Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   Czy możecie polecić w Wawie/okolicach serwis szyb? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=292245)

tmuller 14-02-2019 11:16

Czy możecie polecić w Wawie/okolicach serwis szyb?
 
Mam problem z przeciekającą przednią szybą w Maxiu- była wklejana z AC 5 lat temu, pociła się troche u dołu, ale teraz w trasie zaczęło się z niej lać. Po wizycie w ASO, gdzie była wklejana zaproponowano mi uszczelnienie za jakieś chore pieniądze z informacją, że usługa jest już po gwarancji ;-/, w związku z tym szukam serwisu zajmującego się szybami, który poradzi sobie z tematem- czy możecie polecić coś w Warszawie lub w południowych okolicach?
Z góry serdeczne dzięki!

Jaryska 14-02-2019 11:20

Odp: Czy możecie polecić w Wawie/okolicach serwis szyb?
 
Wystarczy w Google wpisac, ale uszczelnic można samsemu, silikonem uszczelnić między blacha karoserii a uszczelką w koło.

tmuller 14-02-2019 11:28

Odp: Czy możecie polecić w Wawie/okolicach serwis szyb?
 
Ja niestety troche juz starej daty jestem, w wujka G. odpytalem, ale chcialbym miec jakis namiar polecony przez kogos kto juz mial doswiadczenie z szyba w konkretnym modelu, bo to rowniez sie liczy, tym bardziej, ze S Max ma wydumane listewki po bokachm ktore podobno lubia pekac itd.

Saucerhead 15-02-2019 05:56

Odp: Czy możecie polecić w Wawie/okolicach serwis szyb?
 
Ja wklejałem szybę w Nord Glass na Łodygowej 28 (Ząbki). Dawali dożywotnią gwarancję na usługę. Narazie odpukać wszystko dobrze.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

tmuller 15-02-2019 18:29

Odp: Czy możecie polecić w Wawie/okolicach serwis szyb?
 
Uprzejme dzięki za namiar do nich, okazało się, że mają filię jakieś 2 km ode mnie, dzwoniłem, rozmawiałem, wygląda to sensownie i rzeczywiście jeżeli w otworze szyby nie ma kłopotów z blacharką, na usługę dają dożywotnią gwarancję :-).
Dobrego weekendu!

Zbyszek007 15-05-2019 09:39

Odp: Czy możecie polecić w Wawie/okolicach serwis szyb?
 
sciemniacze.pl

ul. Turystyczna 9
05-090 Raszyn — Rybie

slawomirro 15-05-2019 21:44

Odp: Czy możecie polecić w Wawie/okolicach serwis szyb?
 
^^

W Warszawie zaś na Górczewskiej naprzeciwko Wola Park.
(tam gdzie teren magazynów jest).
Speed Szkło jak pamiętam się to nazywa.
Solidnie robią np rzednie szyby.

mischel 16-05-2019 06:21

Odp: Czy możecie polecić w Wawie/okolicach serwis szyb?
 
Ja polecam to [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Jeśli to szyba grzana to nord glass jest dość awaryjny.

Ze_ja 21-05-2019 20:19

Odp: Czy możecie polecić w Wawie/okolicach serwis szyb?
 
Na szybach Nordglass wieszają psy również na tym forum, ale... tu nie było mowy o wymianie szyby, a jedynie poprawieniu uszczelnienia - czytajmy ze zrozumieniem :)

W jednym aucie z rodziny NG (w pobliżu Puławskiej, na granicy Warszawy / Piaseczna) wymieniał nieskomplikowaną przednią szybę i jest OK. Ale to nie Ford. U mnie w foce z grzanej szyby pozwoliłem im... usunąć naklejkę rejestracyjną ;)
Niestety wiele ubezpieczycieli ma z nimi umowę, więc AC na szyby z automatu oznacza NG. Mimo wszystko polecam ich usługi, pomimo mieszanych opinii na temat samych szyb. Robotę wykonują dobrze, choć też pewnie może być różnie, jak w każdej sieciówce - zależnie od kaprysu danego pracownika.

slawomirro 26-05-2019 22:58

Odp: Czy możecie polecić w Wawie/okolicach serwis szyb?
 
Cytat:

Napisał Ze_ja (Post 3133830)
Nordglass
W jednym aucie z rodziny NG (w pobliżu Puławskiej, na granicy Warszawy / Piaseczna) wymieniał nieskomplikowaną przednią szybę i jest OK.

Miałem z nimi krótkie doświadczenie.
Pojechałem umówić się na wymianę szyby czołowej, ta była mechanicznie uszkodzona - pęknięta.
Termin walnęli na 6 dni później, miałem auto im zostawić też na pół dnia.

Zadzwoniłem na Górczewską i w tej samej cenie, następnego dnia miałem szybę wymienioną, naklejkę rejestracyjną też przeklejoną. Całość zajęła im 2h.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.