość) zamienniki ?
 
Też mam bilsteiny za około 220 zł + odboje 50 zł i na razie jestem zadowlony

kodi1977 02-04-2009 20:49

Odp: Amorki tył - sensowne (cena/jakość) zamienniki ?
 
witaj SSaQ ja wymienilem ostatnio amorki w moim fordzielu w nie autoryzowanym warsztacie zaoferowali mi do wyboru delphi jakies ang ktorych marki nie pamietam i keyaby te w cenie 220 ale wedlug zalecen kilku osob wzialem te angielskie i nie rzaluje odboje wliczyli w koszt wymiany amorki wyszly po 175 za sztuke plus ok 80 robocizna robilem to w zorach obok stacji schela przy drodze na skoczow co do jakis nie autoryzowanych warsztatow to w chorzowie bodajrrze przy 3 maja jest nie autoryzowany ford a z kilometr wczesniej sklep z czesciami do forda obydwa po lewej stronie w kierunku swietochlowic

SSaQ 03-04-2009 08:07

Odp: Amorki tył - sensowne (cena/jakość) zamienniki ?
 
Dzięki za odzew. :fcp29
totmes, Sławków to rzut beretką ode mnie, mógłbyś podać dokładniejsze namiary? Jakiś telefon, adres, albo chociaż opisowo jak trafić? Pewnie ceny od grudnia się zmieniły, ale warto spróbować :)
Z tego co się zorientowałem, to dużo osób krzywo patrzy na delphi a bilsteiny są raczej chwalone, więc gdyby jednak ceny były sensowne to bym się na nie zdecydował.
kodi1977, dzięki za namiary na Chorzów, może mi się uda dzisiaj po pracy tam podskoczyć.

totmes 03-04-2009 09:04

Odp: Amorki tył - sensowne (cena/jakość) zamienniki ?
 
proszę namiary zadzwoń i zapytaj o ceny - z tego co się orientowałem mają naprawdę dobre ceny.
Sklep motoryzacyjny ul. Siewierska 8a
tel 032 260 91 53 kom 500 056 837

SSaQ 03-04-2009 13:08

Odp: Amorki tył - sensowne (cena/jakość) zamienniki ?
 
Dzięki za namiary koledzy :fcp29
Niestety w Sławkowie w tej chwili nie mają nic a w Chorzowie tylko Motorcrafty na zamówienie po 300/szt. :(
Póki co znalazłem coś takiego: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Mają komplet (2 amory) Monroe Reflex za 350 z 3-letnią gwarancją. Do tego komplet osłon i odbojników Sachsa za 70. Przesyłka 20.
Czyli za 440 mam wszystko co trzeba i do tego Monroe.
Tak piękne, że aż.... dziwne. :wink:
Zna ktoś tą firmę (autojarex)?
A same amory Monroe Reflex? Jakieś opinie?

dayokezek 03-04-2009 15:51

Odp: Amorki tył - sensowne (cena/jakość) zamienniki ?
 
Ja swoje Billsteiny kupilem wlasnie Dabrowie jakies 2 miesiace temu.
Firma ma nawet stronke [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , ul legionow polskich 15,
Cena byla cos kolo 190 za sztuke, 2 lata gwarancji i mialem nastepnego dnia po zamowieniu :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.