Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2014-2018] Trzeszczące drzwi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=253453)

ddiabelekk 07-11-2016 10:51

Trzeszczące drzwi
 
Witam,

Czy któryś z użytkowników miał problem z trzeszczącymi drzwiami w ford focus mk3 i je rozwiązał? Od samego początku trzeszczą mi prawe drzwi, gdy jadę po nawet minimalnych nierównościach.

Byłem z tym raz w ASO, wymienili podobno korek, chwile było niby lepiej i znowu wróciło.

Pozdrawiam

Vampiszon 07-11-2016 12:43

Odp: Trzeszczące drzwi
 
Cytat:

Napisał ddiabelekk (Post 2688973)
Witam,

Czy któryś z użytkowników miał problem z trzeszczącymi drzwiami w ford focus mk3 i je rozwiązał? Od samego początku trzeszczą mi prawe drzwi, gdy jadę po nawet minimalnych nierównościach.

Byłem z tym raz w ASO, wymienili podobno korek, chwile było niby lepiej i znowu wróciło.

Pozdrawiam


Ja robie tak, ze daje komus poprowadzic auto i nasluc***e co dokladnie trzeszczy. Moze to szyba nie trzyma, moze cos w srodku lata? Moze posmaruj WD40...

ddiabelekk 18-11-2016 11:17

Odp: Trzeszczące drzwi
 
Cytat:

Napisał Vampiszon (Post 2689037)
Ja robie tak, ze daje komus poprowadzic auto i nasluc***e co dokladnie trzeszczy. Moze to szyba nie trzyma, moze cos w srodku lata? Moze posmaruj WD40...


znalazłem miejsce trzeszczenie i jest to koło air-bagu koło drzwi, ciężko by to posmarować wd-40, lewa strona rownież zaczyna trzeszczeć. Trochę porażka z ich strony by nowe auto trzeszczało.

analyzator 07-07-2021 15:22

trzeszczenie drzwi / boczka / karoserii na nierównościach
 
Hejka

Czy temat jest rozpoznany?

Mk3,5 2018my, stline kombi, koła 18tki

Na nierównościach nawierzchni coś pracuje i słychać od drzwi kierowcy trzaski/naciągnie.

Auto od nowości moje, nie bite, symboliczny przebieg 31000.

analyzator 12-07-2021 22:17

Odp: Trzeszczące drzwi
 
ciekawostka - jak opuszczę szybę kierowcy delikatnie to już nic nie trzeszczy

uszczelki wewnętrzne szyby?

dla potomoności: umyte uszczelki wewnętrzne mikrofibrą z środkiem myjącym, zapsikane smarem sylikonowym. problem rozwiązany cisza. Opearacja na wszystkich oknach i mimo że auto nowe (3.5 roku, 33000km przebiegu) to w środku zrobiło się super ciszej. Takie zmiany dzieją się wolno i nie zauważamy, że czegoś brakuje ;)

MPP 08-09-2021 16:51

Odp: Trzeszczące drzwi
 
Witam
Czy ktoś miał problem z trzeszczeniem uchwytów drzwiowych przednich drzwi?
Jak się je chwyta i zamyka drzwi to trzeszczą ? W jednym egzemplarzu nie skrzypiały ale u mnie i przeważnie gdzie nie widziałem Focusa to skrzypią.
Jak temu zaradzić ?

kubaw20055 08-09-2021 19:55

Odp: Trzeszczące drzwi
 
Zdemontuj te uchwyty, przesmaruj wszystkie elementy mocujące (zatrzaski) wazeliną techniczną = będziesz miał ciszę jakiej oczekujesz;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.