Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2013-2020] Montaż haka w ASO - nieudana konfiguracja komputera. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=184132)

karole 13-06-2013 20:37

Montaż haka w ASO - nieudana konfiguracja komputera.
 
Witam,
Czy ktoś z Was montował do nowej Kugi hak w ASO? Dzisiaj jeden z punktów poległ - podobno jakiś problem z komunikacją z komputerem i nie udało się wytłumaczyć samochodowi, że ma hak.

Marcin-Prezes 13-08-2013 08:09

Odp: Montaż haka w ASO - nieudana konfiguracja komputera.
 
zamówiłem montaż haka westwalia w serwisie ASO czy macie jakieś sugestie na co zwracać uwagę?

_Big_Mac_ 13-08-2013 12:53

Odp: Montaż haka w ASO - nieudana konfiguracja komputera.
 
Też miałem montowany ten hak Westfalii w Foce i też był problem z komputerem - w mniej więcej tym czasie co ja i karole mieliśmy programowanie, Ford zrobił ogólnoświatową aktualizacji softu, którym się przeprowadza programowanie. Aktualizacja okazała się bublem i przez pewien czas nie dało się w ogóle połączyć z autami ;) Czekałem tydzień na to, aż im zrobią cofkę, potem ponoć nawet z jakiejś centrali europejskiej przyjechał specjalista do Wrocławia i zaprogramowali.

Co do haka, kiedy jest zdemontowany nie widać ani śladu. Wygląda to jak na tym filmiku [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] (nie wiem czy to ten sam model, ale sposób montażu i działania ten sam).

karole 14-08-2013 20:59

Odp: Montaż haka w ASO - nieudana konfiguracja komputera.
 
U mnie wygląda tak samo. Zderzek lekko podcięty, ale trzeba od dołu na niego patrzeć aby to zauwarzyć. Też mam Weftfalię.

Problem w tym, że nie wiem, czy ostatecznie udało się im zaprogramować samochód, czy tylko po prostu podpięli oświetlenie aby działały lampy. Ktoś wie jak to sprawdzić?

Marcin-Prezes 09-02-2014 14:46

Odp: Montaż haka w ASO - nieudana konfiguracja komputera.
 
niebawem jade na założenie haka westwalii do serwisu i mam nadzieje że bedzie wszystko oki

tedi_k 09-02-2014 20:35

Odp: Montaż haka w ASO - nieudana konfiguracja komputera.
 
W razie "W" zawsze można u mnie podejść do tematu za pomocą kabelka UCDS od kolegi mayak'a... Mam też to samo, co używają ASO do programowania, tylko czasem używam tego trochę bardziej roztropnie niż tamże...

eclipse 21-02-2014 10:50

Odp: Montaż haka w ASO - nieudana konfiguracja komputera.
 
No .. widzisz nie zastanawiaj się nawet
stawiasz czteropak i masz zrobione .
A do tego i troche wiedzy w temacie ...łykniesz .

Marcin-Prezes 21-02-2014 16:31

Odp: Montaż haka w ASO - nieudana konfiguracja komputera.
 
Hak zamontowany, jest oki, zero podcinania.Sprytnie to wygląda :)

jacektp 21-02-2014 21:42

Odp: Montaż haka w ASO - nieudana konfiguracja komputera.
 
Też planuję montaż haka. W którym serwisie montowałeś i jaki hak: Forda czy polski "Auto-Hak Słupsk".

Marcin-Prezes 22-02-2014 14:27

Odp: Montaż haka w ASO - nieudana konfiguracja komputera.
 
Polecili mi hak westwalii automatyczny z wypinana kulą. jest super nic nie podcinali nic nie wycinali, po złożeniu gniazda i wypieciu kuli nic nei widać z zewnatrz. jak hak zapiety jest automatem wyłaczona jest funkcja kee free otwierania noga bagaznika, czujniki cofania działają. Złącze Pin 13 modul CAN. Jestem zadowolony bardzo


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.