Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Dioda LED OD FILTRA DPF (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=272567)

Kubek6688 17-11-2017 17:00

Dioda LED OD FILTRA DPF
 
Słuchajcie zakładał ktoś z Was diode Led która informuje o wypalaniu filtra dpf ? Ja właśnie założyłem i jakoś dziwnie mi się to zachowuje.

mro 17-11-2017 17:26

Odp: Dioda LED OD FILTRA DPF
 
A dokładniej?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

marcinejro 17-11-2017 17:50

Odp: Dioda LED OD FILTRA DPF
 
Właśnie, dokładniej prosimy... Co jak i gdzie podpiąłeś i co Ci sie dzieje

Kubek6688 17-11-2017 19:12

Odp: Dioda LED OD FILTRA DPF
 
Chodzi o to ze jak odpalę samochód to ona od razu się zapala a jest normalnie pod przełącznik podpieta tak jak czytałem gdzieś o tym.

Bump:

latar 17-11-2017 19:17

Odp: Dioda LED OD FILTRA DPF
 
Chodzi zapewne o to?
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

W przedlifcie? W poliftach można zainstalować. Podłącza się ją pod przekaźnik, który uruchamia świecę grzejącą w dodatkowym dopalaczu DPFa.
W przedlifcie go nie ma. Tam dopalanie jest inaczej realizowane. Musiałeś tą diodę podłączyć do czegoś innego. Z tego co wiem to póki co nie ma opcji wyczajenia w podobny sposób czy dopalanie jest w trakcie w przedliftach.

Kubek6688 17-11-2017 20:04

Odp: Dioda LED OD FILTRA DPF
 
Kuuuuuuuuuuna chata tak mój jest przedliftowy z 2008 roku ajjjjjjjj no to pięknie :P się narobiłem dwa dni to teraz muszę to wszystko wypruc :P

stingerA6 17-11-2017 20:06

Odp: Dioda LED OD FILTRA DPF
 
Zostaw instalacje....tylko zmień auto na polifta:diabelek:
W przedlifcie lipa

mro 17-11-2017 20:41

Odp: Dioda LED OD FILTRA DPF
 
Lap plusa

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

krzycho79 29-12-2017 20:49

Odp: Dioda LED OD FILTRA DPF
 
No i ja dopiero tutaj doczytałem że dioda działa w poliftach. Co prawda montaż zajął mi coś ok 2 godzin a nie dni, to szkoda tego czasu mogłem go lepiej spożytkować.

Natomiast zauważyłem że u mnie ta dioda działa trochę inaczej niż u kolegi Kubek6688 a mianowicie mam wrażenie że u mnie ta dioda sygnalizuje grzanie świec żarowych, bo po przekręceniu zapłonu zapala się na chwilę i gaśnie w momencie cyknięcia przekaźnika a po uruchomieniu samochodu świeci jeszcze jakieś 2,5-3 min i gaśnie. Mi to wygląda właśnie na sygnalizację pracy świec.

lechu_jr 30-12-2017 17:38

Odp: Dioda LED OD FILTRA DPF
 
A co z wersją z braniem napięcia z zasilania silnika wentylatora. Nie śledziłem do końca tematu ,ale nie było chyba problemów z tym


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.