Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Siedzenie samo się podnosi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=306311)

Carlos123474 16-02-2020 09:57

Siedzenie samo się podnosi
 
Witam podepne sie pod temat mam pełna elektryke mk4 po obniżeniu siedzenia maksymalnie siedzenie podnosi sie o ok 3cm jak siadam to on opada do poprzedniej pozycji może ktos wie o co chodzi?

mkaminski100 16-02-2020 10:02

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
Cytat:

Napisał Carlos123474 (Post 3224555)
Witam podepne sie pod temat mam pełna elektryke mk4 po obniżeniu siedzenia maksymalnie siedzenie podnosi sie o ok 3cm jak siadam to on opada do poprzedniej pozycji może ktos wie o co chodzi?

Czyli jedynie co masz wspólnego w tematem to elektryczne siedzenia.
Nie uważasz że to zaśmiecanie tematu?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

mkaminski100 16-02-2020 10:05

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
Cytat:

Napisał autofilip (Post 3217807)
gdyby ktoś miał luźne sanki z pełną elektryką to ja jestem w stanie je zregenerować ponieważ u mnie też są luzy potem moje naprawię i będą na zbyciu mój nr 600731194

Bump: u mnie tulejki z olx nic nie dadzą bo średnica ta którą trzeba rozwiercać na 16 mm ma już ponad 20 mm także trzeba pierwsze zrobić otwór z jajka jakie się tam wyrobiło na okrągły a dopiero potem podotaczać tulejki i je wspawac w stelaż wtedy zlikwidujemy luz pomiędzy tulejką a stelażem ale tę śrubę też trzeba wymienić bo ma spore ubytki

i po to właśnie potrzeba sanki bo to chwilę potrwa żeby było solidnie i na lata

Wg instrukcji tulejek które są dostępne do powiększenia otworów najlepiej użyć rozwiertaków ręcznych i wcisnąć tulejki żeby się nie ruszaly.
Jeśli doprowadziłes do zużycia na 20mm to albo zaspawaj albo musisz robić tulejki pod wymiar, chociaż nie wiem czy nie będą za duże.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Carlos123474 16-02-2020 14:48

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
Nie uważam po to jest forum zeby pytac jezeli nie chcesz odpowiadac to nie odpowiadaj w arogancki sposób. Obnaża to tylko twoj pogardliwy stosunek do nowych na forum. I utwierdza innych w opini ze polskieforum forda dziala na zasadze " wiem ale nie powiem" i " nie zasmiecaj...".

mkaminski100 16-02-2020 14:57

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
Pytać tak, ale w odpowiednich tematach.
Nie myślisz że go jest brak szacunku do innych którzy potem w tym temacie będą szukali odpowiedzi?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

radkor 16-02-2020 15:27

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
Cytat:

Napisał mkaminski100 (Post 3224646)
Nie myślisz że go jest brak szacunku do innych którzy potem w tym temacie będą szukali odpowiedzi?

Brakiem szacunku do innych to jest Twoje pouczanie go i jeszcze większe zaśmiecanie tematu, zamiast zaraportować posta do administracji i to im zostawić sprzątanie i pouczanie... :D

mkaminski100 16-02-2020 15:54

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
Cytat:

Napisał radkor (Post 3224660)
Brakiem szacunku do innych to jest Twoje pouczanie go i jeszcze większe zaśmiecanie tematu, zamiast zaraportować posta do administracji i to im zostawić sprzątanie i pouczanie... :D

I dlatego postanowiłeś wrzucić swoje 3 grosze...
Po pierwszevw moim Tapatalk nie działa raportowanie. To będzie zrobione z poziomu komputera ale gdybyś przeczytal całą wypowiedz to byś pewnie zauważył że całkiem grzecznie zwróciłem uwagę, tylko kolega chyba ma z tym problem, na co była odpowiedź druga.


Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

koszka 16-02-2020 15:56

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
A kolega dalej bez odpowiedzi.

mkaminski100 16-02-2020 16:07

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
Cytat:

Napisał koszka (Post 3224684)
A kolega dalej bez odpowiedzi.

Nowy temat, więcej informacji i minimalny wysiłek w chociaż podstawowa diagnozę starcza żeby dostał odpowiedź.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

arturek 16-02-2020 16:38

Odp: Luzy elektrycznego fotela
 
Cytat:

Napisał Carlos123474 (Post 3224644)
Nie uważam po to jest forum zeby pytac jezeli nie chcesz odpowiadac to nie odpowiadaj w arogancki sposób.
Obnaża to tylko twoj pogardliwy stosunek do nowych na forum.
I utwierdza innych w opini ze polskieforum forda dziala na zasadze " wiem ale nie powiem" i " nie zasmiecaj...".

Szanowny kolego - rejestrując się na forum zaakceptowałeś jego regulamin
Zgodnie z regulaminem forum
- używamy SZUKAJ
- zadajemy pytanie w odpowiedni sposób, a nie zaśmiecamy istniejących wątków "bo tak mi wygodnie" => w przyszłości ktoś będzie miał podobny problem i jak go znajdzie jeśli będzie to w wątku o innym temacie

Nie eleganckie są też dyskusje z kolegami, którzy zwracają uwagę, że ktoś robi bałagan na forum =>bo nie ma to nic wspólnego z pogardliwym traktowaniem kogo kolwiek

Proszę przestrzegać regulamin

pozdrawiam
Arturek


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.