Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2014-2018] Sync2 Nawigacja zamiast kompasu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=257845)

freenetpl 30-01-2017 07:24

Sync2 Nawigacja zamiast kompasu
 
Witam,

Na wstępie chciałem się przedstawić jako zupełnie nowy forumowicz ;) szczęśliwym posiadaczem Forda jestem od miesiąca i cieszę się, że jest takie aktywne forum. O samochodach pewnie będzie jeszcze okazja pogadać, ale do rzeczy.

Czy jest możliwość uruchomienia nawigacji w Sync 2 zamiast kompasu? Szczerze powiem, że ten kompas to trochę śmieszna rzecz, bo jest to jedna z czterech głównych funkcji radia (telefon, radio, klimatyzacja i... kompas ;)

Samochód z salonu pl, ma, tak jak już pisałem trochę ponad miesiąc.

cattani75 30-01-2017 07:29

Odp: Sync2 Nawigacja zamiast kompasu
 
Zapytaj @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - najbliżej Ciebie.

leszcz 30-01-2017 10:40

Odp: Sync2 Nawigacja zamiast kompasu
 
Cytat:

Napisał freenetpl (Post 2738715)
możliwość uruchomienia nawigacji w Sync 2

tak da się

StaFF36 30-01-2017 12:20

Odp: Sync2 Nawigacja zamiast kompasu
 
A tak z ciekawości się zapytam jakie to są koszta takiej zabawy, i czy mapy mają dobre pokrycie na naszym pieknym kraju?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

mayor 30-01-2017 13:02

Odp: Sync2 Nawigacja zamiast kompasu
 
Kolega musi trochę poczytać forum, bo tutaj nie takie rzeczy robią ;-)

Koszty są niższe niż dopłata w salonie do nawigacji ;-)

elucidate 30-01-2017 13:29

Odp: Sync2 Nawigacja zamiast kompasu
 
Cytat:

Napisał StaFF36 (Post 2738890)
A tak z ciekawości się zapytam jakie to są koszta takiej zabawy, i czy mapy mają dobre pokrycie na naszym pieknym kraju?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem czy jest zmowa cenowa ale w trzycyfrowej liczbie zmiescisz sie. :D

freenetpl 30-01-2017 13:57

Odp: Sync2 Nawigacja zamiast kompasu
 
Teraz już wiem więcej ;)
Jako, że moja praca polega w pewnym sensie na korzystaniu z nawigacji to tym bardziej śmieszne jest że po włączeniu "kompasu" w tym Sync2 system wyświetla pozycje BLH na czarnym tle i wszystko wygląda jakby tylko brakowało podkładu pod spodem.

Czasami nie mogę zrozumieć dlaczego w Fordach, nawet w wyższej wersji o wiele elementów wyposażenia trzeba się prosić i dopłacać.

Ale na pocieszenie powiem, że w moim poprzednim samochodzie (VW Polo) nawigacja nieoficjalnymi kanałami kosztowała 3tys pln (RNS-510) a jak zapytałem o nią oficjalnie w dziale doposażeń w VW to usłyszalem cenę.... 13500 zł.

wincek 30-01-2017 14:08

Odp: Sync2 Nawigacja zamiast kompasu
 
Cytat:

Napisał freenetpl (Post 2738962)
Teraz już wiem więcej ;)
Jako, że moja praca polega w pewnym sensie na korzystaniu z nawigacji to tym bardziej śmieszne jest że po włączeniu "kompasu" w tym Sync2 system wyświetla pozycje BLH na czarnym tle i wszystko wygląda jakby tylko brakowało podkładu pod spodem.

Czasami nie mogę zrozumieć dlaczego w Fordach, nawet w wyższej wersji o wiele elementów wyposażenia trzeba się prosić i dopłacać.

Ale na pocieszenie powiem, że w moim poprzednim samochodzie (VW Polo) nawigacja nieoficjalnymi kanałami kosztowała 3tys pln (RNS-510) a jak zapytałem o nią oficjalnie w dziale doposażeń w VW to usłyszalem cenę.... 13500 zł.

A siostra jak kupowała focusa w Kanadzie to nie było opcji bez nawigacji,no i dali 5 lat darmowej aktualizacji.

ziomal-84 31-01-2017 17:14

Odp: Sync2 Nawigacja zamiast kompasu
 
Aktywacja trwa 10 minut. Potrzebny laptop z interfejsem i pendrive.

SRS 31-01-2017 18:24

Odp: Sync2 Nawigacja zamiast kompasu
 
Cytat:

Napisał ziomal-84 (Post 2739770)
Aktywacja trwa 10 minut. Potrzebny laptop z interfejsem i pendrive.

ot ciekawostka , bo żadna zrobiona fabryczna aktywacja nie trwa tyle czasu a samo wgrywanie licencji to ok. 20-30 min.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.