Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Kodeks Drogowy... pytania i odpowiedzi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=275867)

Juzek 19-04-2022 08:28

Odp: Kodeks Drogowy... pytania i odpowiedzi
 
A w ogóle jesteście pewni, że to ich auto jest na nagraniu?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

kocur 19-04-2022 09:32

Odp: Kodeks Drogowy... pytania i odpowiedzi
 
Jak ustalili dziennikarze Onetu, samochodem który brał udział w tym zdarzeniu, miała jechać była I prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf. Potwierdził to w rozmowie z portalem jej mąż, Bohdan Zdziennicki, przyznając, że brali udział w takim zdarzeniu.

Juzek 19-04-2022 09:35

Odp: Kodeks Drogowy... pytania i odpowiedzi
 
Ok, ale brać udział w zdarzeniu a być na nagraniu, które jedyna słuszna telewizja puszcza nawet podczas reklam, to co innego.

Ja tam na nagraniu nie widzę, żeby to było Subaru

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

szmelcmax 19-04-2022 13:45

Odp: Kodeks Drogowy... pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał Juzek (Post 3406906)
A w ogóle jesteście pewni, że to ich auto jest na nagraniu?

Nie mam pojęcia czyją jest własnością. Wiadomo kto kierował i nim podróżował.
Cytat:

Napisał Juzek (Post 3406919)
Ja tam na nagraniu nie widzę, żeby to było Subaru

J też. Wie policja, świadek i podróżujący autem.
Cytat:

Napisał kocur (Post 3406884)
4. Spisek, zamach na wolność, odwalcie się ode mnie!!!!

I tego się trzymajmy. I raczej należy współczuć osobom (co najmniej były 3) jadącym osobówką. Nie jest łatwo żyć bez podstawowych zmysłów. Oj nie ładnie niektórzy się zachowują dokuczając niepełnosprawnym.

Juzek 19-04-2022 13:55

Odp: Kodeks Drogowy... pytania i odpowiedzi
 
Jasne

Czyli jak zwykle... Wyrok wydawany na podstawie opinii z neta :-)

Tak tylko sprawdzałem kto się tu wypowiada :-)

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

szmelcmax 19-04-2022 17:25

Odp: Kodeks Drogowy... pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał Juzek (Post 3406949)
Czyli jak zwykle... Wyrok wydawany na podstawie opinii z neta :-)

Kto wydał jakiś wyrok? Kiedy? To są zwykłe opinie forumowiczów na podstawie doświadczeń, faktów, oficjalnych informacji, wypowiedzi świadków, dowodów (filmik). Wiem, wiem. Sprawiedliwe i wolne sądy mogą dowodów nie dopuścić do rozpatrywania. I co im zrobisz? Wszak sędzia może uznać, że dowody go nie interesują. Interesuje go jedynie słuszny i właściwy wyrok. Jak np. w przypadku P.Najsztuba.

klocolus 19-04-2022 17:55

Odp: Kodeks Drogowy... pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał kocur (Post 3406884)
Ale czy motocyklista jechał 140 czy 240 nie zmienia faktu, że:

1. Jeśli wymusili pierwszeństwo to kierowcą jest winny

No właśnie nie koniecznie, często niestety jest orzekana wina na podstawie prędkości nie pierwszeństwa.

Cytat:

Napisał kocur (Post 3406884)
2. Bezczelnie baba kłamie mówiąc że nic nie widziała bo im motor przeleciał przed maską, to widać wyraźnie na filmie

Mogła niby spać chociaż to mało prawdopodobne, w to bym nie wierzył.

Cytat:

Napisał kocur (Post 3406884)
3. Niezależnie od wszystkiego jest winny nieudzielenia pomocy

Tak

Cytat:

Napisał kocur (Post 3406884)
Ps. Przypomina mi się tłumaczenie Gersdorf sprzed roku jak ją na marszu widziano:

Oni wiedzą jak składać zeznania ;)

Pewnie było tak że zajechali drogę i zabili gościa na motocyklu ale niestety dowodów na to brakuje.

Cytat:

Napisał kocur (Post 3406884)
Jeszcze jeden Ps. Ktoś kojarzy ile wyroków (w przypadku takich bezdyskusyjnych zdarzeń drogowych) zostalo wydanych na przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości? Jeśli w ogóle były jakieś...

Nie tylko bezdyskusyjnych zdarzeń drogowych (bo tutaj akurat nie jest tak do końca bezdyskusyjne, jedyne na co film wskazuje to nie udzielenie pomocy przez kierowcę auta i ucieczka z miejsca zdarzenia reszta to przypuszczenia) ale ogólnie wszystkich zdarzeń z udziałem wysoko postawionych osób ;)

hak64 19-04-2022 18:34

Odp: Kodeks Drogowy... pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał klocolus (Post 3406981)
Pewnie było tak że zajechali drogę i zabili gościa na motocyklu ale niestety dowodów na to brakuje.

Pewne jest tylko to, że swego czasu Twojego tatusia naszła ochotą na mamusię i jesteś efektem owej ochoty.
Nie feruj wyroków, że zajechali drogę i zabili, nie mając na to dowodów. Posłać do pudła niewinnego, jest moim zdaniem większą zbrodnią, niż brak kary dla sprawcy. Sam zresztą piszesz: "reszta to przypuszczenia", a mimo to twierdzisz, że zabili. Krytykujesz stronniczość sądów i ferowanie wyroków pod publikę, a sam co... wyrok na podstawie domysłów. Brawo!

szmelcmax 20-04-2022 16:21

Odp: Kodeks Drogowy... pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał hak64 (Post 3406989)
Krytykujesz stronniczość sądów i ferowanie wyroków pod publikę, a sam co... wyrok na podstawie domysłów. Brawo!

Co wy z tymi wyrokami??? Ktoś uważa, że najprawdopodobniej przyczyna była taka, czy siaka. A inny uważa , że raczej owaka czy nijaka. No i ten od takiej czy siakiej "feruje wyroki", a ten od owakiej czy nijakiej wyroków nie feruje? Każdy ma swoje przypuszczenia i opinie w oparciu o (co pisałem już wcześniej) i się nimi dzieli. Nie ma to roli sprawczej. To niby jaki to wyrok? To tylko opinia.

hak64 20-04-2022 17:11

Odp: Kodeks Drogowy... pytania i odpowiedzi
 
No to się porobiło... [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Od kilku już lat podejrzewałem, że takie coś wprowadzą i jak sądzę to dopiero początek. bo należy tu domniemywać, że już niedługo taka "czarna skrzynka" będzie informować odpowiednie służby o przekroczeniu dopuszczalnej prędkości, o przejechaniu na czerwonym, o jeździe pod prąd, czy - w przypadku ciężarówek - niestosowanie się do znaków ograniczających tonaż... ale czego się nie robi dla poprawy bezpieczeństwa...
Rukwa ciam, chyba się przeprowadzę do jakiegoś Burkina Faso, albo innego San Escobar, zaszyję w dżungli i będę płodził nieślubne dzieci z każdą kobietą, którą uwiera stanik...
Pozdrawiam.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.