Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Plastiki maskujące tylne słupki (?) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=300471)

dawidxt 05-09-2019 19:35

Plastiki maskujące tylne słupki (?)
 
3 załącznik(i)
Witam Panowie,
posiadam FF MK2 w wersji 3-drzwiowej. Jest to wersja przed lift.
W moim egzemplarzu auta, po otwarciu drzwi i przesunięciu kanapy rzuca się bardzo brzydko, nieestetycznie wykonane wykończenie boków, tudzież widać nawet wiązkę kabli (jak na załączonych zdjęciach).

Zanim założyłem temat samodzielnie chciałem doszukać się czegoś w necie i znalazłem... są to osłony słupka (prawa, lewa), są one jednak dedykowane wersją 5-cio drzwiowym(?). Nigdzie nie widzę czegokolwiek do czego można by było przyczepić dodatkowe plastiki. Serio, czyżby w tej wersji forda było to tak spartolone?

Czy może mi ktoś pokazać jak to wygląda u Was w 3 drzwiowej wersji?
Jeżeli jest coś co wypełnia te pustkę, jak się to nazywa?

Krzysiek128 06-09-2019 17:07

Odp: Plastiki maskujące tylne słupki (?)
 
Focus 2006 3D u mnie jest zasłonięte do samego końca i nachodzi pod kanapę.
Z obu stron tak masz?

dawidxt 06-09-2019 18:49

Odp: Plastiki maskujące tylne słupki (?)
 
tak, po obu właśnie jest ta wstrętna luka, jutro jeszcze zrobie dokładniejsze foty, bo te robiłem już do lampy błyskowej
czym u Ciebie jest zasłonięte, wykładziną, czy osłoną plastikową? (jeżeli osłona, jak ona wygląda)

voodo 06-09-2019 20:44

Odp: Plastiki maskujące tylne słupki (?)
 
Potrzebujesz coś takiego [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Krzysiek128 06-09-2019 21:11

Odp: Plastiki maskujące tylne słupki (?)
 
Wykładzina. Całość, nie jakaś doczepiana itp.

dawidxt 08-09-2019 19:24

Odp: Plastiki maskujące tylne słupki (?)
 
Cytat:

Napisał voodo (Post 3171239)
Potrzebujesz coś takiego [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


ale to jest do wersji 5D, w mojej wersji 3D właśnie jest ten problem, że tam idzie ta metalowa prowadnica na pas, plus nie widzę miejsca, gdzie to miałoby być dokręcone... dziwne, jak jesteś pewien, to mogę zaryzykować i kupić coś takiego.
Jak tylko ktoś to potwierdzi w swojej wersji 3D

edit: ja znalazłem jeszcze takie, ale tu z kolei pisze, że są do wersji kombi: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

voodo 08-09-2019 20:04

Odp: Plastiki maskujące tylne słupki (?)
 
Nie jestem pewien. Ja mam akurat kombi i u mnie jest ten plastik, tak samo widziałem w 5D i błędnie założyłem, że w 3D będzie to samo. Widocznie jest tak jak kolega Krzysiek pisze, że powinna być tam zachodząca wykładzina.

dawidxt 09-09-2019 12:05

Odp: Plastiki maskujące tylne słupki (?)
 
Rozumiem, czyli wychodzi na to, że u mnie ktoś coś kombinował i zwyczajnie obciął dywanik, lub założył nieoryginalny... to się nazywa mieć szczęście.

Dziękuję Panowie


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.