Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=140)
-   -   Chip tuning Ford Mondeo 2.5 T - gdzie w Trójmieście (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=281409)

marooo9 25-05-2018 12:52

Chip tuning Ford Mondeo 2.5 T - gdzie w Trójmieście
 
Witam,

Czy ktoś robił i może polecić stage I (sama ingerencja w soft) w silniku 2.5T R5
w Trojmieście?

Pozdrawiam,
Marek

rojass 25-05-2018 12:58

Odp: Chip tuning Ford Mondeo 2.5 T - gdzie w Trójmieście
 
Witam kolegę z Tczewa ;)
Ja robiłem u siebie soft w TuneForce w Żukczynie - znany tuner Fordów, ale i nie tylko.
Jest jest VTECH w Kosakowie - u nich zdaje się MAG modził swoje 2.5T w SMAXie.
Jest Tune-UP W Gdańsku - bardzo długo na rynku, pionierzy jeśli chodzi o chiptuning w 3mieście.

marooo9 25-05-2018 14:05

Odp: Chip tuning Ford Mondeo 2.5 T - gdzie w Trójmieście
 
Witam :)

No właśnie jakiś czas temu pisałem do tuneforce-a i dostałem od nich ofertę na stage1 gdzie przyrosty oscylują w okolicy 20-30KM/60-70Nm

Na stronie V-tech-a tez podobnie to wyglada.

Zastanawia mnie czy ktoś może ma wgrany sofy od nich na tej R5 i czy nie ma żadnych komplikacji, błędów z kompa itp.

M.

MAG 03-06-2018 22:59

Odp: Chip tuning Ford Mondeo 2.5 T - gdzie w Trójmieście
 
U mnie było sporo walki, bo problemy robił ciagle szwankujący osprzęt - a to DV, a to BS, a to aktuator ...

Latem jade na poprawki i jesli Łukasz (Vtech Pomorze z Kosakowa) nie osiągnie tego czego oczekuję, to chyba będę gadał z Heko ...




btw - pisząc poprawki, mam na mysli lepsze wyniki, bo w końcu mam ogarnięte wszystkie wcześniejsze problemy osprzętowe.

Hansolo 05-06-2018 01:19

Odp: Chip tuning Ford Mondeo 2.5 T - gdzie w Trójmieście
 
Z czystym sumieniem polecam Tune-UP. Robert nic nie obiecuje z góry, auto sprawdza i jak wypadnie dobrze, bawi się z programem. Lata temu robił mi Golfa IV 97km/210Nm ( tyle było w serii ) na 120 km/280 Nm . Auto do dziś lata w rodzinie , ma 360 tyś, ori dwumas, turbo, wtryski . Niesamowity TDI.:razz:

rojass 06-06-2018 14:51

Odp: Chip tuning Ford Mondeo 2.5 T - gdzie w Trójmieście
 
Moją VW Borę, która również jeździ nadal w rodzinie również robił Robert. 8 lat po programie, dopiero w tym roku wymieniliśmy dwumas i sprzęgło, turbo też już słychać, ale to raczej eksploatacja niż wynik samego softu. Również go z czystym sumieniem polecam :)

wmg90 22-07-2018 22:41

Odp: Chip tuning Ford Mondeo 2.5 T - gdzie w Trójmieście
 
przedstawiciel Heko - Fa Praust Moto w Pruszczu Gdańskim

marooo9 02-08-2018 15:18

Odp: Chip tuning Ford Mondeo 2.5 T - gdzie w Trójmieście
 
Cytat:

Napisał wmg90 (Post 3009318)
przedstawiciel Heko - Fa Praust Moto w Pruszczu Gdańskim

Robil ktos moze moda na 2.5T u Fa Praust i moze sie wypowiedziec w tej kewstii?

pasiek 02-08-2018 15:21

Odp: Chip tuning Ford Mondeo 2.5 T - gdzie w Trójmieście
 
To od Heko jest , czyli dobrze robią.

patryj 15-10-2018 21:17

Odp: Chip tuning Ford Mondeo 2.5 T - gdzie w Trójmieście
 
Robiłem chipa w Fa Praust moto , ogólnie spoko, trochę czekania wyszło na serii 225KM na modzie 254Km i 384 Nm na LPG na benzynie 98 powinno być więcej ale niestety nie świadomy miałem zalane 95 pb a powinno być przy tym silniku z turbo 98.Wróciłem do domu z bananem na twarzy ale później wywaliło mi błąd silnika na desce P0089, problem z czujnikiem ciśnienia paliwa, rozmawiałem potem z Heko i że nigdy nie spotkał się z takim błędem po chipie, więc wymieniłem czujnik na nowy ale błąd dalej się pojawia, może to zbieg okoliczności więc szukam dalej może pompa paliwa albo moduł od pompy,zobaczymy


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.